Orientalistika, 2011m. priėmimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-21 15:30:17 | Nuoroda

Su savo 19,54 parašiau sinologiją, bet bijau, akd ten gali būti baisiai sunku.. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:01:34 | Nuoroda
devymdu rašė:

Su savo 19,54 parašiau sinologiją, bet bijau, akd ten gali būti baisiai sunku.. :D

 tikrai nebus lengva, matyt, pirmu numeriu rašei sinologiją? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:21:55 | Nuoroda
paxas rašė:
devymdu rašė:

Su savo 19,54 parašiau sinologiją, bet bijau, akd ten gali būti baisiai sunku.. :D

 tikrai nebus lengva, matyt, pirmu numeriu rašei sinologiją? :)

 Na, bet kurioje specializacijoje ,kiek teko domėtis, nėra itin lengva, visgi reikia puikiai išmokti nelengvas rytiečių kalbas, o kur dar visi kultūrologiniai dalykėliai... :) Bet jei patinka, tai ištveriama ir, manau, tikrai įdomu....

Aš bandau į indologiją su 20.1  :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:29:03 | Nuoroda
devymdu rašė:

Su savo 19,54 parašiau sinologiją, bet bijau, akd ten gali būti baisiai sunku.. :D

 mane irgi tai neramina, kad bus nelengva, na bet manau tikrai verta... vienas pazistamas baige sinologija, bet mokesi Latvijoj, tai sake darbo visada turi :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-21 21:57:37 | Nuoroda

Šaunu. :) Būtų malonu, jei ir daugiau kompanijos atsirastų, kuri stojamaisiais balais pasidalintų. :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-21 23:36:05 | Nuoroda
paxas rašė:
devymdu rašė:

Su savo 19,54 parašiau sinologiją, bet bijau, akd ten gali būti baisiai sunku.. :D

 tikrai nebus lengva, matyt, pirmu numeriu rašei sinologiją? :)

 4: )

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:23:54 | Nuoroda
  • Sveiki. Jei dar kas čia skaitysit (iki 17val =D), tai gal galit patarti? :) Mano balas tik 16,90 į sinologiją ;/ pirmoj vietoj rašysiu kai ką kitą, antroje sinologiją. Nežinau, ar apskritai verta man ją rašyti, nes bijau, kad ,,nepatemsiu". Kalbos man neblogai sekasi, moku šiek tiek japonų => ^_^, bet va istorija.... Čia jau prasčiau. Nepasižymiu gera atmintimi istoriniams įvykiams. Ar šioje studijų programoje daug istorijos mokymosi? Daugiau kalbos ar ir to ir ano vienodai? Ačiū, jei kas atsakys :)
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:54:21 | Nuoroda
Mąstytoja rašė:
  • Sveiki. Jei dar kas čia skaitysit (iki 17val =D), tai gal galit patarti? :) Mano balas tik 16,90 į sinologiją ;/ pirmoj vietoj rašysiu kai ką kitą, antroje sinologiją. Nežinau, ar apskritai verta man ją rašyti, nes bijau, kad ,,nepatemsiu". Kalbos man neblogai sekasi, moku šiek tiek japonų => ^_^, bet va istorija.... Čia jau prasčiau. Nepasižymiu gera atmintimi istoriniams įvykiams. Ar šioje studijų programoje daug istorijos mokymosi? Daugiau kalbos ar ir to ir ano vienodai? Ačiū, jei kas atsakys :)

 Na, kiek teko domėtis, pagrindą sudaro kalbų mokymasis, tačiau bet kurioje atšakoje yra istorijos, juk tai neatsiejama bet kurios tautos dalis. :) Sinologijoje istorijos, kiek minėjo viena mergina, būsianti antrame kurse, tikrai nemažai, daug informacijos, todėl ji mokytis pradeda jau vasarą. :( vienaip ar kitaip, istorijoje svarbiausia ne ''iškalti'' įvykius, o sieti vienus su kitais, ugdyti mąstymą, o kai tai suvoki, įvykių įsiminimas tampa savaiminiu dalyku. Bet kuriuo atveju, apsispręsti turi pati. Sėkmės.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:27:08 | Nuoroda

Okay. Ačiū už atsakymą. :) Įrašysiu vis tiek, tik antroje vietoje :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:31:06 | Nuoroda

Na ziuresim kaip cia bus.

Rasiau indologija 3ciu nr balas 18.6 Kadangi nera sansu i 2tra vieta, o del pirmos abejoju ar papulciau, tai gal i indologija ir istosiu. Bent jau pagal pernyksti pask bala (18.36) tureciau ikabint.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 19:23:37 | Nuoroda

 Laba diena, norėčiau paklausti kas kiek laiko vyksta priėmimas į japonologiją, ar nėra jokio laiko termino?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:42:26 | Nuoroda

Į japonologiją priima kas antrus metus. Gali pasidomėti VU puslapyje, animezonos ir šiaip, internete rasi daugiau išsamesnės informacijos :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:55:35 | Nuoroda

Taip, kas antrus metus, tačiau taip buvo iki šiol. 2011m. OC parengė staigmenėlę, ir po 2010m. organizuoto priėmimo, vietoj 2012m., priima studentus ir šiemet. Nežinia, ar 2012m. vėl bus priėmimas, ar jau tik 2013m., tačiau kad ir kaip ten, manau, jog per kitą priėmimą bus priimami ir japonologai. :) Visgi tai populiari, milžiniškus konkursus turinti atšaka.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:17:56 | Nuoroda

Turbūt bandysiu kitais metais, perlaikiusi istorijos egzaminą....

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:52:37 | Nuoroda
Govinda rašė:

Turbūt bandysiu kitais metais, perlaikiusi istorijos egzaminą....

 Nepatekai? :(

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:58:27 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
Govinda rašė:

Turbūt bandysiu kitais metais, perlaikiusi istorijos egzaminą....

 Nepatekai? :(

 Ne, įstojau į anglų ir ispanų kalbas. Ot buvo ašarų... Bet.... ką jau darysi, baigiu apsiprasti su ta mintim... :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:14:28 | Nuoroda

Gaila, kad neįstojai. :(  Gali bandyti kitąmet, tačiau mano patarimas būtų susiveikti geografijos pažymį: tai gali padaryti arba laikydama mokyklinį egzaminą, arba kažkaip per suaugusiųjų mokyklą. Tai tada 100proc. įstosi. :)

Na, linkiu, kad laikas anglų-ispanų neprailgtų, šis įstojimas taip pat labai puikus, nors ir ne tas, kurio norėjai labiausiai. :)

Sėkmės.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:11:34 | Nuoroda

Kas į sinologiją įstojo?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:12:21 | Nuoroda

 Sveiki, gavau šiandien pakvietimą į sinologiją, gal yra dar žmonių, kurie kartu studijuos? ^^

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:53:53 | Nuoroda

Aš įstojau :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą