Lietuviu filologija ir reklama
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:02:51 | Nuoroda

Gal yra istojusiu? butu idomu susipazinti, pabendrauti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:15:50 | Nuoroda

yra yra ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:29:39 | Nuoroda

Ir aš įstojau čia :))

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:57:05 | Nuoroda

tai sveiki kolegos ;D butu smagu susipazinti, kad rugsejo 1 nereiketu po viena stoveti :) gal jau nusprendete ar vaziuosit i ta fux'u stovykla, jei jau girdejot apie ja?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:52:48 | Nuoroda

o kada ir kur tos fuxu stovyklos? nieko nezinau apie tai...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:28:29 | Nuoroda

Tos stovyklos vyks rugpjucio menesi, tik neatsimenu kokiom dienom, bet kiek pamenu menesio gale. siaip pasirasant sutarti universitete turejo papasakoti apie tai. ta stovykla truks 3dienas, netoli Kauno, 20km gal. Kaina 80lt, iskaiciuota kelione, maitinimas, gyvenimas nameliuose. na bent jau taip pasakojo man universitete:)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:51:47 | Nuoroda

Ir aš čia įstojau, kaip smagu pagaliau šitam puslapį pamatyt šią specialybę.(:  Tik aš VU KHF mokysiuos, o jus kur? (: 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:57:26 | Nuoroda

tai manau visi mes cia, tik Kaune si specialybe yra :) visi kaunieciai esat?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:31:06 | Nuoroda

Sveikučiai;) aš taip pat čia...na tikrai ne visi kauniečiai...:))o mūsų kol kas mažoka;O

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:57:58 | Nuoroda

Aš marijampolietė :) Pirmoji fuxų stovykla bus 20-22 dienomis, o antra, berots, 25-27. Aš važiuosiu į pirmąją :) Būtų šaunu, kad daug bendrakursių varytų :)))

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:11:36 | Nuoroda

as dar neapsisprendziau ar vaziuoti i ta stovykla, bet jau lyg ir reiketu uzsirasyti norint vaziuoti;D taip, kolkas nedaug cia musu, kai sukuriau sita tema galvojau, kad isvis tik viena busiu cia ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:33:31 | Nuoroda

Žiūriu, kolegos, labiau pirmąją stovyklą renkatės, tai čj ir man teks į ją varyt... nors tik rytoj važiuosiu sutarties pasirašyt, tai vat tada ir išklausysiu apie ją daugiau :) gal yra dar iš Vilniaus čia įstojusių? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 13:17:02 | Nuoroda

O gal uteniškių yra?;D Beje, kur gyvent žadat?:) O šeip kas iš būsimų grupiokų norit susipažint tai rašykit skype: pasmerkta (:

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:08:20 | Nuoroda

susipazinciau ir as mielai:) mano skype : besisypsanti_saule

Žinutė parašyta: 2010-07-28 10:56:57 | Nuoroda

Labas visiems :) as taip pat įstojau į šią specialybę.Labai įdomu būtų susipažinti.Taip pat važiuosiu į pirmąją fux'ų stovyklą :) mano skype : egleegle26  . 

Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:48:12 | Nuoroda

Sveikos merginos :)

kaip dziaugiuosi uz jus, kad jus cia istojot.. :) as kitais metais bandysiu stoti, tad buti idomu suzinoti su kokiais balais istojot? koki jusu egzaminu rezultatai? :)

buciau labai dekinga uz sia informacija:)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 15:08:18 | Nuoroda
Sunney rašė:

Sveikos merginos :)

kaip dziaugiuosi uz jus, kad jus cia istojot.. :) as kitais metais bandysiu stoti, tad buti idomu suzinoti su kokiais balais istojot? koki jusu egzaminu rezultatai? :)

buciau labai dekinga uz sia informacija:)

 

 Labas, džiugu, kad jau žinai, ką nori studijuoti. Mano konkursinis balas buvo 18,74. Egzaminų rezultatai nebuvo labai stebuklingi (iš nė vieno nesurinkau virš 90 %, daugiausiai - 89 iš anglų), tačiau metiniai pažymiai buvo geri ir jau iš anksto buvau apsiskaičiavusi, kokios mano galimybės gauti vf vietą. Kadangi lietuvių k. egzaminas sudaro 0,4 balo, užsienio kalbos - 0,2, istorijos -0,2 ir antros užsienio kalbos metinis pažymys - 0,2, tai buvau rami, kad įstosiu. Ką gi, ir įstojau.

Vienas patarimas - jei nusprendei studijuoti humanitarinius mokslus, jokiu būdu nesirinkt laikyti matematikos egzamino, ruošimasis jam atims marias laiko (nebent iš prigimties puikiai supranti tą matematiką). Sakau iš patirties - 11 klasėje kankinausi su matematika.

 O šiaip - sėkmės Tau.

Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:43:41 | Nuoroda
Zahara rašė:
Sunney rašė:

Sveikos merginos :)

kaip dziaugiuosi uz jus, kad jus cia istojot.. :) as kitais metais bandysiu stoti, tad buti idomu suzinoti su kokiais balais istojot? koki jusu egzaminu rezultatai? :)

buciau labai dekinga uz sia informacija:)

 

 Labas, džiugu, kad jau žinai, ką nori studijuoti. Mano konkursinis balas buvo 18,74. Egzaminų rezultatai nebuvo labai stebuklingi (iš nė vieno nesurinkau virš 90 %, daugiausiai - 89 iš anglų), tačiau metiniai pažymiai buvo geri ir jau iš anksto buvau apsiskaičiavusi, kokios mano galimybės gauti vf vietą. Kadangi lietuvių k. egzaminas sudaro 0,4 balo, užsienio kalbos - 0,2, istorijos -0,2 ir antros užsienio kalbos metinis pažymys - 0,2, tai buvau rami, kad įstosiu. Ką gi, ir įstojau.

Vienas patarimas - jei nusprendei studijuoti humanitarinius mokslus, jokiu būdu nesirinkt laikyti matematikos egzamino, ruošimasis jam atims marias laiko (nebent iš prigimties puikiai supranti tą matematiką). Sakau iš patirties - 11 klasėje kankinausi su matematika.

 O šiaip - sėkmės Tau.

 Aš nuo pat mažens mėgstu kalbas. Taigi jau seniai mąstau apie šią specialybę. 

matematikos tai aš sau b lygį laiminga sėdžiu, man niekad tikslieji nesisekė.

man lietuvių tai gerai sekasi, anglų sunkoka, bet eisiu papildomai tai gal ir išlaikysiu neblogai. tik tiek kad man neleido pasiimti antros užsienio kalbos, nes nesusidarė grupė ir jaučiu tas man numuš balų. bet viskas bus matyt kitais metais :)

dėkui už info :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 01:05:19 | Nuoroda
Sunney rašė:
Zahara rašė:
Sunney rašė:

Sveikos merginos :)

kaip dziaugiuosi uz jus, kad jus cia istojot.. :) as kitais metais bandysiu stoti, tad buti idomu suzinoti su kokiais balais istojot? koki jusu egzaminu rezultatai? :)

buciau labai dekinga uz sia informacija:)

 

 Labas, džiugu, kad jau žinai, ką nori studijuoti. Mano konkursinis balas buvo 18,74. Egzaminų rezultatai nebuvo labai stebuklingi (iš nė vieno nesurinkau virš 90 %, daugiausiai - 89 iš anglų), tačiau metiniai pažymiai buvo geri ir jau iš anksto buvau apsiskaičiavusi, kokios mano galimybės gauti vf vietą. Kadangi lietuvių k. egzaminas sudaro 0,4 balo, užsienio kalbos - 0,2, istorijos -0,2 ir antros užsienio kalbos metinis pažymys - 0,2, tai buvau rami, kad įstosiu. Ką gi, ir įstojau.

Vienas patarimas - jei nusprendei studijuoti humanitarinius mokslus, jokiu būdu nesirinkt laikyti matematikos egzamino, ruošimasis jam atims marias laiko (nebent iš prigimties puikiai supranti tą matematiką). Sakau iš patirties - 11 klasėje kankinausi su matematika.

 O šiaip - sėkmės Tau.

 Aš nuo pat mažens mėgstu kalbas. Taigi jau seniai mąstau apie šią specialybę. 

matematikos tai aš sau b lygį laiminga sėdžiu, man niekad tikslieji nesisekė.

man lietuvių tai gerai sekasi, anglų sunkoka, bet eisiu papildomai tai gal ir išlaikysiu neblogai. tik tiek kad man neleido pasiimti antros užsienio kalbos, nes nesusidarė grupė ir jaučiu tas man numuš balų. bet viskas bus matyt kitais metais :)

dėkui už info :)

 Pagirtinas Tavo noras anglų mokytis papildomai ir tai, jog apskritai žinai, kas silpniau sekasi. Iki 12 klasės aš anglų toli gražu nemokėjau stebuklingai gerai, tačiau per metus susisteminau visas savo žinias ir supratau, kad dėl egzamino galiu būti rami.

Kaip kuo geriau pasiruošti anglų egzaminui? Per daug savęs neprievartauk. Stenkis kuo daugiau išmokti "netyčia" - žiūrėdama angliškus filmus (jei jie dar būtų su angliškais subtitrais, kaip pvz. "Žemė", tai išvis nerealu būtų), klausydama muzikos, kartas nuo karto perskaitydama kokį anglišką straipsnelį internete. Pravartu būtų turėti kokią vieną kitą gerą gramatikos ir testų knygutę.

O šiaip - labiausiai treniruokis daryti tą, kas sunkiausiai sekasi, kartok tai, ką gerai supranti, ir problemų neturėsi. :)

O dėl antros užsienio kalbos - galbūt bent jau dvyliktoje klasėje ją būtų galima pasirinkti, gal susidarytų reikiama grupė? Nes šiaip jau turbūt iš niekur nėra taip lengva gauti gerą balą kaip iš metinio pažymio, jei vietoj jo tektų rašyti nulį, ženkliai smuktų balas.

Žinutė parašyta: 2010-08-09 11:13:36 | Nuoroda
Zahara rašė:
Sunney rašė:
Zahara rašė:
Sunney rašė:

Sveikos merginos :)

kaip dziaugiuosi uz jus, kad jus cia istojot.. :) as kitais metais bandysiu stoti, tad buti idomu suzinoti su kokiais balais istojot? koki jusu egzaminu rezultatai? :)

buciau labai dekinga uz sia informacija:)

 

 Labas, džiugu, kad jau žinai, ką nori studijuoti. Mano konkursinis balas buvo 18,74. Egzaminų rezultatai nebuvo labai stebuklingi (iš nė vieno nesurinkau virš 90 %, daugiausiai - 89 iš anglų), tačiau metiniai pažymiai buvo geri ir jau iš anksto buvau apsiskaičiavusi, kokios mano galimybės gauti vf vietą. Kadangi lietuvių k. egzaminas sudaro 0,4 balo, užsienio kalbos - 0,2, istorijos -0,2 ir antros užsienio kalbos metinis pažymys - 0,2, tai buvau rami, kad įstosiu. Ką gi, ir įstojau.

Vienas patarimas - jei nusprendei studijuoti humanitarinius mokslus, jokiu būdu nesirinkt laikyti matematikos egzamino, ruošimasis jam atims marias laiko (nebent iš prigimties puikiai supranti tą matematiką). Sakau iš patirties - 11 klasėje kankinausi su matematika.

 O šiaip - sėkmės Tau.

 Aš nuo pat mažens mėgstu kalbas. Taigi jau seniai mąstau apie šią specialybę. 

matematikos tai aš sau b lygį laiminga sėdžiu, man niekad tikslieji nesisekė.

man lietuvių tai gerai sekasi, anglų sunkoka, bet eisiu papildomai tai gal ir išlaikysiu neblogai. tik tiek kad man neleido pasiimti antros užsienio kalbos, nes nesusidarė grupė ir jaučiu tas man numuš balų. bet viskas bus matyt kitais metais :)

dėkui už info :)

 Pagirtinas Tavo noras anglų mokytis papildomai ir tai, jog apskritai žinai, kas silpniau sekasi. Iki 12 klasės aš anglų toli gražu nemokėjau stebuklingai gerai, tačiau per metus susisteminau visas savo žinias ir supratau, kad dėl egzamino galiu būti rami.

Kaip kuo geriau pasiruošti anglų egzaminui? Per daug savęs neprievartauk. Stenkis kuo daugiau išmokti "netyčia" - žiūrėdama angliškus filmus (jei jie dar būtų su angliškais subtitrais, kaip pvz. "Žemė", tai išvis nerealu būtų), klausydama muzikos, kartas nuo karto perskaitydama kokį anglišką straipsnelį internete. Pravartu būtų turėti kokią vieną kitą gerą gramatikos ir testų knygutę.

O šiaip - labiausiai treniruokis daryti tą, kas sunkiausiai sekasi, kartok tai, ką gerai supranti, ir problemų neturėsi. :)

O dėl antros užsienio kalbos - galbūt bent jau dvyliktoje klasėje ją būtų galima pasirinkti, gal susidarytų reikiama grupė? Nes šiaip jau turbūt iš niekur nėra taip lengva gauti gerą balą kaip iš metinio pažymio, jei vietoj jo tektų rašyti nulį, ženkliai smuktų balas.

 dėkui labai už patarimus :) 

supranti, man mokyklos administracija pasakė, kad turi būti bent 5 vaikai, kad susidaryų grupė, o jų yra 2. taip kad jau niekaip nesudarys, jie net per daug dėmesio nekreipia.

 

o istorija gerai tau sekesi? as tai nzn.. man patinka ja mokytis, bet vos viena pradedu mokytis, kita uzmirstu, galiausiai viska maisau.. nzn kaip geriau isiminti..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą