Kauno kolegijos 3 barakas ;D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:21:03 | Nuoroda

kas kauno kolegijos 3 barake gyvena ar gyves rasikyt ir dieninei ir neakyvaizdiniai ;DD

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:22:41 | Nuoroda

pati ten gyvenu karst nuo karto nes studijuoju neakyvaizdziai isttikro butu smagu susibegt visiem kada i kruva :DDD

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:25:58 | Nuoroda

Hey :)) kaip fainai kad sukuret sia tema, as cia gyvensiu :))) jei kas cia gyvena gal kas papasakot apie si baraka?kaip kambariai?ar virtuve ir tulikas yra kiekviename aukse??:)) kaip patys zmones? :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:29:20 | Nuoroda

 virtuves 2 kiekvienam aukste :) o del tuliku tai mano atrodo tik vienas o gal 2 hmmm niu istikro kad vienas tai tikrai yra :) ta prasme ne vienas toletas viena pataklpa toletam :D o siip kambariai tai kazinau sakyciau puse velnio :) tikrai nera tragiski :)  su dusais tai isvis zjb galiu sakyti :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:34:02 | Nuoroda
Kristoline rašė:

 virtuves 2 kiekvienam aukste :) o del tuliku tai mano atrodo tik vienas o gal 2 hmmm niu istikro kad vienas tai tikrai yra :) ta prasme ne vienas toletas viena pataklpa toletam :D o siip kambariai tai kazinau sakyciau puse velnio :) tikrai nera tragiski :)  su dusais tai isvis zjb galiu sakyti :)

 o ko tie dusai jau tokie zjbs??ciuju moderniaisi :DD o eiles prie ju dideles?ir ar dideles eiles prie vituviu? :)) ir siaip kaip is autobusu stoties davaziuoti iki 3 barako, ir kaip is 3 barako davaziuoti iki SPF fakulteto :D buciau labai dekinga jei paaiskintumete,nes esu vilniete :))

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:35:56 | Nuoroda

ir dar :D ar yra interneto kabeliai?ir ar tiesa jog galima anksciau atvykti , pasiziureti kambarius ir pasirinti ar visgi nuspres kam koki kambari duos ?

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:38:43 | Nuoroda

Niu dusai bent jau man tai labai patinka  :)  o del eiliu tai kazinau nepasakyciau kad ju yra :)   niu aiksu ziurint kure ten valanda eisi prasustys ir panaei kaip kada istikro nu mna eilei dar neteko kimarint :) o siaip tai tinka  trulikai 15 16  o daugiau akzinau is stoties istikro  dar 9 atrodo tinka ir  12 :) bet del 12 neiaksu  geriausej tai arba 15 arba 16 :) o kaip ten iki tavo to vaziuot tai istikro nn nes net nznz kas taii per daigta s:DDD

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:40:03 | Nuoroda

nu del interneto tai joa yra tik reisk apskayt kad nori isivesti :) o del pasirinkimo istikro nzn :) matai ne dieninem mokausi tai man tai  paskyre kai neakyvaizdine atvarau :) o sisip dieninem tai kazinau :) manau daugiau bu snuomoniu cia :) tai gal papasakos :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:44:56 | Nuoroda
Kristoline rašė:

Niu dusai bent jau man tai labai patinka  :)  o del eiliu tai kazinau nepasakyciau kad ju yra :)   niu aiksu ziurint kure ten valanda eisi prasustys ir panaei kaip kada istikro nu mna eilei dar neteko kimarint :) o siaip tai tinka  trulikai 15 16  o daugiau akzinau is stoties istikro  dar 9 atrodo tinka ir  12 :) bet del 12 neiaksu  geriausej taiba 15 arba 16 :) o kaip ten iki tavo to vaziuot tai istikro nn nes net nznz kas taii per daigta s:DDD

na..jei is stoties varau i SPF baraka, tai kurioje stoteleje reikes lipt?koks jos pavadinimas?eina sau..ciuju pasiklisiu :(((

Žinutė parašyta: 2009-08-06 18:47:33 | Nuoroda

Nu krc taip prie pat stoties autobusu yra stotele ten sulauki 15 arba 16 truliko ir vaziuoji iki kauno kolegijos ten juk pasako kada buna kauno kolegija ir panasei viska sten aisku nereikai nieko bijoti :) o ka sta sspa? ar kaip ten ? :D

Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:37:02 | Nuoroda
Labukas..as taip pat gyvensiu 3 barake, ten kazkur Kreves gatvej...;D gal kas galit paaiskinti kaip reiktu is ten nuvaziuoti i sveikatos prieziuros fakulteta? :D ciuju irgi klaidziosiu... ;D
  • Biologija / VBE 7
  • Chemija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 21
  • Matematika / VBE 12
Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:01:07 | Nuoroda

oj nzn  blin nepazystu as dar tike kauno :DDDD a stik zn kaip is stotie siki koles nuvaziuoti ir panasei :DDd

Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:03:58 | Nuoroda
Reiks rugsejo pirmaja ieskoti chebros ;DDDD labiausiai tai bijau, kad nerasiu as ten nieko ;(D
  • Biologija / VBE 7
  • Chemija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 21
  • Matematika / VBE 12
Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:29:39 | Nuoroda

na as irgi i 3 baraka prasyma rasiau =-)) ,net neisivaizduoju kaip nuvaryt nuo fakulteto ik ibarako ir atgal , bet man atrodo kad arti bus musu bunkeris

Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:50:09 | Nuoroda

zodziu..as zinau tik tiek jog su truliku nuo barako iki fakulteto mums vaziuoti reikes apie 20min.todel siulau rugpjucio 30 /31dienomis susitikt barake (jei gausim ji) BEI SUSITART 

KARTU VAZIUOTI RUGSEJO 1-aja IKI FAKULTETO IR ATGAL :DDDDDD galim susidet pinigais ir nusipirkt zemelapi :DDDD tai kaip?:DDD

Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:51:16 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

zodziu..as zinau tik tiek jog su truliku nuo barako iki fakulteto mums vaziuoti reikes apie 20min.todel siulau rugpjucio 30 /31dienomis susitikt barake (jei gausim ji) BEI SUSITART 

KARTU VAZIUOTI RUGSEJO 1-aja IKI FAKULTETO IR ATGAL :DDDDDD galim susidet pinigais ir nusipirkt zemelapi :DDDD tai kaip?:DDD

Blahastic, mums tai kaip tik, i ta ir ane puse reikes vaziuoti..tai kad..

Žinutė parašyta: 2009-08-06 21:06:06 | Nuoroda

zaisim indiana dzonsa po kauna xDD su zemelapiu

Žinutė parašyta: 2009-08-06 23:56:28 | Nuoroda

tai nieko man su drauge ir pradzioj panasei buvo nieko tokio  viska sbus ok :)  :D o tai ka jus studinsit ? :)

Žinutė parašyta: 2009-08-07 10:20:03 | Nuoroda

Farmokotechnika =)

Žinutė parašyta: 2009-08-07 16:32:51 | Nuoroda

Labukas visoms.As taip pat rasiau prasyna i 3 baraka,o ir i SPF irgi reikes varyt,bet nenumanau kur jis yra kaip ir jus Gal tikrai susitinkam visos ir nuvarysim kartu..? bent jau man ta mintis visai patinka

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą