VGTU, Informacinių technologijų paslaugų valdymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:18:22 | Nuoroda

Kas įstojote čia? =)

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:21:02 | Nuoroda

na as cia istojau

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:33:34 | Nuoroda

Gal kas galėtų pasidalinti nuomone apie šias studijas?  kokie atsiliepimai iš jau studijuojančių studentų?

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-06 02:01:38 | Nuoroda
Masha07 rašė:

Gal kas galėtų pasidalinti nuomone apie šias studijas?  kokie atsiliepimai iš jau studijuojančių studentų?

 Dėstytojai geri, daug matematikos, nemažai programavimo, nemažai ekonomikos. Ka dar norit žinot?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 12:50:00 | Nuoroda
ITP-08 rašė:
Masha07 rašė:

Gal kas galėtų pasidalinti nuomone apie šias studijas?  kokie atsiliepimai iš jau studijuojančių studentų?

 Dėstytojai geri, daug matematikos, nemažai programavimo, nemažai ekonomikos. Ka dar norit žinot?

 Dėstomus dalykus žinau :D jei studijuoji,būtų idomu sužinoti kokia nuomonė apie šias studijas? ar ir antra kartą stotum  čia pat?

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:28:08 | Nuoroda

Jeigu dar įdomu, tai galiu pasakyt taip: pirmame semestre galvojau taip:"Kokio velnio aš čia stojau? Neištempsiu" :) Antrajame semestre mano mintys apsivertė kitu kampu. Esu patenkinta savo studijomis. Žinoma, yra vienas dėstytojas,kuris turbūt niekada man nepatiks, bet ką darysi. Visur jų yra. Mokytis įdomiau nei kokioj Informatikos Inžinerijoj, vien todėl, akd yra įvairesnių dalykų. :)

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-22 12:52:24 | Nuoroda

As visgi rasiau 2 sita specialybe, o i pirma parasiau inzinerine informatika :) rimtesne spec bet aisku ir sunkesne, na ziuresim kaip cia gausis :)

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:35:01 | Nuoroda

Iš tiesų, tai pirmam ir antram kurse mokysies kartu su mano specialybės žmogeliukais. Paskaitos vyks bendrai, tik tiek, kad jūs neturėsit tokių dalykų kaip verslo pagrindai, europos sąjungos pagrindai ir panašiai. Vietoj to jum bus kažkas kitas... Bet taipogi, teks atkentėt tą mano taip nemėgstamą dėstytoją ;DD

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:47:38 | Nuoroda

Na, tai ar pasirodys kas nors kas istojo siais metais i sia specialybe? :D

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:19:39 | Nuoroda

Aš įstojau dabar, tai labai džiaugiuosi, nes norėjau čia pirmu numeriu, tikiuosi pasimokius patiks vis dar.:)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:52:21 | Nuoroda

Parasyk skype savo i PM man :) busimi grupiokai vis delto :)

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:32:38 | Nuoroda

Ne grupiokai, o kursiokai:D Neaisku, ar i ta pacia grupe pakliusit. ;)) Sorry, miela prisimint praeitus metus ;)

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:22:30 | Nuoroda

Sorry uz menka klaidele :)

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:51:48 | Nuoroda
*Ingri* rašė:

Ne grupiokai, o kursiokai:D Neaisku, ar i ta pacia grupe pakliusit. ;)) Sorry, miela prisimint praeitus metus ;)

 Na, ir kaip, kokie prisiminimai iš pirmo kurso?:)
Gal dėl ko nors iš karto galėtum perspėti, ką nors papasakoti?:DD
 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:19:08 | Nuoroda

Žinoma galiu papasakot, tik tiek, kad būtų man lengviau jei patys ko klaustumėt ;) kolkas galiu pasakyt tik tiek, kad mokysitės vien matematiką ir šiek tiek informatikos ;) pirmam semestre: IT ir programavimo įvadas - pakankamai nesunku, labai miela moterytė vedė praktika, teoriją - senukas. Bet nieko blogo negaliu pasakyt ;) Diferencialinis skaičiavimas - iš pirmo karto jo egzaminą išlaikė, jei neklystu, 9 žmonės mano grupėje. Kitose- dar mažiau. :DD O tai viską pasako :D Analizinė geometrija - super dėstytojas. Pagyvenęs, bet linksmuolis toks. ;) Operacinės sistemos - hmm... laboratorinių dėstytoja ne itin. Nieko praktiškai neaiškina. Es studijų pagrindai - egzaminą visi išlaikys. Labai lengva ;) Anglų kalba - turbut paprastesnis lygis nei 7oje klasėje. :) \Bent jau mum buvo dėstytoja - Marmienė. Jos pavardė atitinka jos charakterį. Marmalas.

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:48:17 | Nuoroda

 Na kadangi apie pirmą kursą kaip ir parašė, tai aš galiu papasakoti apie antrą.

ruduo:

Kompiuterinė grafika, dėsto Daiva Makutėnienė, mokomasi kaip daryt brėžinius su autocadu ir viskas tuo pasakyta, per egzaminą tiesiog braižoma 3D detalė.

Programavimas C++ - Algirdas Maknickas, jei mėgsti programuoti - idomu klausytis jo, jei ne - tragiškai nuobodu, per egzą klausimų 30 iš visos C++ sintaksės duoda.

Specialūs matematinės analizės skyriai - Grigelionis, dėsto viską suprantamai, bet reikia išmokti jei nori išlaikyti egzą ne paskutiniu perlaikymu.

Mikroekonomika - ta pati dėstytoja, kuri ves pirmam kurse verslo pagrindus, labai nuobodžios paskaitos, per perlaikyma visi išlaiko.

Aš mokiausi etiką, dėstė toks vyrukas, kurio vardo neatsimenu, bet buvau nuėjes tik į vieną paskaita, o per egzą nusirasiau viską, tad nelabai ka galiu apie sita papasakoti 

 

pavasaris:

Programų sistemų inžinerijos įvadas - pirmas labai rimtas specialybės dalykas, mum vedė labai labai protingas žmogus iš Lietuvos Matematikos ir Informatikos instituto, bet jis šiais metais paskutinį kartą VGTU dėstė, o kas jum dėstys nežinau, mokomasi apie IT projektų darymą.

Programavimas JAVA - Lina Pupeikienė, linksma jauna dėstytoja, nieko itin sunkaus, labai supratinga.

Tikimybiu teorija - Leonas Saulis, išlaiko VISI, nesvarbu mokeisi ar ne, svarbiausia ateiti į egzamino laikymą  Jis iš pradžių gazdina ir atrodo reiks labai mokytis, bet tai tik gąsdinimai yra Apie pasirenkamą dalyką galiu pasakyti tik viena - NEIMKIT INŽINERINĖS PRICHOLOGIJOS!!! NEIMKIT!!! Tenka mokytis apie totalius kosmosus ir nesamones, jokios ten psichologijos nė kvapo, tik dėstytojos sapalionės, o išlaikyti LABAI sunku.

Finansinių sprendimų pagrindai - Rima Tamošiūnienė - mokomasi apie vekselius, obligacijas, palūkanas ir visų šitų dalykų skaičiavimus. mokytis reikai rimtai, jei nori išlaikyti.

Makroekonomika - mum dėstė Romualdas Liukaitis, rimtas dėstytojas, per paskaitas įdomu, per pratybas vyksta gyva diskusija, sprendžiami uždaviniai, bet man pas ji labai patiko, ypač pratybos.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:55:15 | Nuoroda

O čia ir man pravertė :) Ačiū labai. :) Dėl Grigalionio - tikiuos, kad pagaliau ir mums jis dėstys. Jis bent jau suprantamai aiškina. Ne kaip Samusenko. :S

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-08-02 12:08:28 | Nuoroda

Sveiki , as irgi istojau siais metais ;] butu idomu susipazint su busimais grupiokais

skype : evaldasxxxl14

Žinutė parašyta: 2010-08-18 12:25:12 | Nuoroda

 sveikuciai, ar yra is jusu dar nekeliavusiu i fuxu stovykla:) bet labai labai norinciu;) siam penktadieniui dar yra laisvu vietu;) rasykit emailu NORIU.;)

  • Biologija / VBE 55
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 53
  • Matematika / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-10-06 21:09:34 | Nuoroda

 Sveiki. Šiais metais žadu baigti vidurinę. Ir esu susidomėjęs šia specialybe. Taigi norėjau pasiteirauti kokios žinios ten yra svarbiausios? Ir kokius egzaminus turiu laikyti ir kiek maždaug išlaikyti kad įstočiau. Kaip supratau čia nereikia informatikos. Pagrindiniai matematika, lietuvių, fizika ir anglų metinis. Ir kaip su tuo 0.50 matematikos koeficientu? Jo tikrai tiek daug reikalauja? Iš anksto dėkui už atsakymus.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą