Laisvai pasirenkami dalykai (A,B,D)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-03 13:44:01 | Nuoroda

Sveiki. Būtų malonu sužinoti jūsų nuomonę, ką labiasiai apsimokėtų studijuoti pirmąjį semestrą. Pats esu iš PMDF politologijos. Padiskutuokime, bei laukiame vyrenių studentų patarimų. Be to kokią kalbą geriausiai studijuoti politologui ar sunku? Ar verta rinktis daugiau nei vieną užsienio kalbą (neskaitant anglų)?

Žinutė parašyta: 2010-09-03 17:24:43 | Nuoroda

Taip pat laukiu ir vyresniu teisininku. Be a gr dalyku ir be informatikos, ka patartumet imti is b gr dalyku pirma semestra? :)

Žinutė parašyta: 2010-09-03 17:56:06 | Nuoroda

Kažkodėl mažai besireiškiančių :D

Žinutė parašyta: 2010-09-03 19:32:41 | Nuoroda

tikrai taip, o butu geru isgirsti vyresniu pasirinkima, kas geriau ir pan

Žinutė parašyta: 2010-09-04 15:22:17 | Nuoroda

Mano manymu vertetu is B pasirinkti , kas arciausiai tavo pasirinktu A dalyku . Kadangi jeigu jie mazdaug is tos pacios sferos ir puikiai vienas kita papildytu , butu legviau mokintis negu visiskai skirtingus kaip Gamtamoksle pasaulio samprata ir imti astronomija :D

 

As pats turiu klausima : Ar verta imti anglu kalba jeigu patekai i 5 lygi ?

Žinutė parašyta: 2010-09-04 17:28:12 | Nuoroda

o toks kl. kiek kreditu ir kiek dalyku bus pirmam kurse is c ?:O

informatika man jau atkrenta, tad : filosofija, pasaulio samprata, lietuvos tapsmas = 9 kreditai + anglu kalba 4 = 13kr. O kaip toliau deti?

Žinutė parašyta: 2010-09-04 17:32:53 | Nuoroda

ar tiesiog a gr dalykai yra privalomi, bet ju nepriavaloma visu susirinkti i pirma pusmeti? pvz tik viena koki dalyka is a taip galima ?

Žinutė parašyta: 2010-09-04 18:32:54 | Nuoroda
Bon rašė:

o toks kl. kiek kreditu ir kiek dalyku bus pirmam kurse is c ?:O

informatika man jau atkrenta, tad : filosofija, pasaulio samprata, lietuvos tapsmas = 9 kreditai + anglu kalba 4 = 13kr. O kaip toliau deti?

 Jei eisi PMDF tai au jau 8 kreditai yra uzimti C dalykams 2

Žinutė parašyta: 2010-09-04 18:34:16 | Nuoroda
Bon rašė:

ar tiesiog a gr dalykai yra privalomi, bet ju nepriavaloma visu susirinkti i pirma pusmeti? pvz tik viena koki dalyka is a taip galima ?

 Visus A dalykus turi buti praejas per 4 semestrus (2 metus) Tai jeigu kiekviena semestra pasirinksi po viena Is A tai praeisi per 4 semestrus .

Žinutė parašyta: 2010-09-04 20:44:23 | Nuoroda

 Turiu klausimą - kas tie kreditai? Ta prasme, jeigu prie mano dalyko parašyta: 4 kreditai, tai ką čia reiškia? Gal turiu per savaitę turėti 4 to dalyko paskaitas? 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-09-04 22:12:02 | Nuoroda

 Ačiū, jau išsiaiškinau. 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-09-04 23:36:59 | Nuoroda
Tecupae rašė:

 Ačiū, jau išsiaiškinau. 

 Jau norejau ir atsakyti :D

Žinutė parašyta: 2011-08-01 13:06:20 | Nuoroda

O kaip siemet bus gal zinot? Ar tikrai butina tuos a ir b dalykus imti, tiem kurie istojo pvz i muzikos akademija? Nes norisi vietoj ju 2 uzsienio kalbas paimt is d grupes.

Žinutė parašyta: 2011-08-11 14:29:57 | Nuoroda
dududevynidu rašė:

O kaip siemet bus gal zinot? Ar tikrai butina tuos a ir b dalykus imti, tiem kurie istojo pvz i muzikos akademija? Nes norisi vietoj ju 2 uzsienio kalbas paimt is d grupes.

 a ir b grupes dalykai privalomi visiem ir manau siemet nieks nesikeis. O del uzsienio kalbu tai gali jas pasirinkti, tik aisku kruvis bus didesnis... o kreditu bent jau seniau neskaiciuodawo, nes uz jas susimokedavai... o geriausiai tai nueit i savo katedra arba uzsienio kalbu centra ir wiska issiaiskinti. O siaip patarciau pirma semestra apsizvalgyti, susipazinti su universitetu... :)

sekmes studijuojant

Žinutė parašyta: 2011-08-17 21:16:03 | Nuoroda

www.ozala.gauja.lt  - masturbacija

Žinutė parašyta: 2011-08-30 20:13:17 | Nuoroda

VDU studentai, antrakursiai ir vyresni ! Patarkit, prašau ! Pas ką rinktis Filosofiją, Gamt. pasaulio sampr., Šiuolaik. Lietuvos tapsmą, Informacinės visuomenės technologijas, Retoriką ir komunikaciją, Ekonomiką? :) bei patarkit ką imti iš menų? Kur geriau ir ne taip griežtai vertina šioje srityje, nes man menai nelabai prie širdies;)

Žinutė parašyta: 2011-08-31 00:03:59 | Nuoroda

Tai aš kaip suprantu, tuos A ir B dalykus reikia po vieną laikyti vieną semestrą? ar kiekvieną du metus??

  • Istorija / VBE 28
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-08-31 09:26:10 | Nuoroda

Taip;) gerai supratai

Žinutė parašyta: 2011-08-31 12:38:35 | Nuoroda

O kaip tuos srautus suprast?:D

  • Istorija / VBE 28
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-08-31 13:40:33 | Nuoroda
martisss123 rašė:

VDU studentai, antrakursiai ir vyresni ! Patarkit, prašau ! Pas ką rinktis Filosofiją, Gamt. pasaulio sampr., Šiuolaik. Lietuvos tapsmą, Informacinės visuomenės technologijas, Retoriką ir komunikaciją, Ekonomiką? :) bei patarkit ką imti iš menų? Kur geriau ir ne taip griežtai vertina šioje srityje, nes man menai nelabai prie širdies;)

 www.destytojai.lt pasiskaityk atsiliepimų ir išsirink. O iš menų gal architektūrą. Na, teatrą dar gal (bet truputį daugiau padirbt reikės), dailės nepatarčiau.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą