Rugsėjo 1-oji universitete, dalyvausite?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-26 16:52:23 | Nuoroda

Aš taip jau bent tikiuosi. Nors velnias žino, kiek laiko jie dar tampys gumas :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-26 17:32:15 | Nuoroda

Vargu ar iškart bus sudaryti tvarkaraščiai semestrui ar kiek ten į priekį, manau po pirmos rugsėjo savaitės bus sudarytas antrai rugsėjo savaitei tvarkaraštis, o poto tai gal ir rimtas atsiras.

Žinutė parašyta: 2009-08-26 20:22:27 | Nuoroda

Soc. informatikos fako psl buvo parašyta, kad pagal MRU nuostatus tvarkaraščiai bus sudaryti ne vėliau kaip dvi savaitės iki pirmo semestro pradžios. Tai aš dabar nebesuprantu, kada tas pirmas semestras prasideda. Taip išeina, kad ir ne antrą rugsėjo savaitę :?

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-27 13:09:30 | Nuoroda

nesąmonės vyksta. neorganizuotai dirba biškiuką... ;(

Žinutė parašyta: 2009-08-27 15:35:59 | Nuoroda

Linksmai linksmai čia Rašo vieną, o daro kitą.  Nors nėra ko čia dabar pergyvent, tvarkaraštis anksčiau ar vėliau tikrai bus ir mokytis reikės, pirmą savaitę turbūt įprasta tik apšviest pirmakursius vedant kelias paskaitas, tad gal ir laiko per pirmą savaitę atsiras sudaryt tvarkaraščiams, kai nešmėklinės studentai

Žinutė parašyta: 2009-08-27 19:49:24 | Nuoroda

Jau yra tvarkarasciai :)

Žinutė parašyta: 2009-08-27 23:02:20 | Nuoroda

O pas mane nėra nors tu ką. Pasityčiojimas. Bet tikiuos, kad rytoj jau bus...

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-27 23:52:31 | Nuoroda

nezinot o kada mazdaug turetu baigtis visa oficialioji dalis , juk koncertas tai 5h tai kokia 4h ir baigsis ?m?;))))

Žinutė parašyta: 2009-08-28 00:53:00 | Nuoroda
Evelinaa rašė:

Jau yra tvarkarasciai :)

 Kaip sužinoti kurioje grupėje esi ?

Žinutė parašyta: 2009-08-28 10:22:28 | Nuoroda

Kurioje grupeje esu dar nezinau, bet tvarkarasciai viesajam administravimui yra sudaryti visoms grupems :)

Žinutė parašyta: 2009-08-28 13:22:27 | Nuoroda

Gruoę sužinoti galit prisijungę prie savo elektroninės pažymių knygelės. Štai čia suvedat savo duomenis stud.mruni.lt/ Studento ID rasit LSP puslapyje. Meniu pasirinkite "Dabartinė būsena" ir žiūrėkite ties LSP numeriu (ne ties brūkšniniu kodu). Pas kai kuriuos jau surašytos grupės. Mačiau, kad teisininkai jau žino. Bet pvz pas mane dar nėra :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-28 16:28:53 | Nuoroda

Šaltanose paaiškink, aš įeinu į LSP.lt ir ten paspaudus Dabartinė būsena man nerodo jokio brūkšninio kodo, tik užrašyta LSP būsena - Kurjeris priėmė LSP anketą ir Duomenų būsena - LSP duomenys pilnai įvesti, nesuprantu kur to ID ieškot

Žinutė parašyta: 2009-08-28 16:36:52 | Nuoroda

viską radau, nebereikia.

Žinutė parašyta: 2009-08-28 18:05:52 | Nuoroda

Sry, ten aš blogai parašiau. Ne dabartinė būsena, o lsp duomenys :) Na, gal nieko tokio, svarbu, radai :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-28 22:35:24 | Nuoroda

Šaltanose, tu gudra, paaiškink kaip tą tvarkaraštį kuris visiems įmestas skaityt? Ar čia jau rašo ir pirmos savaitės paskaitas ir dar reikia pridėt tuos bendruosius užsiėmimuos, kurie buvo įkelti anksčiau? Nes nebesuprantu ar reiks eit pirmą savaitę į paskaitas ar tik į tuos užsiėmimus vieną dieną.

Žinutė parašyta: 2009-08-29 12:23:43 | Nuoroda

Bent jau mano supratimu, tai pirma savaitė bus įžanginė, eisim visi atklausyt paskaitų apie univero tvarką ir t.t., o po to, jau antrą rugsėjo savaitę, prasidės rimtos paskaitos. Ir kiek man yra tekę girdėti, ten kažkaip tvarkaraščiai keičiasi kas antrą savaitę. Tipo vieną savaitę eini pagal dabartinį tvarkaraštį, kitą savaitę bus duotas kitas. Trečią savaitę vėl eisi pagal pirmos savaitės, o ketvirtą - pagal antros. Ir taip kartojasi tas ratas. Bent jau man taip mama aiškino, kad kai jinai studino, tokie dalykai vyko. Bet negarantuoju, kad aš čia teisybę pasakiau. Čia tik spėjimai :) Vis tiek daugiau info gausim rugsėjo pirmą. Tikrai paaiškins, manau... :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-29 15:28:24 | Nuoroda

Jūsų visų mruni paštuose turėtų būti metodininkių laiškai. Ten turėtų būti parašyta, kad paskaitos prasideda nuo rugsėjo 2d. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-08-29 16:17:12 | Nuoroda

Nesuprantu. Nėr pas mane :/ Ar čia mano fakultetas kvailioja, ar yra ir daugiau tokių žmonių iš kitų fakultetų, kurie dar negavo jokių laiškų? 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-29 20:43:44 | Nuoroda
Šaltanosė rašė:

Nesuprantu. Nėr pas mane :/ Ar čia mano fakultetas kvailioja, ar yra ir daugiau tokių žmonių iš kitų fakultetų, kurie dar negavo jokių laiškų? 

 Na, jei turi el paštą (), tai metodininkė lyg ir turėtų kažką pranešti. Mano pašte tai gulėjo trys laiškai, vienas jų toks:
"Laba diena,
(...)
P.S. primenu kad paskaitos prasideda jau nuo rugsejo 2 d. ne nuo pirmos.

Pagarbiai,
Renata Damanskaitė"

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-08-29 20:52:27 | Nuoroda

As irgi is metodininkes gavau laisku,bet nereikia pamirsti, kad mes istoje i viesaji administravima, metodininke pas visus skirtinga, todel tai ka mes gaunam, nebutinai turi gauti kitu specialybiu studentai(busimi):)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą