ORLAIVIU PILOTAVIMAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-13 13:08:10 | Nuoroda

Su kokiais balais ystojote y vf?

Žinutė parašyta: 2009-11-25 00:52:52 | Nuoroda

 Gal yra šiais metais stojančių? Kada tas profesinio tinkamumo testas vyks? Gal žinot kur užsienį gerai paruošia šiai specialybei? :) o gal neverta net ieškot kažkur kitur..?

Žinutė parašyta: 2009-11-26 11:23:36 | Nuoroda

 

 

cia kuo puikiausiai paruosia , nera jokios butinybes vaziuot i uzsieni , be to papildomas licenzijas kaip ATPL ir pan gali ir cia laikytis , tai jokiu bedu . Siais metais balai buvo gan auksti paskutinis i nemokama atrodo buvo 20++ , o i mokama 18++.

Žinutė parašyta: 2009-11-27 00:16:35 | Nuoroda

 oho, rimtai aukšti. O Tu čia mokais? Sakai gerai paruošia, praktikos pakanka? Šiaip nenoriu išvykti kažkur kitur, nes kiek žinau nežmoniški pinigai.. Tačiau, esu prisiskaičius, kad praktikos Lietuvoj minimumas, bet matyt, vieniem ir minimumo užtenka.. O gal dar žinai apie tuos prof. tinkamumo testus ar bus pranešta VGTU puslapį ar reikia kažkaip registruotis? :)

Žinutė parašyta: 2009-11-27 21:13:04 | Nuoroda

Sveiki,

šiais metais balai tokie:

į nemokamą vietą nuo 17,78, į mokamą nuo 14,94. Tad balai nėra labai aukšti, nors aišku dėl nemokamos vietos reikės pasistengt.  Svarbiausia sveikata, o visa kita Tavo rankose. Tad sėkmės stojant ! :)

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2009-11-29 12:57:04 | Nuoroda

nu va ir primelavau :) ne as pats ten nestudijuoju , bet pazystu didziaja dali destytoju mat tevas pilotas :) praktikos gauni , vasara skraidymai sako uztenka :) gauni berods piloto megejo licenzija , seniau finansavo pats institutas laikytis berods ATP , o dabar kiek snekejo tevas su romu (destytojas is instituto , praktika veda berdos) tai uz licenzija jaunieji pilotai jau patys turi susimoket ar tai ne 8000lt . Nzn speju cia siu metu studentam tas jau galioja , ar ir nuo praitu , gal kas studijuoja ateis pasakys tiksliai kaip yra , as pats zinau tik mazdaug. Turejau ir as ten stot , bet mano tevas nors ir nenoredamas , bet atkalbejo . Nes su dabartine situacija pabaigus orlaiviu pilotavima , gali tekt skrist i afrika skorpionu nuo tako rinkt nes dabar pilotai stovi su visom licenzijom ir skraidymo valandom ir laukia darbo , tai tau tiesiai isejus is cia , dar neaisku kaip gali papult , visdelto ta krize jaucias :)

Žinutė parašyta: 2009-11-29 14:52:30 | Nuoroda

 nu ok, dėkui Jums :) vistiek bandysiu, nes dabar ne tik pilotam blogai, o visiems.. Bijau del tos sveikatos, is viso, net mesa pradejau valgyt :D 
ai, o gal dar kas žinot kaip su perstojimu būna? Tarkim jei i mechanika istoji, arba valdymą skrydžių, yra galimybių perstot į pilotavimą?

Žinutė parašyta: 2009-11-29 19:43:17 | Nuoroda

Nėra perspektyvių specialybių, yra tik perspektyvūs žmonės ! Įsikalkit tai sau į galvą, draugiškai sakau :) . Aš įstojau į avaicinę mechaniką ir ką...Lietuvoje perspektyvų šiaip labai nedaug, nes pati aviacija silpnai išvystyta. Bet aš stojau į norimą specialybę ir man jokios krizės nerūpi. Svarbu pamėgti, tai ką mokiniesi ir sugebėsi susirasti tą darbą. Šiaip aš ir pats į pilotavimą norėjau ir tebenoriu, buvau kvailas, kad nelabai stengiausi mokintis ir dar kvailesnis, kad pabijojau tų dvidešimt štukių į metus.Nors šiaip abejojau ar sveikatą praeisiu. Vienžo, jei sveikata leis, tai pilotavimas man dar prieš akis.:)

O palinkėti galiu tai, kad nesirūpintumėte, kas bus po penkių metų, galbūt krizė bus pasibaigus jau seniausiai, o gal dar paaštrėjus. Niekas nežino, todėl neatsisakykit savo svajonės, jei norėsit, tai ir gausit tą darbą. Juk pilotavimas nepaprasta specialybė, kurią būtų galima iškeisti į kažką kitą.

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2009-11-29 22:42:29 | Nuoroda

Va čia tai geras požiūris! rimtai viskas nuo motyvacijos priklauso, kas norės, ras tą darbą.. Į mokamą tai net bijau pagalvot, tikrai nestosiu.. Žodžiu reikia registruotis sveikatos patikrinimui ir tikėtis, kad viskas bus gerai..

Žinutė parašyta: 2009-11-29 22:43:44 | Nuoroda

Sveiki, labai idomu kiek stojanciuju bus siais metais, koks konkursas laukia. Pats tikrai stosiu pilotavima ir niekur kitur, nematau savo gyvenime nieko kito kaip tik padanges :)

Idomu kokiu balu norint istoti i nemokama reiks siais metais, nes tos 20stukiu tikrai ne mano kisenei :) labai nusyvyliau, kai praejusiais metais buvo panaikinti papildomi balai stojant i VGTU, skambinaus ir pasake, kad taip buvo sulygintos salygos visiem stuojantiem, tai nuliudino, bet atrodo LKA papildomi balai vis dar yra, jei neistosiu i VGTU lauks karas :D

Pats siuo metu skraidau ULO Aeroprakt-22, nuostabus mazylis, nesenai atlikau pirmaji savarankiska skrydi, gavau senu pilotu spyriu, buciavau propeleri, nuostabus jausmas skristi vienam, po nauju metu laukia lincenzija ir tada jau stojimai.

Gal kas istojote ir galite pasidalinti mintimis, buciau labai dekingas:

Kaip viskas vyksta civilines aviacijos medicinos apziuroje?

Kokia itaka stojimui turi mokyklos rekomendacija? 

Ar labai skiriasi karines ir civilines aviacijos keliai? (renkantis 3-ame kurse)

Kokios magistranturos studiju kainos?

Visus stojancius siais metais i orlaiviu pilotavima kvieciu bendrauti, dalintis naujienomis,  

Žinutė parašyta: 2009-11-29 23:46:06 | Nuoroda
domantas0 rašė:

Sveiki, labai idomu kiek stojanciuju bus siais metais, koks konkursas laukia. Pats tikrai stosiu pilotavima ir niekur kitur, nematau savo gyvenime nieko kito kaip tik padanges :)

Idomu kokiu balu norint istoti i nemokama reiks siais metais, nes tos 20stukiu tikrai ne mano kisenei :) labai nusyvyliau, kai praejusiais metais buvo panaikinti papildomi balai stojant i VGTU, skambinaus ir pasake, kad taip buvo sulygintos salygos visiem stuojantiem, tai nuliudino, bet atrodo LKA papildomi balai vis dar yra, jei neistosiu i VGTU lauks karas :D

Pats siuo metu skraidau ULO Aeroprakt-22, nuostabus mazylis, nesenai atlikau pirmaji savarankiska skrydi, gavau senu pilotu spyriu, buciavau propeleri, nuostabus jausmas skristi vienam, po nauju metu laukia lincenzija ir tada jau stojimai.

Gal kas istojote ir galite pasidalinti mintimis, buciau labai dekingas:

Kaip viskas vyksta civilines aviacijos medicinos apziuroje?

Kokia itaka stojimui turi mokyklos rekomendacija? 

Ar labai skiriasi karines ir civilines aviacijos keliai? (renkantis 3-ame kurse)

Kokios magistranturos studiju kainos?

Visus stojancius siais metais i orlaiviu pilotavima kvieciu bendrauti, dalintis naujienomis,  

 Labas, mokyklos rekomendacijos jokios įtakos tikrai neturi.

Medicina yra gan ''kietas'' dalykas, išnarstys tave po kaulelį. Aš pats nejau med. patikros, bet girdėjau pažįsatmų atsilėpimus. Svarbu, kad neįmano žinoti praeisi tą patikrą ar ne. Gali būt stiprus, sportiškas, bet toli gražu tai dar nereiškia, kad būsi tinkamas.

LKA nuo AGAI skiriasi. Aišku mokinama tie patys dalykai, bet baigęs LKA dar lygtais gausi leitenanto laipsnį.

 

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2009-11-30 21:01:48 | Nuoroda

Medicinine tikrai griezta: nuo plauciu turio iki lytiniu organu. Akiu korekcija galima, bet jei problemos su sirdimi ar kzkas pan, tai nepraleis :) Pati zadu eiti medicinine prasitesti kovo menesi, net baisu pagalvot jei kas negerai bus :)

Žinutė parašyta: 2009-12-05 22:41:57 | Nuoroda

dekui, uz info.  jei turite dar kokiu vertingu patarimu, buciau dekingas jei pasireikstumete :) 

Žinutė parašyta: 2010-01-22 12:47:36 | Nuoroda

Na va, praejau medicinine patikra, labai dziaugiuosi :) galiu pasakyt, kad nebuvo lengva, daug tyrimu, sunkiausias turbut regos man pasirode, labai susikaupes turi but. Zinoma viskas labai grieztai, labai siauros ribos sveikatos sutrikimams sioje specialybeje. Beje, cia ieva minejo "Medicinine tikrai griezta: nuo plauciu turio iki lytiniu organu" tai netiesa, bent jau mano atveju, nereikejo nusirenknti daugiau negu iki puses, net batu nebuvau nusimoves, tad del to neverta jaudintis 

Žinutė parašyta: 2010-01-27 19:47:15 | Nuoroda
 

 Tai ką netikrino ar AIDS nesergi ar kažkuom pan.? O, kad tai patikrintų reikia nusimaut kelnes ir ne tik:)

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2010-01-27 19:54:40 | Nuoroda
 

 Tai net kelnių nereikėjo nusimaut? Chirurgas neapžiūrinėjo tavęs kaip reikiant?

Gal tu išvis kitos kategorijos medicininę ėjai 

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2010-01-28 23:01:15 | Nuoroda

Chebra, nesityciokit :D atrodo, kad nezinociau kokios klases pazymos reikia :D chirurgas paziurejo stubura, liepe i viena kita puse pasilenkt, ten uztrukau gal 1min, ir paleido. O AIDS neaptinkama tikrinantis krauja? 

Žinutė parašyta: 2010-01-29 12:02:34 | Nuoroda
 

 Kiek girdėjau iš kelių aviatorių, visiems ėmė tepinėlį iš "ten".

Na neėmė tai neėmė, džiaukis 

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2010-01-29 16:40:32 | Nuoroda

na taip, reikia dziaugtis, nors gal butu gerai pasitikrinti :D :D 

Žinutė parašyta: 2010-01-30 18:46:51 | Nuoroda

sveiki,

As dabar esu 10 ir norejau jusu paklausti ar prideda balu uz olimpa ir panasias mokyklas? Man dideli nerima kelia sveikatos patikrinimas del to kad mano regejimas yra -0,5D. Ar tai gali man sutrugdyti istoti i orlaiviu pilotus?

Cia gal ir durnas klausimas bet vgtu ir lka yra dvi atskiros orlaiviu  pilotu rengimo mokyklos(universitetai)? Ir kokius dalykus labiausiai patartumete rinktis dabar kokiu dalyku man tikrai reikia atsisakyti kad saves neperkraut?

 

Atsakymus i klausimus patalpinkit forume arba siuskit i mano e-mail:

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą