Žurnalistika 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-11-23 17:43:46 | Nuoroda

 Sveiki,

Na, ar yra šiemet žadančių studijuoti šią specialybę? Kokios jūsų mintys, planai?

Būtų įdomu sužinoti jau studijuojančių žurnalistiką žmonių nuomonę apie studijas. Taip pat prašau pasidalinti patirtimi laikant kūrybinį konkursą. Kaip manot, ar ir šiemet bus testas?

Lauksiu pasisakymų. ;)

Žinutė parašyta: 2012-01-30 20:01:48 | Nuoroda

Sveiki,

žurnalistika taip pat viena iš pirmųjų mano sąraše. Tikrai būtų įdomu sužinoti jau studijuojančių atsiliepimus. :)

Žinutė parašyta: 2012-02-03 15:46:13 | Nuoroda
Karolina0522 rašė:

Sveiki,

žurnalistika taip pat viena iš pirmųjų mano sąraše. Tikrai būtų įdomu sužinoti jau studijuojančių atsiliepimus. :)

 O apie kurias studijas dar galvoji? :) Labai keista, kad šiemet visi tokie vangūs. Negi nebus daugiau stojančių..? :D

Žinutė parašyta: 2012-02-23 21:59:15 | Nuoroda

Apie skandinavistiką. :DDDD Drambliuko svajonės kitaip sakant. :D

O Tu?

Žinutė parašyta: 2012-02-28 21:12:32 | Nuoroda

Žadu žurnalistiką rašyti pirmu numeriu :) Gal jau pradėjot ką ruoštis kūrybiniam konkursui? ;D

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-04 18:36:09 | Nuoroda

Aš blaškausi tarp kūrybinių industrijų, anglų - inspanų filologijos, labai sudomino VU atsiradusi kūrybos komunikacija.. Bet žurnalistika man pirmoje vietoje. :)

Sunku ruoštis, kai temos paskelbtos dar nėra. Kol kas viskuo reikia domėtis, kas aplink šiuo metu aktualu, vyksta. :D

Žinutė parašyta: 2012-03-04 20:45:55 | Nuoroda

Va aš ir dar rašysiu anglų-ispanų filologiją tikrai. Tik neapsisprendžiau ar antroje ar trečioje vietoje. Ir dėl kūrybinių industrijų svarsčiau, bet daugiau neigiamų atsiliepimų perskaičiau nei teigiamų, tai net nežinau kaip čia... O kaip su ta kūrybos komunikacija? Kas ten įdomesnio? :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-04 23:17:52 | Nuoroda

 Sveiki. Na aš žurnalistika rašysiu pirmu numeriu. Taip pat kėtinu rašyti tarptautinius santykius, politikos mokslus, kultūros istorija ir antropologija. Buvo mano sąraše ir daugiau dalykų, bet atkrito dėl visokių priežaščių. Kad ir kaip bebūtų tikiuos neprireiks mano atsarginių variantų ir priims mane į žurnalistiką :)

Žinutė parašyta: 2012-03-06 18:35:42 | Nuoroda

Dėl kūrybinių industrijų ir aš labai abejoju. Ir atsiliepimai nekokie, ir išsilaikyti ten, kiek girdėjau, labai sunku.. Apie kūrybos komunikacijas kol kas labai mažai informacijos yra, bet  tiesiog aprašymas ir studijų programa mane vilioja. ;D  O anglų-ispanų būtų įdomu mokytis, bet ateitis baigus studijas atrodo blankoka.. :)

Žinutė parašyta: 2012-03-12 14:33:24 | Nuoroda

Sveiki. Pernai aš stojau į žurnalistiką, bet buvo per sunku, tad kritau konkurse. Kas bsu šias metais ent neįsivaziduoju, bet noriu vėl bandyti ten stoti. Šiuo metu mokaus Viešają komuniaciją, tad gal per metus susikaupė pakankamai žinių, nes jei vėl bus testas, jam turi ruoštis kaip sakoma kelis metus - kauti visas žinias, dometis tiek politika, tiek kultūra, daug bendra išprusimo reikalaujama :)

Žinutė parašyta: 2012-03-19 21:45:15 | Nuoroda

 Na, ir kaip jums šių metų kūrybinio konkurso temos? Sunkios/lengvos? Patinka/nepatinka? ;D

Žinutė parašyta: 2012-03-20 13:06:40 | Nuoroda

O atspėjau vieną temą! Taip ir maniau, kad šiemet bus sportas.
Net nežinau ką dabar daryti. Atrodo, apie sportą būtų lengviau ruoštis, bet kad nėra širdžiai miela tema... Labai sunku apsispręsti dabar bus. Ką pati mąstai? 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-20 19:44:21 | Nuoroda

Aš irgi dar galvoju..Šiaip sportas galbūt šiek tiek lengvesnė tema būtų, nes ir taip gana aiški. O su ta politika man aplamai nelabai aišku.. ;D 

Žinutė parašyta: 2012-03-23 20:54:48 | Nuoroda

O kur tas temas būtų galima rasti? Aš visai pražiopsojau  

Žinutė parašyta: 2012-03-24 14:50:19 | Nuoroda

Vu kf internetiniame puslapyje

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-24 15:50:27 | Nuoroda

 Visai nukvakus aš :D Galėjau ir pati tą sugalvot. 

Ačiū!!!

Žinutė parašyta: 2012-03-25 14:07:28 | Nuoroda

Nėra už ką ;D
Žinai jau kokią temą rinksies? :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-27 11:10:02 | Nuoroda

Net nežinau dar. Gal politką. Įdomiau man nei sportas :)

Bet aš vis dar šiek tiek nesusigaudau. Čia yra tik tematika, o pačios tos tikrosios temos paaiškėsa nuvykus į stojamuosius, taip?

Žinutė parašyta: 2012-03-27 11:10:47 | Nuoroda

P.s. o kurią tu galvoji rinktis?

Žinutė parašyta: 2012-03-27 22:55:49 | Nuoroda

Man ir įdomiau politika būtų, bet bijau, kad ten bus labai sunkios temos. Tai vis dvejoju ar nebūtų sportas lengviau.
Nežinau net, aš maniau kad ta tematika bus labiau būdinga rašiniui. Testas iš visko, gal tik kažkiek labiau orientuotas į tą temą, o rašinys grynai susijęs su ta tematika... Nors gal ir ne taip čia supratau.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą