Teise ir policijos veikla/policijos veikla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-31 01:41:29 | Nuoroda

na tai kas istojot,rašom čia

Žinutė parašyta: 2012-08-10 15:32:53 | Nuoroda

Sveiki,as irgi istojau :)))

Žinutė parašyta: 2012-08-10 19:09:30 | Nuoroda

kaip rasti tave feisbuke,pakviesciau i grupe

Žinutė parašyta: 2012-09-19 21:40:36 | Nuoroda

 Sveiki :) ar reikia cmek pereit norint įstoti į teisė ir policijos veikla? :) 

Žinutė parašyta: 2012-09-20 22:03:44 | Nuoroda

 www.studento.lt - Naudinga medžiaga rašantiems mokslo darbus. Formatas - Microsoft Word.

Žinutė parašyta: 2012-09-20 22:04:22 | Nuoroda

 www.studento.lt - Naudinga medžiaga rašantiems mokslo darbus. Formatas - Microsoft Word.

Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:44:55 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Žinutė parašyta: 2013-03-30 16:22:36 | Nuoroda

 Sveiki, gal yra norinčių ar galvojančių studijas teisės ir policijos veikloje ? gal pradėjote tvarkytis dokumentus, kaip sekasi ?

Žinutė parašyta: 2013-04-01 22:14:27 | Nuoroda

Labas :) stosiu i teise ir policijos veikla :) baigiu jau su analizais poliklinikoi ir greit eisiu siuntimo i CMEKa gaut :)

Žinutė parašyta: 2013-04-02 17:30:23 | Nuoroda

Sveiki esu is Klaipėdos. Nors ir mano prioritetas patekti į LPM, tuo pačiu siuntime pasirinkau MRU, nes nemažiau domina policijos veikla arba ikiteisminis tyrimas (jeigu nepereičiau CMEK). Tik kad LPM man leistu greičiau pasiekti tikslo, bei gautusi praktiškai nemokamai ir labai patogiai. Na o jeigu pereisiu CMEK tik pagal antrą skiltį, ..(visko gali būti).. tai sutelksiu visas pastangas stojimui į MRU! =)

P.S: Esu atlikes visus tyrimus, papildomai patikrines akis (astigmatizmui etc.), sutvarkes dantys, ir taipogi atlikes VEM. Siuo metu, tik laukiu CMEK, balandzio 11-aja vyks man. Tai tiek kol kas galiu pasakyti konkreciai.      

Žinutė parašyta: 2013-04-02 17:51:52 | Nuoroda

 Bet jai nepereisi CMEK tai i LPM negalesi.

Žinutė parašyta: 2013-04-02 19:57:36 | Nuoroda
Mark221 rašė:

 Bet jai nepereisi CMEK tai i LPM negalesi.

 Tai taip taip, jeigu matei, rasiau pries tai: "arba ikiteisminis tyrimas (jeigu nepereičiau CMEK)"
Cia butu mano atsarginis, tiek pat traukiantis variantas jeigu nepereisiu CMEK.
 

Žinutė parašyta: 2013-04-03 21:40:15 | Nuoroda
SergiusLT rašė:
Mark221 rašė:

 Bet jai nepereisi CMEK tai i LPM negalesi.

 Tai taip taip, jeigu matei, rasiau pries tai: "arba ikiteisminis tyrimas (jeigu nepereičiau CMEK)"
Cia butu mano atsarginis, tiek pat traukiantis variantas jeigu nepereisiu CMEK.
 

 

Man irgi atsarginis jei ka ikiteisminis :D :D 

 

Žinutė parašyta: 2013-04-05 14:33:20 | Nuoroda

Na tai smagu matyti kad turi panasu plana. Greiciausiai reiskia kad irgi rimtai nusitekes butent teisesaugoj dirbt? :) Kaip ten jau su analizem, jau zinai kada i CMEK tau?

Žinutė parašyta: 2013-04-05 16:23:24 | Nuoroda
SergiusLT rašė:

Na tai smagu matyti kad turi panasu plana. Greiciausiai reiskia kad irgi rimtai nusitekes butent teisesaugoj dirbt? :) Kaip ten jau su analizem, jau zinai kada i CMEK tau?

 Jo , esu nusiteikes dirbti teisesaugoi, paziuresime kaip kas ten bus :) del CMEK dar nk nezinau, eisiu tik siuntiomo dar gaut , nes tvarkiausi analizes poliklinikoi kad pats CMEKas greiciau pasakytu atsakima :)

Žinutė parašyta: 2013-04-06 15:38:56 | Nuoroda

Taipogi mano planas tas pats, nepasiseks su cmek'u desiu visas pastangas, kad įstočiau į teisę ir ikiteisminį tyrimą. Nors jau dabar lenda per gerklę visi tie tyrimai ir ruošimasis cmekui.. Beje duosiu patarimą, eikit pasiimti siuntimus iš komisiriatų kuo ankčiau, nes ta moteris kuri man išdavė jį sakė, kad jų būna ribotas skaičius, nors nežinau gal pas jus kur kitaip, bet vistiek apsidrauskit ir nelaukit;)

Žinutė parašyta: 2013-04-06 22:15:21 | Nuoroda

Šaunu, nesitikėjau jau pradžioje rasti panašiai nusiteikusių žmonių. Dar ir daugiau nei viena. Sekmes jum kur benutemptu kelias, galbūt dar kuriomis nors aplinkybėmis susitiksim.. :)

Užjaučiu biški, man tai pasiseke, ta prasme kad per 2 dienas visus tyrimus atlikau ir gavau siuntimą. Tik kad CMEK užsiregistravau 11-ai balandžio, nes ankščiau negaliu į Vilnių nuvykt. Tai iš dalies kankina belaukiant, be to manau yra vienas dalykas kur koja galėtu pakišt, pirmą skiltį predenduojant tai tikrai.

Žinutė parašyta: 2013-04-07 14:18:24 | Nuoroda

Tau jau nebeilgai laukti, man į cmeką gegužės 2 dieną. Sėkmes tau ten, o jei matysi, kad kažkas blogai turėk su savimi pinigėlių ir pabandyk tartis, na išties blogiau vistiek jau nepasidarysi, o mažu ir sukalbamas dėdė ar teta pasitaikys:)

Žinutė parašyta: 2013-04-07 19:01:41 | Nuoroda
RutaB rašė:

Tau jau nebeilgai laukti, man į cmeką gegužės 2 dieną. Sėkmes tau ten, o jei matysi, kad kažkas blogai turėk su savimi pinigėlių ir pabandyk tartis, na išties blogiau vistiek jau nepasidarysi, o mažu ir sukalbamas dėdė ar teta pasitaikys:)

 Taip pagalvojus tau irgi ne taip ir daug, maziau negu menuo. Dekuoju uz sekmes palinkejima! =) bandysiu ja pasitiket ir tuo paciu kovuoti aisku uz savo tiksla ten CMEK'e, bet jau ka ka, o pinigu niekam nezadu duot arba is ko nors imti, neatitinka mano moralinio kodo.

Cia ju darbas ta komisija, ir mano pareiga ja pereiti, paprastai pinigai neturetu turet cia itakos. Neisizeisk tik, nieko asmenisko tik mano poziuris, bei vertybes.

O jei ne, tai tiesiu keliu i teise ir ikiteismini. O ten jau gyvenimas parodys.. Gal ka pataisyti, ir vel bandyti pirmaja skilti o gal toliau stengtis ir magistranturos siekt.  kol nezinau CMEK rezultato negaliu judet pirmyn, deja.

Žinutė parašyta: 2013-04-08 00:12:28 | Nuoroda
SergiusLT rašė:
RutaB rašė:

Tau jau nebeilgai laukti, man į cmeką gegužės 2 dieną. Sėkmes tau ten, o jei matysi, kad kažkas blogai turėk su savimi pinigėlių ir pabandyk tartis, na išties blogiau vistiek jau nepasidarysi, o mažu ir sukalbamas dėdė ar teta pasitaikys:)

 Taip pagalvojus tau irgi ne taip ir daug, maziau negu menuo. Dekuoju uz sekmes palinkejima! =) bandysiu ja pasitiket ir tuo paciu kovuoti aisku uz savo tiksla ten CMEK'e, bet jau ka ka, o pinigu niekam nezadu duot arba is ko nors imti, neatitinka mano moralinio kodo.

Cia ju darbas ta komisija, ir mano pareiga ja pereiti, paprastai pinigai neturetu turet cia itakos. Neisizeisk tik, nieko asmenisko tik mano poziuris, bei vertybes.

O jei ne, tai tiesiu keliu i teise ir ikiteismini. O ten jau gyvenimas parodys.. Gal ka pataisyti, ir vel bandyti pirmaja skilti o gal toliau stengtis ir magistranturos siekt.  kol nezinau CMEK rezultato negaliu judet pirmyn, deja.

 Sekmes jums visiems CMEKE !!! :) bijau kad del nosies nepraleis, nes luzes ir biski kreivas

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą