Antras bakalauras. Ką daryt?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-07 21:51:38 | Nuoroda

Žodžiu, po kelių mėnesių turėčiau būt baigęs VGTU **** vadybą (liko diplominis), kadangi tai visiškas ššš ir vilniuj nieko gero neradau ir nesitikiu, noriu grįžt į Klaipėdą ir stot į KU inžinerinę bakalauro specelybę. Daba tik svarstau, kaip apsimokiau galėtų būti:

1. ar nebaigti - mesti tą GVTU (apgint kokioje ateityje) ir stot i KU kaip valstybes finansuojamas.

2. ar padaryt ta diplominį, stot kaip i antrąjį bakalaurą ir mokėt pilną kainą.

Taigi noriu klaust: ar galimi tokie variantai (pirmasis), gal yra koks pigesnis kelelis? Ar įstojus i antrą bakalaurą ir gerai mokinantis būtina moket už mokslą pilną kainą?

Žinutė parašyta: 2010-04-25 22:45:30 | Nuoroda

  Esu psichologijos 4 kurso studentas ir atlieku studentų subjektyvios gerovės išgyvenimo tyrimą. Man labai reikalinga Jūsų pagalba, rodėl prašau užpildyti šią anketą www.apklausa.lt/f/savireguliacijos-ir-orientacijos-i-laime-itaka-subjektyvios-geroves-isgyvenim-uksybzk labai ačių už Jūsų pagalbą

Žinutė parašyta: 2010-04-26 11:51:54 | Nuoroda
ander rašė:

Žodžiu, po kelių mėnesių turėčiau būt baigęs VGTU **** vadybą (liko diplominis), kadangi tai visiškas ššš ir vilniuj nieko gero neradau ir nesitikiu, noriu grįžt į Klaipėdą ir stot į KU inžinerinę bakalauro specelybę. Daba tik svarstau, kaip apsimokiau galėtų būti:

1. ar nebaigti - mesti tą GVTU (apgint kokioje ateityje) ir stot i KU kaip valstybes finansuojamas.

2. ar padaryt ta diplominį, stot kaip i antrąjį bakalaurą ir mokėt pilną kainą.

Taigi noriu klaust: ar galimi tokie variantai (pirmasis), gal yra koks pigesnis kelelis? Ar įstojus i antrą bakalaurą ir gerai mokinantis būtina moket už mokslą pilną kainą?

Kažkada ir man buvo aktualus šis klausimas, tai naujame mokslo ir studijų įstatyme radau štai ką:

72 straipsnis. Atvejai, kai valstybės finansavimas studijoms neskiriamas ir studijų kaina nekompensuojama

1. Teisės šio įstatymo 70 ir 71 straipsniuose nustatyta tvarka į valstybės finansuojamą studijų vietą ar į studijų kainos kompensavimą neturi:

1) asmenys, pakartotinai studijuojantys pagal tos pačios arba žemesnės pakopos studijų programą, jeigu daugiau kaip pusę tos studijų programos kreditų įgijo valstybės biudžeto lėšomis, išskyrus Vyriausybės nustatytus atvejus;

Žodžiu, jei daugiau kaip pusę studijų laikotarpio nemokėjai už mokslą, stojant iš naujo tektų mokėt visą kainą. Arba aš ne taip supratau, ne teisininkas gi :D Tai va pasidomėk teisiniais aspektais šito klausimo. Aš siūlyčiau pabaigt tai, ką pradėjai.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą