KK Finansai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-30 16:56:01 | Nuoroda
karolytee rašė:
mergeechkos rašė:
 
karolytee rašė:
Aiste * rašė:

na zinai,kiekvienais metais skirtingai :) na ir kjp patinka studijuot? :)

 man tai cia gerai :) aisku visko buna, tie vis destytojai ir ju teorijos panervina ne karta, bet gi nuo zmogaus priklauso- jei ten norejai,tai turetu patikt :)

 

 o ar sunku mokintis pirmais metai? ;] kas sunkiausia tau?

man pirma semestra matke su ekonomika buvo sunkiausia, nes abi buvo sunku suprast, o antram pusmety tai tokias kaip imoniu ekonomika ar finansu pagrindus reikejo daug mokintis, nes ten beveik vien sausa teorija,buhalterine apskaita- cia tai kosmaras, laaaaabai daug uzdaviniu gausit is kurios ir praktika turesit :)  siaip is kiekvieno dalyko turesit savarankiskus, jei ekonomika destys vasiliauskiene, tai jau pirma pusmeti rasysit kursini,(na antra taip pat, nes jau tikrai priklausys) pradzioj tai nebus sunku,kol apsitrinsit, menuo pries sesija- savarankisku darbu ir bemiegiu naktu maratonas :D na as siaip nesu pavydzine studente, ne visas paskaitas lankau ir ne maximaliai viska mokinuos, bet visvien prasisuku :)))) palyginus su kitais- nera taip jau ziauriai sunku, ir paskaitos nevisada nuo ryto ;) dar klausimas- bus barake gyvenanciu?

  as pildziau dokumentus , kad gauciau bendrika, bet esu is jonawos, iki kauno 30km, tj nemanau kad gausiu, nors labai noreciau.. kaip manai pawyks gaut??

Žinutė parašyta: 2009-07-30 18:10:13 | Nuoroda

bent jau as manau,kad turetum gaut.. va kaunieciam tai be sansu ji gaut.. :) o tau manau turetu duot :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 45
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-07-30 19:10:53 | Nuoroda

butu fainai;] 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-30 19:25:58 | Nuoroda

Karolina, negasdink musu...nes jau tikrai baisu daros :D

Žinutė parašyta: 2009-07-30 21:00:21 | Nuoroda

padesim viena kitaj ir wiska iweiksim;]] 

Žinutė parašyta: 2009-07-30 21:24:12 | Nuoroda
mergeechkos rašė:

padesim viena kitaj ir wiska iweiksim;]] 

 tj zinoma ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-30 21:41:52 | Nuoroda

nu taj labaj saunu;] laukiu mokslo metu;] 

Žinutė parašyta: 2009-07-31 10:40:19 | Nuoroda

as irgi jau pradedu laukt ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-31 13:08:03 | Nuoroda
mergeechkos rašė:
karolytee rašė:
mergeechkos rašė:
 
karolytee rašė:
Aiste * rašė:

na zinai,kiekvienais metais skirtingai :) na ir kjp patinka studijuot? :)

 man tai cia gerai :) aisku visko buna, tie vis destytojai ir ju teorijos panervina ne karta, bet gi nuo zmogaus priklauso- jei ten norejai,tai turetu patikt :)

 

 o ar sunku mokintis pirmais metai? ;] kas sunkiausia tau?

man pirma semestra matke su ekonomika buvo sunkiausia, nes abi buvo sunku suprast, o antram pusmety tai tokias kaip imoniu ekonomika ar finansu pagrindus reikejo daug mokintis, nes ten beveik vien sausa teorija,buhalterine apskaita- cia tai kosmaras, laaaaabai daug uzdaviniu gausit is kurios ir praktika turesit :)  siaip is kiekvieno dalyko turesit savarankiskus, jei ekonomika destys vasiliauskiene, tai jau pirma pusmeti rasysit kursini,(na antra taip pat, nes jau tikrai priklausys) pradzioj tai nebus sunku,kol apsitrinsit, menuo pries sesija- savarankisku darbu ir bemiegiu naktu maratonas :D na as siaip nesu pavydzine studente, ne visas paskaitas lankau ir ne maximaliai viska mokinuos, bet visvien prasisuku :)))) palyginus su kitais- nera taip jau ziauriai sunku, ir paskaitos nevisada nuo ryto ;) dar klausimas- bus barake gyvenanciu?

  as pildziau dokumentus , kad gauciau bendrika, bet esu is jonawos, iki kauno 30km, tj nemanau kad gausiu, nors labai noreciau.. kaip manai pawyks gaut??

 oj zinok jonavieciam barakas be sansu..... dar kai siais metais sumazino vietu skaiciu tai isvis....

Žinutė parašyta: 2009-07-31 13:11:50 | Nuoroda
Aiste * rašė:

Karolina, negasdink musu...nes jau tikrai baisu daros :D

 as negasdinu, parasiau tik tai,kas yra blogai,o geru dalyku dar daugiau ;) mokytis reiks zinoma, bet  be viso to kolegija daznai organizuoja balius klubuose, pats fakas visas sutvarkytas, destytojai pakankamai zmoniski,palyginus su universitetais, nes viena pazystama baigus ta pati ir isejus i vu keikiasi, kad ten bedravimas visai kitoks :) aj dar kavinukei visai skaniai galesit uzkast :D o jau grupiokai ir draugai priklausys nuo jusu draugiskumo ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-31 17:12:11 | Nuoroda

tai 100proc manaj kad negausiu barako;[? 

Žinutė parašyta: 2009-07-31 17:58:17 | Nuoroda
mergeechkos rašė:

tai 100proc manaj kad negausiu barako;[? 

 

 

na jeigu be krastutinumu tai gausi ta bendrabuti =) , pirmakursius visus sukysa i kambarius po 4 , o veliau po pusmecio lieka kokie 2 kambaryj

Žinutė parašyta: 2009-07-31 18:09:26 | Nuoroda

o kodel lieka po 2? ismeta ar kajp? 

Žinutė parašyta: 2009-07-31 18:51:41 | Nuoroda
mergeechkos rašė:

o kodel lieka po 2? ismeta ar kajp? 

 Visu pirma- nei vienas mano grupiokas is jonavos negavo barako praeitais metais, visu antra- apskritai ziuri, kad mazdaug butu 60km atstumas maziausiai iki kauno butu, visu trecia- pas mus kambariai buvo 3vieciai 2vieciai, o dabar visus visus palieka 2viecius, tai vietu siaip barake automatiskai sumazeja... na nzn, bandyk bet kuo greiciau varyk tu i baraka, su vedeju kalbet arba skambinkis

Žinutė parašyta: 2009-07-31 19:22:38 | Nuoroda

as rasiau prasyma kad gauciau baraka, tai to neuztenka? reik waziuot i baraka? 

Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:11:17 | Nuoroda

Neismeta o tesiog susiranda draugu ir nomuojas buta =)

As seip busimas pirmakursis ir info tau sakau is antru lupu taigi nzn kaip ten su Jonavieciais =)

Tikiuosi gausi  bendrabuti

Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:24:38 | Nuoroda

bet ar tam kad gauciau bendrabuti man reik waziuot i ta bendrika prasyt, ar uztenbka to, kad arasiau wakar prasyma, kaj nesiau dokumentus i KK??? 

Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:27:12 | Nuoroda
Blahastik rašė:

Neismeta o tesiog susiranda draugu ir nomuojas buta =)

As seip busimas pirmakursis ir info tau sakau is antru lupu taigi nzn kaip ten su Jonavieciais =)

Tikiuosi gausi  bendrabuti

 parasyk man i el.pasta;] , arba i skype  padushkyte, idomu su busimu finansininku vaikinu pabendraut;] ar tu ne i finansus istojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-31 23:52:04 | Nuoroda
mergeechkos rašė:

bet ar tam kad gauciau bendrabuti man reik waziuot i ta bendrika prasyt, ar uztenbka to, kad arasiau wakar prasyma, kaj nesiau dokumentus i KK??? 

 ta prasme kai tu davei dokus,tu pasakei,kad pageidautum barako? to neuztenka. tie kurie praso baraku juos visus suraso ir nuvarius i baraka jie jau turi sarasus ir tada pasako gausi tu ji ar ne. mums tai isvis buvo taip,kad pasake,kad lauktume rugpjucio pabaigoj skambucio,kuriuo pasakys viska del barako, bet as su drauge po mandatiniu nuvariau, eile buvo belekokia jau ir tie kurie lauke skambucio jo nesulauke ir liko be barako... gerai pasake- jonavieciams sunku su baraku... tikrai nenoriu nuvilti,tik sakau ta ka zinau,ten gyvenu ir man zinoma ta situacija, na gal siais metais kazkas ir keiciasi,juk stojanciu vis maziau....

Žinutė parašyta: 2009-08-01 07:46:18 | Nuoroda

o jei tarkim negauciau, tai ar butu galima kip nors susitarti? ar laaj ten grieztas(a) vedejas(a)? 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą