Kūrybinės industrijos 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:20:01 | Nuoroda
kavamanija rašė:
Berilė rašė:
E_MAAA rašė:
Berilė rašė:
 Į lamą be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonės skambino, sakė ragelį nukėlę laiko Ryt važiuosiu į fakultetą, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

 šiaip dar gali pabandyt priėmimo komisijai į vgtu pasiskambint, man jau teko išbandyt;D

2 kartus sms gavau kad neįstojau, nors mano konkursinis balas 19,92, tj kazn kažkaip nelogiška ;DDD paskambinau tj nuramino kad tikrai įstojau;)

 Dėkui, ryt bandysiu :)

 Nelabai apsimoka skambint, matai.. Anais metais į VF įstojo 22, o į VNF 53 (atrodo) todėl ir skaičiai buvo kitokie. Šiemet  į VF įstojo net 70 žmonių, todėl priėmė ir su žemesniais balais nei pernai. Deja, VNF vietų tik 7 šiemet. Dėl to taip ir yra. Jei netikit, VGTU puslapy yra planas priėmimo. Pati į VNF įstojau su 18,86 , o pusseserė su 18,72 jau nebeįstojo, na ten durdomas. Į 7 vietas bandė sulįst ~700, todėl pakliūti labai sunku. Man akys ant kaktos iššoko, kai pamačiau, kad įstojau į VNF, tik tada jau gaila buvo, jog nedaug iki VF trūko, bet trūko. Bet dar vienas juokas, jog draugas rašė į VF ir VNF ir į abu įstojo, tai pvz jo vieta VNF iškart atsilaisvina. :) soso. Tikiuosi padėjau susigaudyt ir labai nenuliūdinau, nes, matau, niekas į VNF neįstojo ir nelabai ten skaičiuose susigaudė, žodžiu, esmė tame, jog į mokamą labai mažai vietų buvo, o daug pretenduojančių, bet gal pavyktų Tau per antrą turą.: )

 Tada viskas, aišku, nuraminai, nes paskambinus pasakė, kad nevatai dar nežino VNF balo, tik popiet žinos, tai dar nervų būtų. :) Bet nieko sau, kaip balas šiemet pakilo  

Tuomet labai sveikinu, visus įstojusius!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:28:23 | Nuoroda

VNF kilo, VF krito. Balansas. :)

bandysi antru turu patekt? :) nes man rodos turėjo mus 77 priimt, o VGTU puslapy rašo, jog į KI priėmė 75, tai turbūt 2 žmonės įstojo į vf ir vnf :) na vieną tai tikrai žinau, matyt, yra ir antras. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:32:15 | Nuoroda
kavamanija rašė:

VNF kilo, VF krito. Balansas. :)

bandysi antru turu patekt? :) nes man rodos turėjo mus 77 priimt, o VGTU puslapy rašo, jog į KI priėmė 75, tai turbūt 2 žmonės įstojo į vf ir vnf :) na vieną tai tikrai žinau, matyt, yra ir antras. :D

 gali numest linka kur raso kiek prieme? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:20:39 | Nuoroda
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:41:09 | Nuoroda

o gal kas žinot koks buvo paskutinio įstojusio i vnf balas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:07:16 | Nuoroda
kavamanija rašė:

VNF kilo, VF krito. Balansas. :)

bandysi antru turu patekt? :) nes man rodos turėjo mus 77 priimt, o VGTU puslapy rašo, jog į KI priėmė 75, tai turbūt 2 žmonės įstojo į vf ir vnf :) na vieną tai tikrai žinau, matyt, yra ir antras. :D

 Kažin ar pavyks antru :S Bet išsiaiškinau šiaip netaip, kad vistiek pas mane yra kažkas primaklinta, nes negavau į kitą specialybę pakvietimo, nors mano balas gerokai lenkia paskutinį įstojųsį, per ~10 žmonių, o ta specialybė buvo iškart po KI...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:08:05 | Nuoroda
Rūta rašė:

o gal kas žinot koks buvo paskutinio įstojusio i vnf balas?

 Skambinau, sakė lamoje yra klaida - į VF paskutinis buvo 18,9, į VNF - 18,8.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:19:48 | Nuoroda

laimingu žmogum katik pasijaučiau :D  būtų 18,79 ir babakšt.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:54:58 | Nuoroda

Aš įstojau ir į vf ir į vnf :).  Patekau 15 ir 16nr, bet atmetus visus, kurie įstojo ir į vnf ir į vf, sakė, būčiau 11. Taigi, tokių kaip aš tikrai ne du :). Taip kad turit šansų dar antam ture :). Beje, kiek mačiau, tai vos ne vien panos :D. Pakelsim merginų procentą VGTU'ne:D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:57:21 | Nuoroda

Aš irgi gavau pakvietimus ir į VF, ir į VNF. Ir dar vieną merginą žinau, kuri gavo lygiai tokį patį pakvietimą.

 

Beje, diagramos sako, kad į VGTU VNF Kūrybines industrijas buvo pakviesta 41 žmogus.

 

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:44:48 | Nuoroda

Na, tai gal teoriskai 41 kviete tokius kaip jus, nes ir durnam aisku, kad istojus i nemokama KI, mokamo neimsi to paties dalyko, o po to jau VGTU 5 pasieme, kurie nebuvo i vf istoje ir turejo geriausius balus..;DD nes ir nelogiska butu, jei i mokama didesnis balas nei i nemokama.  nors is esmes turejo 7 imt. www.vgtu.lt/lt/priemimas/bakalaurantura "Priėmimo planas į VGTU pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas" tai pagal sita viskas ir aisku. o paeme kazi kodel tik 5./;

Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:52:14 | Nuoroda

Sveiki. Gal zinote kaip suzinoti kelintu numeriu istojai? Tisiog idomumo delei

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:55:55 | Nuoroda

Jungiuosi prie jūsų Dar negaliu patikėt, kad praėjau antru etapu, jau buvau susitaikiusi, kad kitų metų lauksiu, nes norėjau tik į kūrybines ir niekur kitur, kitų kvietimų nepriėmiau ir rizikavau antrame dalyvauti. 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:09:26 | Nuoroda

nu ka, as ir cia antru etapu istojau, bet i vnf, ir esu jau su KU pasirasius sutarty tai dar galwoju ar i VGTU ar KU;]]  o tu berile, i vf ar vnf istojai? ;]]

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:14:49 | Nuoroda

vnf ir aš O kokia specialybė KU?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:33:14 | Nuoroda
Berilė rašė:

Jungiuosi prie jūsų Dar negaliu patikėt, kad praėjau antru etapu, jau buvau susitaikiusi, kad kitų metų lauksiu, nes norėjau tik į kūrybines ir niekur kitur, kitų kvietimų nepriėmiau ir rizikavau antrame dalyvauti. 

 sveikinimai o dar netik4jai, kad pakliūsi   pagal diagramą pirmam ture tik vienas žmogus pasirašė sutartį dėl vnf tai, matyt, buvau aš arba lama supjovė ;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-29 23:48:52 | Nuoroda

zurnalistika;]

aga as ir maciau kad tik wiens zmogs vnf tepasirases;D tai uztat daug tu wietu matyt liko;]]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-31 17:10:17 | Nuoroda

Berile, gal jau mokėjai už 1 semestrą? nes aš nežinau, kam ten tiksliai tą apmokėjimo kvitą nusiųst? /;

Žinutė parašyta: 2010-07-31 18:13:42 | Nuoroda

Sveiki, sveikinu įstojusiu ir kviečiu prisijungti prie KI facebooko grupės

www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?gid=33311517924&ref=ts

Žinutė parašyta: 2010-08-01 10:17:26 | Nuoroda
kavamanija rašė:

Berile, gal jau mokėjai už 1 semestrą? nes aš nežinau, kam ten tiksliai tą apmokėjimo kvitą nusiųst? /;

 Iki rugpjūčio 4 d. turiu sumokėt, pirmadienį mokėsiu, o kvito atskanuotą kopiją kaip suprantu reikia siųsti į priėmimo skyrių Manau mėgink čia siųsti, o jei ką, tai jie patys nukreips, bet šiaip kaip suprantu, tai čia priėmimo skyrius tuos mokėjimo reikalus tvarko :)

Kas važiuojat į fux'ų stovyklą? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą