kur gyvensit? :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-16 17:49:19 | Nuoroda

as irgi negavau bendrabucio, laikinai gyvensiu pas giminiu gal koki pora menesiu, veliau irgi planuoju ieskotis buto nuomavimuisi :) tik kazin is kur reikes kamariokes ar kambarioke gauti, butu geriau jei is sveikatos fakulteto ar is humanitaru, kad tas pats univeras, toj pacioj vietoj :D

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-16 21:35:21 | Nuoroda

as sportininku gatvej ishsinuomavau, gal yra kas salia?:)

Žinutė parašyta: 2009-08-17 16:34:25 | Nuoroda

sveiki busimi studentai, parasysiu as jums tiesa apie bendrabucius - na statybininku pats geriausias, daugiausiai renginuku vyksta - taikos, o maluninikai tolokai, bet netoli studentu miestelio. patys juos studentai susitvarko taip, kad smagu but buna, cia viskas nuo jusu priklauso.

siaip skirtumo kuris barakas nera didelio, nes atstumai klaipedoj nera dideli;)

dabar del butuko gyventi - mano sesuo mokosi JTF, aplinkos inzinerija, bus jau 4 kurse, tai as issikeliau ir liko laisva dvigule sofa - tai priimtu kambarioke. butas Vingio gatveje - miesto kraste, bet autiku iki JTF 20 - 25 min, o iki socialiniu fako - 15 min. kaina nedidele  - 180 +komunaliniai (cia vienam zmogui). jei esat is JTF, tai ir pagalba butu, informacija is pirmu lupu apie destytojus.

tai kam reikia kambario su mergina - rasykit mano sesei - , i skype - rimvyda, arba skambinkite telefonu - 862697112 (ezys). idealu butu kad is silales, bet galima ir bet kur, gal susitarsite.

sekmes studijuojant, man tai cia patinka;)

 

Žinutė parašyta: 2009-08-18 16:51:41 | Nuoroda

gal bus gyvenanciu merginu baltijos prospekte ar netoli jo? :D

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-18 22:10:55 | Nuoroda

Ar yra paneliu istojusiu i elektros inzinerija?

Žinutė parašyta: 2009-08-18 22:11:41 | Nuoroda

Gal net yra is Silales?

Žinutė parašyta: 2009-08-18 23:00:34 | Nuoroda

yra is silales tik ne i tokia specialybe

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-19 09:42:22 | Nuoroda

Butu ir siaip malonu susipazinti

Žinutė parašyta: 2009-08-19 13:28:07 | Nuoroda

maironis kurioj mokeis?

Žinutė parašyta: 2009-08-19 14:21:32 | Nuoroda

tai jau teks susipazinti

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-19 17:20:01 | Nuoroda

Šiandien paskambino ir sako ar reikalingas dar barakas :D tai gavau šimkaus konservatorijoje sakė dar 15-ika studentu apgyvendins jame :d jehhoo ;] ten tai visi privalumai ir šiaip pats tvarkingiausias ;]]

Žinutė parašyta: 2009-08-19 19:07:19 | Nuoroda
rimucka rašė:

Šiandien paskambino ir sako ar reikalingas dar barakas :D tai gavau šimkaus konservatorijoje sakė dar 15-ika studentu apgyvendins jame :d jehhoo ;] ten tai visi privalumai ir šiaip pats tvarkingiausias ;]]

 o ba o cia tai naujiena galetu ir man pazvanyti ir mane apgyvendinti

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-21 19:51:49 | Nuoroda

jeckau kleckau kaip man baisu....bendraucio negavau...gyvensiu pas tokia bobute...nk nepazystu...klp is vis man tamsus miskas...vaje vaje

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-21 20:00:08 | Nuoroda
mandarina rašė:

jeckau kleckau kaip man baisu....bendraucio negavau...gyvensiu pas tokia bobute...nk nepazystu...klp is vis man tamsus miskas...vaje vaje

 Hey!  O aš Klp buvau tik vieną kartą-dokus priduot;D Irgi nieko nežinau,nepažįstu ir esu iš Vilniaus;} Jei neturėsi ką veikt-parašyk;D Galėsim kartu su Klp pažindintis;} Tik be nervu ir viskas bus ok;}

Žinutė parašyta: 2009-08-22 15:15:44 | Nuoroda

ooo,ne as viena iš vln! galima prie jūsų klaipėdos pažindinimosi prisidėt?nes ir aš tokia būsiu kaip išmesta - nei miestą pažįstu nei draugų turiu :> beje,kas gavot bendrikus,kada žadat kraustytis?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-22 15:54:52 | Nuoroda
pikte rašė:

ooo,ne as viena iš vln! galima prie jūsų klaipėdos pažindinimosi prisidėt?nes ir aš tokia būsiu kaip išmesta - nei miestą pažįstu nei draugų turiu :> beje,kas gavot bendrikus,kada žadat kraustytis?

 pikte,kur įstojai,koks bendrabutis???Parašyk skype: ieva_pieva.  Galėsim kartu važinėt.:DDDD Ir pažindintis su Klp.;DD

Žinutė parašyta: 2009-08-22 18:34:19 | Nuoroda

ieskau kambariokes. butas netoli nuo stoties, kaina [su kom.] 250 lt. nr 862366713

Žinutė parašyta: 2009-08-23 01:00:17 | Nuoroda

Namie gyvensiu :D

Galiu padėt klp pažint, jei kam jau bėdų bus.. skype; Dmxyler

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-08-23 12:13:26 | Nuoroda

merginos, ne jus vienos tokios esate as irgi klp kaip ir nepazistu  (kai kurias vietas tik) ir irgi praktiskai viena...tai manau bus juoku ir gal asaru kai reikes is klp pakrascio nusigabenti i univera kas i kompanija?

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-23 14:32:21 | Nuoroda
Dmxyler rašė:

Namie gyvensiu :D

Galiu padėt klp pažint, jei kam jau bėdų bus.. skype; Dmxyler

 hmz...gal parašyt.. ;DD Nors stovykloj dar susitiksim,bet aj,einu parašysiu.;DDDD Beje,mes iš to pačio fako

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą