VDU benrdabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-03 00:30:06 | Nuoroda

Tikrai smagių akimirkų ten buvo. Nesigailiu nė vienos :) Aišku,kartais suerzindavo naktiniai svečiai,bet tam yra rakinamos duris, o kartais smagu ir iš to pasijuokti.. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 14:27:15 | Nuoroda

Agiliukas ką tokio VDU studijuoji? Gal tu esi GMF fakulteto studentė? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 16:12:40 | Nuoroda

Jooo. Smagu ištikro. Ir kas galvoja,kad ten negalima pasimokyt,tai netiesa. Yra skaityklos, kur puikiai gali susikaupt. Gyvenant bendrabuty tikrai mokslai nenukentėjo. Aišku, pats turi stengtis ir spėt viską suderint. Mokslus ir linksmybes :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 20:00:53 | Nuoroda

Sveiki visi. Gal galit padėt? Iškilo labai didelė problema.. Norėjau nusiųst šiandien dokumentus dėl bendrabučio faksu, tačiau niekaip negavau pažymos iš mokyklos, kad brolis mokosi, nes visa mokyklos valdžia atostogauja ir neišrašo, direktorė nededa antspaudo. Kiek skambinau neatsiliepė, parašiau laišką, bet dar neatrašė ..Ką daryti? Gal bandyt siųst brolio gimimo liudijimą?

Žinutė parašyta: 2010-08-03 21:05:24 | Nuoroda

Liudijimas tikrai netiks,nes jis nieko neįrodo.. Šiaip bandyk visais būdais susisiekt su mokyklos valdžia,kažkas turi tokiais dalykais pasirūpinti.. Sekretorė ar dar kažkas..

Žinutė parašyta: 2010-08-03 21:06:19 | Nuoroda

To Agytukas : Aš studijuoju sociologiją. Ir tai ne GMF, o SMF :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 00:03:57 | Nuoroda

Aj va dar norejau paklaust ar yra ten kur kokia valgykla? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-04 00:07:41 | Nuoroda

Yra profkės vlgykla,ten kartais kasnors eina,bet šiaip gaminamės patys :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 00:21:10 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Yra profkės vlgykla,ten kartais kasnors eina,bet šiaip gaminamės patys :)

 na ir kuo dazniasiai minta studentai? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-04 06:51:35 | Nuoroda

To Agiliukas: tai tavo fakultetas laisvės al. Žiūriu dauguma VDU fakultetų kaip ir KTU yra centre, tik manasis ištremtas pakraštin :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 11:26:43 | Nuoroda

O kas netingi,tas pasidaro valgyt įvairiai. Bet kaip ir dauguma studentų, geriausias maistas bulvės, nors aš daugiau ryžių valgydavau :)))) Kai skubi, tai ir darai tokį maistą, bet jei yra laiko,tai galima pasidaryti kažko rimtesnio :)))

To Agytukas: Jo,pagrinde visi fakultetai centre,taip pat ir manasis. O GMF jau ant kalnelio,vileikoj. Nesu ten ne karto buvus :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 11:53:17 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

O kas netingi,tas pasidaro valgyt įvairiai. Bet kaip ir dauguma studentų, geriausias maistas bulvės, nors aš daugiau ryžių valgydavau :)))) Kai skubi, tai ir darai tokį maistą, bet jei yra laiko,tai galima pasidaryti kažko rimtesnio :)))

To Agytukas: Jo,pagrinde visi fakultetai centre,taip pat ir manasis. O GMF jau ant kalnelio,vileikoj. Nesu ten ne karto buvus :)

 o ten pvz kokius puodus ar keptuves reik savo turet, ten nebuna virtuvej? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-04 12:44:14 | Nuoroda

Žinoma,kad savo.. :) Nelabai ir būtų malonu naudotis bendrais indais..

Žinutė parašyta: 2010-08-04 12:44:57 | Nuoroda

Taip, reikia turėti savo puodus ir keptuves :), nors aš negyvenau dar barake, bet Kaune be jo neapsieisiu arba teks tada buto ieškotis, jei negausiu, nors tikiu, kad gausiu, kadangi magistrantams, kaip teko girdėti, lengviau duoda :).

To Agiliukas: Tau paskaitų turbūt ten nebuvo, tai nebuvo progos ten apsilankyt ir dar į pakraštį reikėtų važiuot. Pilna ten pastatų aplink jį, dar ir informatikos fakultetas ten yra. Nuo "Baltijos" barako per google žemėlapį rodo, kad yra 9,3 km, tai kažkur apie 10 km. Teks truliku kokiu 16 važinėt, atstumas nemenkas, ne toks, kad reikėtų 30 min. žingsniuot, o tokį aš įveikiu pasivaikščiodamas ir nereikia sukti sau galvos dėl transporto, kada jis atvyks ir pan., nes kitąkart ima nervint, kai vėluoja, o pačiam reikia skubiai veikt.

Žinutė parašyta: 2010-08-04 14:18:55 | Nuoroda

Tai man nuo taikos taip pat pusvalandis su troleibusiu. Ir pravažinėjau visus metus,nesiskundžiu :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 14:28:02 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Žinoma,kad savo.. :) Nelabai ir būtų malonu naudotis bendrais indais..

 Tai jo :D aciu, kad atsakei i visus klausimus, smagu, kad vdu studentai tokie malonus :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-04 14:54:04 | Nuoroda

Nieko, priprasiu ir aš važinėt, bet sakau, kad man smagiau yra pasivaikščioti, o ne važinėti :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 17:39:28 | Nuoroda

o Baltijos bendrabuti pirmakursiam kiek girdejau sunkiau yra gaut? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-04 20:26:03 | Nuoroda

Sunkiau,bet įmanoma. Kiek žinau, šiemet baltijoj pirmakursiam bus apie 200 vietų :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 20:29:20 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Sunkiau,bet įmanoma. Kiek žinau, šiemet baltijoj pirmakursiam bus apie 200 vietų :)

 arba kazkas cia smagiai pajuokavo su tokia informacija ,arba cia pernelyg gerai butu!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą