Akušerija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-16 17:25:20 | Nuoroda

Rikule, daug dėl to minčių per šiuos metus buvo. Iš pradžių buvau nusivylusi, kad įstojau į kolegiją, nes, pripažinkim, Lietuvoje nėra labai palankus požiūris į tokio tipo aukštąsias mokyklas, todėl susilaukdavau nemažai neigiamų komentarų iš artimųjų, kai būdavau paklausta kur studijuoju...

Jei kalbėsime apie pačias studijas, tikrai jaučiausi pataikiusi į savo specialybę. Dar rugsėjo pirmą, po oficialios mokslo metų pradžios jums bus pasakyta kitą dieną susirinkti kur nors (tikriausiai Mutinės g.15 (senamiesty)) ir jau kitą dieną prasidės pažintinė praktika - būsit paskirstyti po LSMU klinikas, krikščioniškuosius gimdymo namus, P, Mažylio gimdymo namus, II ligoninę, kur berods savaitę po kelias valandas galėsite apsižvalgyti, pasukti tamponus :D ir gal net pamatyti gimdymus, cezario pjūvio operacijas (per langelį, žinoma). O tokia galimybė ir dar mokslo metų pradžioje yra LABAI naudinga.

Dalykai, kuriuos mokysitės irgi bus taip gerai suplanuoti, kad nesimokysite nieko nereikalingo, viskas labai praktiška ir panaudojama. Tas man irgi labai patiko, nes studentai nėra apkraunami nereikalinga nuobodžia informacija (tai nereiškia, kad mokymosi medžiagos yra visiškai mažai :D) ir mokytis yra tikrai įdomu ir jeigu yra didelis noras, tada net ir lengva.

Dar buvo kilusių ir negatyvių minčių dėl to, kad kai kuriems dėstytojams atrodydavo nelabai svarbios jų paskaitos, studentų žinios, bet gerai, kad tokių nedaug, o ir kolegijos kaltinti dėl to negalima, nes visose mokymo įstaigose galima rasti gyvenimu nusivylusių pedagogų :D

Kartais nuvilia vyresnių studentų ir net kai kurių dėstytojų pasisakymai, kad čia, Lietuvoje, nerasime darbo pagal specialybę, bet kad užsienis laukia mūsų išskėstomis rankomis. Kažkaip nelabai optimistiškai skamba ar ne? Tačiau dar šiemet buvo priimtas įstatymas, kad nuo kitų (?) metų šeimos gydytojo komandoje privalės dirbti ir ginekologas-akušeris arba akušerė :)

O šiaip viską susumavus, tikrai puikūs pirmi metai buvo. Didžiausią įspūdį paliko LSMU klinikose vykstančios akušerijos paskaitos, bendrosios slaugos paskaitos (mokysitės injekcijas ant savo draugų į odą, poodį ir sėdmenukus :D), nuostabūs dėstytojai (tokių yra daug daugiau, nei blogų), praktika (pavasario semestre) ir dar daug kitų dalykų. O pasižiūrėjus į tvarkaraštį, atrodo, kad kuo toliau tuo įdomiau bus :) Taip, kad tikrai nesigailiu, o blogos nuotaikos debesėlių tikriausiai visiems studentams užeina, reikia palaukti kol jie nuplauks.

Žinutė parašyta: 2011-07-17 15:34:43 | Nuoroda

oi kaip aciu:) laaabai is naujo sudominai:) beproto ten noriu:) o kokiu balu istojai?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 16:40:58 | Nuoroda

18.34 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 22:46:50 | Nuoroda
Miu rašė:

18.34 :)

 omg koks aukstas..:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:25:44 | Nuoroda

 Merginos, kaip Jus???? :))))) As i LSMU istojau...:D Valioooo!!!!.....:D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:39:02 | Nuoroda

 kAs su kokiu balu istojot? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:32:20 | Nuoroda

i lsmu??? nemokamai? kokiu balu?

 as i kk askuserija vf su 15,18 neistojau..:(

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:08:55 | Nuoroda
_Rikule_ rašė:

i lsmu??? nemokamai? kokiu balu?

 as i kk askuserija vf su 15,18 neistojau..:(

 Rikule, nenusimink (hug) Praeitais metais irgi nemažas konkursas į vf akušeriją buvo. Mažiausias KB 15,56 www.kauko.lt/stojantiesiems/priemimo_statistika_2010.pdf.

Slaugos studijos irgi labai įdomios ir naudingos, o jei nelabai trauks, neprarask vilties, pas mus po pirmo pusmečio viena mergina iš slaugos perėjo į akušeriją, nes viena mūsų grupiokė nutraukė studijas ir liko vieta :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:52:48 | Nuoroda
Miu rašė:
_Rikule_ rašė:

i lsmu??? nemokamai? kokiu balu?

 as i kk askuserija vf su 15,18 neistojau..:(

 Rikule, nenusimink (hug) Praeitais metais irgi nemažas konkursas į vf akušeriją buvo. Mažiausias KB 15,56 www.kauko.lt/stojantiesiems/priemimo_statistika_2010.pdf.

Slaugos studijos irgi labai įdomios ir naudingos, o jei nelabai trauks, neprarask vilties, pas mus po pirmo pusmečio viena mergina iš slaugos perėjo į akušeriją, nes viena mūsų grupiokė nutraukė studijas ir liko vieta :)

 

 Atsiprasau, kad kisuosi, bet negavau pakvietimo i vf KK akuserija. Tai buvo beveik aisku, nes mano balas 13,7. Abejoju ar per antra etapa istosiu. Tai manau, kad reikes rasyti per papildoma etapa i vnf. Kaip manot, su 13,7 balo i KK akuserija vnf butu galima istoti? ://///

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:46:09 | Nuoroda
_Rikule_ rašė:

i lsmu??? nemokamai? kokiu balu?

 as i kk askuserija vf su 15,18 neistojau..:(

 Mokamai..:)  Maniskis 17.6

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:07:37 | Nuoroda
Kamilė D. rašė:
Miu rašė:
_Rikule_ rašė:

i lsmu??? nemokamai? kokiu balu?

 as i kk askuserija vf su 15,18 neistojau..:(

 Rikule, nenusimink (hug) Praeitais metais irgi nemažas konkursas į vf akušeriją buvo. Mažiausias KB 15,56 www.kauko.lt/stojantiesiems/priemimo_statistika_2010.pdf.

Slaugos studijos irgi labai įdomios ir naudingos, o jei nelabai trauks, neprarask vilties, pas mus po pirmo pusmečio viena mergina iš slaugos perėjo į akušeriją, nes viena mūsų grupiokė nutraukė studijas ir liko vieta :)

 

 Atsiprasau, kad kisuosi, bet negavau pakvietimo i vf KK akuserija. Tai buvo beveik aisku, nes mano balas 13,7. Abejoju ar per antra etapa istosiu. Tai manau, kad reikes rasyti per papildoma etapa i vnf. Kaip manot, su 13,7 balo i KK akuserija vnf butu galima istoti? ://///

Prieš du metus Jūsų balo būtų visiškai užtekę ir į nemokamą, o dabar kaip bus tai net negaliu nieko pasakyti, nes labai kilo stojamieji

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:07:07 | Nuoroda

aciu miu uz optimizma:) jo panagrinejus ir as radau kad slaugos studijos irgi laaabi idomios.gal ir as perstosiu:) zodziu ...o del balu tai jo..ziauriai uzkile jie siemet:) liudna kad daugelio svajones siandien duzo.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:19:17 | Nuoroda

Sveikutės, jungiuosi prie jūsų

Ar yra įstojusių į LSMU, būtų įdomu susipažinti

 

  • Biologija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:45:16 | Nuoroda

tai siemet labai ausktas balas akuserijos buvo? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:44:11 | Nuoroda
arija rašė:

Sveikutės, jungiuosi prie jūsų

Ar yra įstojusių į LSMU, būtų įdomu susipažinti

 

 Istojau.;) Gal skype?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:46:06 | Nuoroda

 Merginos, gal Jūs žinote... Niekaip nerandu informacijos.. 

Kas turi mokėti registracijos mokestį - aš ar mano įgaliotas asmuo? ( Už mane stojimo dokumentus pildys įgaliotinis).

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:32:49 | Nuoroda

Papasakokit kokie jusu balai kurios istojote:)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 12:17:14 | Nuoroda

Ilona G, gal galėtum pasakyti savo, man būtų paprasčiau tave susirasti, nei tiksliai pasakyti savo niką : D, ačiukas. Atskau merginai, kuri klausė balo. Mano balas buvo 17.96. Mokama vieta :  ) 

  • Biologija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:29:21 | Nuoroda

istojau i lsmu su  18,96  :))))))))

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą