Studijų nutraukimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-12 08:54:34 | Nuoroda

Sveiki, ieškojau KU svetainėje, bet konkrečiai neradau parašyta. Jei po pirmo kurso nusprendi mesti studijas, bet mokaisi VF, tai gali laisvai nutraukti studijas ir nieko nereikia susimokėti ar kaip tik būna kažkokios baudos?  O gal akademines galima pasiimti? Po akademinių įš VF grįžtama? Jei galit, paaiškinkit :  )

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:55:56 | Nuoroda

jo gali laisvai nutraukti, bet jei noretum anksciau tai jau tektu kazkiek sumoketi, bet jei baigei pirma kursa ir nusprendei mest studijas tai drasiai gali, ir kazkam is mokamu tavo vieta 2 kurse atiteks :) dar kazkam ir paslaug padarysi :D o del akademiniu nzn zinok ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-15 08:52:35 | Nuoroda

Dėkui tau už atsakymą : ))

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-01-09 12:45:33 | Nuoroda

 Sveiki,

norėjau pasidomėti dėl studijų nutraukimo. Ar yra galimybė nutraukti (atidėti) studijas keliems metams ir po to vėl grįžti į tą pačią specialybę ir tą patį kursą? Ar akademines atostogas galima imti keliems metams?

Dėkui už atsakymą.

Žinutė parašyta: 2011-03-28 11:20:45 | Nuoroda

Mano situacija panasi kaip pries tai mergaites, studijuoju pirmam kurse bet pamaciau kad tai ne man ir nusprendziau perstoti. Ar imanoma gauti vel vf vieta kitam universitete nors dabar studijuoju taip pat vf vietoje ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą