Naujuju mediju menas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-03 17:22:25 | Nuoroda

 Sveiki,

Ar yra istojusiu? kur zadate gyventi? Ar patenkinti?

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-08-22 12:38:21 | Nuoroda

labas! taip yra :))))

 

 

Žinutė parašyta: 2009-08-22 16:59:54 | Nuoroda

 O busima grupioke! Is kur esi?

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-08-23 23:29:26 | Nuoroda

na tu man busima grupioke, bet as tau tai busimas grupiokas kiek matau is vardo:DDD

o gal susirasom per skype. mano skype: Igniukas_

Žinutė parašyta: 2009-09-01 20:53:10 | Nuoroda

labas :) esu dvyliktokė, domiuosi šita specialybe :]] galite gal papasakoti plačiau apieją? kokios paskaitos,stojamieji, egzų kokių reikia? :)

Žinutė parašyta: 2010-02-23 16:57:09 | Nuoroda

as ir lb noreciau suzinoti, bukti xmones apsvieskit mus neismanelius ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-18 21:45:34 | Nuoroda

 Pirmaji pusmeti studijavome - Audiovizualine kultura ir industrija, siuolaikinio meno kalba, turejome pazintine praktika ir kitus privaluomuosius ir pasirenkamus  universitetinius dalykus. Dabar turime fotografija, naujuju mediju meno pagrindus, ir vizualines komunikacijos pagrindus. Kita pusmeti bus kompiuterine grafika, fotografijos ir kino istorija ir teorija. Na mokytis nera sunku - jei TURI ideju, ESI kurybingas ir netingintis mokytis zmogus. Ismokome naudotis kamera, ir fotografuoti neblogai. turime savo laboratorija, su apsvietimu, 3 spalvu fonais, kamera, staliuka natiurmortams, nera dar daug, bet laikui begant supirks visa reikalinga technika. Destytojai profesionalai, del bendro vaizdo galiu pamineti keleta destytoju, galite pasidometi, Romualdas Pozerskis, Tomas Pabedinskas, Mindaugas Kavaliauskas.. Va jau musu kursas padare pirma paroda- o tai jau pasiekimas. Siaip nezinau ka daugiau ir pasakyti. Jei norite ir jauciate pasaukima audiovizualiniam menui - fotografijai, web dizainui, video tai stokit, bet jei ne - tai nesigadinkit nervu, nes cia mokysites visko ir uz viska reiks atsiskaityti, nesvarbu - patiks ar ne. O be pasaukimo ir pajautimo nieko neiseis. 

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-06-18 21:30:29 | Nuoroda

egzaminai praeityje, o aš tik dabar atradau šią specialybę... nžinau kur buvau anksčiau, bet dabar labai sužavėjo mane. tik nerandu info, kokių brandos egzaminų reikia ir ar yra stojamasis egzaminas?:)

Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:03:16 | Nuoroda

Sveiki. Mane taip pat domina sita specialybe. Dolly - stojamasis taip pat bus(siauliuose - 28-29dienomis), kaip ir visoms meninems specialybems. Is tiesu esu girdejus daugybe geru atsiliepimu, taigi tikiuosi jei ne vilnius - istosiu i kauna :> nors istiesu tai tikrai gaila, kad naujuju mediju menas,butent tokia specialybe, yra kaune.. :/

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:09:47 | Nuoroda

ech.. labai gaila. paskaičiau kas sudaro tą egzaiminą ir labai nuliūdau. dėl fotografijos tai bėdų nėra, bet piešimas... nemoku aš piešt. gaila, labai;/ kažkaip per vėlai atradau šią specialybę.;P

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą