kur gyvensit? :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:02:38 | Nuoroda

Aš irgi norėčiau ieškoti buto ir kambariokų. Parašykit, susiveiksim gal ką nors. Skype: shitdisco.

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:20:25 | Nuoroda

Kur istojai?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:22:38 | Nuoroda
WegaOmega rašė:

Kur istojai?

 KU žurnalistiką

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:05:13 | Nuoroda

Ieškau ir aš kur gyvent ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:05:53 | Nuoroda

Pretenduosiu į baraką, bet kažkaip nujaučiu, kad galiu ir negauti ;D Tai matyt ir man teks ieškotis su kuo susimest į krūvą :) 

Tik va nesu labai tvarkingas, kiek tingus, rūkantis, geriantis ir šiaip pačiuožęs :D Menka reklama sau, bet va visai skaniai valgyt gaminu xD Ir sugyvent ir sutart praktiškai su bet kuo galiu, taip kad jeigu bendriko negausiu, lauksiu/ieškosiu pasiūlymų :) 

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:03:35 | Nuoroda

laba diena wisiems;D  dwi KU studentes ieskom trecios kambariokes nuomotis kartu dvieju kambariu buta. nuoma nebrangi..iki 400lt, tai wiskas butu  dalinama i tris dalis;] swarbiausia kad zmogus butu twarkingas, saziningas, sukalbamo charakterio...wisa kita suderinama;D pas mus gywenimas toks....mokslai + darbas + pramogos  na tai vat, jei kas susidomejot, ieskot kur su kuo gywenti, rasykit lauksim

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:56:51 | Nuoroda

Sveiki, gal kas zino kaip gauti ku bendrabuti? Niekur nerandu informacijos :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:08:22 | Nuoroda
Gintje rašė:

Sveiki, gal kas zino kaip gauti ku bendrabuti? Niekur nerandu informacijos :)

 Kai nuvesi dokumentus paklaus ar nori ,jei taip-pildai prasyma :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:09:36 | Nuoroda

Bent jau praeitais metais kai as stojau, dar nebuwo aitu sistemu waziawom pildyt i uniw, tai tenai wietoj tuo paciu ir reikejo uzpildyt prasyma del bendrabucio, o siais metais manau kai waziuosi pasirasyt sutarti tuomet tai turesi padaryt... sekmes

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:44:20 | Nuoroda

jo,praeitais metais kai nesiau dokumentus priduot,tada reikejo ir prasyma bendrabuciui rasyt.man rodos reikejo triju menesiu seimos pajamu ar kazko panasaus ir tada rugpjucio pradzioj paskelbia kas gavo,kas ne.keista siaip buvo,nes kai buvo paskelbti sarasai,manes juose nebuvo,teko ieskotis kokio buto,ir kai jau buvau beveik besikraustanti pas kazkokia bobute[dziaugiuosi kad ir neteko], paskambino kazkokia moteris ir pasiule gyvent simkines  barake.barakas gal ir tobulai sutvarkytas,bet budincios..; tai kraustausi i kita baraka siais metais.aisku gal ir kvailai darau,bet jei jau neiskesiu tai gal koki butuka susirasiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:35:36 | Nuoroda

 bandysiu gauti bendrabuti o kaip is tikro bus nzn jei ne tai tada butas :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:36:50 | Nuoroda

 o tai bendrabuciuose yra valandos nustatytos kada grist ?

 nes jei iseitu ir darba noreceu rast :))

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:22:16 | Nuoroda

as pats ne is barako, bet pamenu, kad ejau ten kada noriu :DD nu teko uzeit paryciais kelis kart :D

siaip jei turi darba visada galima susitart, isimtis taikomos, cia net, jeigu ir butu laiko limitas... :)

bet siaip nzn ar yra toks ;] + neaisku apie kuri tu cia baraka kalbi

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:40:37 | Nuoroda

 hm aiskuma

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:35:42 | Nuoroda

  Sveikuciai as taip pat ieskau KLAIPEDOJE issinomuoti kokio nebrangaus,tvarkingo kambario ar butuko,ir dar butu labai fainai kad prisijungtu kokia panele,juk vis pigiau butu Esu paprasta,tvarkinga,komunikabili ir draugiska mergaite.nelabai megstanti klubus,seliojimus ar panasiai,o labiau megstu pabuti ramioje vietoje su gera kompanija esu ramus,bet ne per daug ramus zmogutis

 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:38:22 | Nuoroda
Ingridutea rašė:

  Sveikuciai as taip pat ieskau KLAIPEDOJE issinomuoti kokio nebrangaus,tvarkingo kambario ar butuko,ir dar butu labai fainai kad prisijungtu kokia panele,juk vis pigiau butu Esu paprasta,tvarkinga,komunikabili ir draugiska mergaite.nelabai megstanti klubus,seliojimus ar panasiai,o labiau megstu pabuti ramioje vietoje su gera kompanija esu ramus,bet ne per daug ramus zmogutis jei ka rasykit man i el.pasta arba i cia esanti pm

 

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:02:47 | Nuoroda

Na aš dar laukiu pirmadienio kol bus diagramos, jog apsispręsčiau dėl KU stojimo. Bet jei pasitvirtins, kad neapsimoka į antrą turą - tuomet ieškau tai pat buto. Nerūkau, esu linksmo būdo, jei kiti tokį sukuria :D Galimas daiktas, jog vyksiu su ratais :) Galiu gyvent tiek su panelėm tie su bahuriukais, svarbu yra bendra kalba. :) Kažkiek mama mokė gaminti - tai badu nemirsim :D skype: bnlife

P.S turbūt jei reikės rasiu dar vieną žmogų.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:26:21 | Nuoroda

 o kas žino kokius atsiliepimus dėl bendrabučių? :P

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:11:21 | Nuoroda

Na, iš Malūnininkų barako dar nė vieno negyvo neišvežė. Turbūt. :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:12:17 | Nuoroda

Ieškom 3 kambarių buto netoli socialinio fakulteto, tai būtų Minijos 153g. Kaina apie ~500Lt. Rašykit čia arba skype: bnlife

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą