Žurnalistika 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-25 20:47:10 | Nuoroda

Nebūtinai visi praeina testa, pernai 28d, kai aš stojau testo nepraėjo labi daug -žmonių, tai kad intelekto lygio čia nereikia taip  nužeminti, tiesiog testui reikia daug žinoti daug daug visko, ilga laika dometis tiek politika , tiek istorija, tiek kultūra, nes klausimų buna iš visur.

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:30:15 | Nuoroda

O vat šiemet po testo žmonių skaičiaus nesumažino. Visi, kas laikė testą, ėjo toliau ir rašinį rašyti.

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:32:26 | Nuoroda

   Tikrai? Nu tai puiku, tikiuos ir kitomis dienomis laikantiems taip pasiseks (: 
   O šiaip kaip? Kas teste maždaug buvo? Kokios rašto darbo temos? Pasipasakokit :D  

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:39:11 | Nuoroda

Taip, tikrai:)
Testas buvo vien iš sporto klausimų. Visi, kaip supratau, tikėjosi tų bendro pobūdžio klausimų, bet visi 30 klausimų vien sportiniai. Taip, kad rytoj ir poryt laikantieji galite tikėtis vien politikos klausimų, jei nesikeis viskas. O rašinio temos tokios įdomios Pirmos net neatsimenu, antra kažkaip taip: Lietuvoje reikia pavadinti gatvę Džeimso Neismito vardu, kuri veda į...o trečia: Citius, Altius, Fortius, arba kam man reikia Rio de Žaneiro? 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:04:40 | Nuoroda

 Mane viena pernai stojusi pažįstama tikino, kad testas bus iš visko, o čia še tau boba ir devyntinės - vien sportas. Pasirodžiau ten ne per geriausiai. Bet bent jau rašynis mano nuomone normalus buvo. O kokia temą rinkotės?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 12:46:23 | Nuoroda

Nesupratau. O anksčiau kitaip būdavo? 'D aš rinkausi sporto temą, ir tikėjausi tik sporto. Tai nebūtų buvę tiek daug žmonių, visi taip galvojo..?

O testas man pasirodė easy easy. Tai ir buvo bendros žinios. Juk nereikėjo lyginti lauko/uždaros septynkovės, parašyti kas pirmauja F1, kokios ledo ritulio taisyklės etc. Man užkliuvo tik krepšinio taisyklės. 'D aš prijaučiu futbolui. Žodžiu, turėjau ir platesnes žinias. 'DD

Patarimas tiems, kurie dar vyks ir nėra buvę Komunikacijos fakultete: GPS neranda 9 namo numerio, o sargai kitose įstaigose žino tik tiek, kad jie sėdi 15 (!)

Pasižiūrėjau. ĮSKAITA. (happy)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 12:49:15 | Nuoroda

Aš ekstrasensė. 50:50 klausimų nujaučiau, buvau garantuota, kad bus Olimpiada. Mokėjau ir tą posakį, galvojau panaudosiu, bet nebereikėjo. 'D Antra tema buvo taip pat paprasta. Žinoma tada,  kai žinai kas buvo Dž.Neismitas.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:06:46 | Nuoroda

Kiek surinkai iš testo? Ir kuria tema rašei?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:46:17 | Nuoroda

26/30. Citius Altius Fortius bla bla.

Tu? Kaip sekės?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 15:33:31 | Nuoroda

O į kiek klausimų teste reikia atsakyti, kad būtų išlaikyta?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 17:14:08 | Nuoroda

 sveiki. 

Įdomu, kaip sekėsi šiandien bandžiusiems savo sėkmę? Kaip testas, ar sunkus? kaip temos?

:)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:29:43 | Nuoroda

 Na ką , vertinimas - įskaityta! Jaučiuosi labai laiminga! 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 23:25:51 | Nuoroda

    Mane irgi įskaitė! 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-06-29 03:07:15 | Nuoroda

O ta įskaita tai "išlaikyta" toje vietoje, kur "stojamasis egzaminas"? :DD Atsiprašau už kvailą klausimą, bet negaliu patikėti, kad gavau įskaitą (arba kažką ne taip supratau) :D .

Žinutė parašyta: 2012-06-29 10:49:58 | Nuoroda
Ka_roli_na rašė:

O ta įskaita tai "išlaikyta" toje vietoje, kur "stojamasis egzaminas"? :DD Atsiprašau už kvailą klausimą, bet negaliu patikėti, kad gavau įskaitą (arba kažką ne taip supratau) :D .

   Jo, ten. Sveikinu! (: 

 

   Aš labai norėjau paklausti tų, kurie vakar dalyvavo. Man baisiai įdomu, ką ten tas seimas priėmė, kas žurnalistams naudinga? Kažkaip pražioplinau tokias naujienas ir didžiąją laiko dalį ne apie savo temą rašiau, o apie šitą galvojau :D 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-06-29 14:13:19 | Nuoroda

Sumažintas PVM tarifas spaudai iki 9%

Žinutė parašyta: 2012-06-29 17:16:28 | Nuoroda
Avis rašė:
Ka_roli_na rašė:

O ta įskaita tai "išlaikyta" toje vietoje, kur "stojamasis egzaminas"? :DD Atsiprašau už kvailą klausimą, bet negaliu patikėti, kad gavau įskaitą (arba kažką ne taip supratau) :D .

   Jo, ten. Sveikinu! (: 

 

   Aš labai norėjau paklausti tų, kurie vakar dalyvavo. Man baisiai įdomu, ką ten tas seimas priėmė, kas žurnalistams naudinga? Kažkaip pražioplinau tokias naujienas ir didžiąją laiko dalį ne apie savo temą rašiau, o apie šitą galvojau :D 

 Oho, čia tai bent naujiena! Ačiū, ačiū! Galbūt susitiksime rugsėjį. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-29 18:55:06 | Nuoroda
Ka_roli_na rašė:
Avis rašė:
Ka_roli_na rašė:

O ta įskaita tai "išlaikyta" toje vietoje, kur "stojamasis egzaminas"? :DD Atsiprašau už kvailą klausimą, bet negaliu patikėti, kad gavau įskaitą (arba kažką ne taip supratau) :D .

   Jo, ten. Sveikinu! (: 

 

   Aš labai norėjau paklausti tų, kurie vakar dalyvavo. Man baisiai įdomu, ką ten tas seimas priėmė, kas žurnalistams naudinga? Kažkaip pražioplinau tokias naujienas ir didžiąją laiko dalį ne apie savo temą rašiau, o apie šitą galvojau :D 

 Oho, čia tai bent naujiena! Ačiū, ačiū! Galbūt susitiksime rugsėjį. :)

 Tikėkimes susitiksime. :) O ką dar gali papasakoti tie, kurie poltiką pasirinkę buvo? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-02 16:09:32 | Nuoroda

www.kf.vu.lt/lt/news/view/?id=4424

pagaliau kažką parašė. 'D

Žinutė parašyta: 2012-07-02 17:05:40 | Nuoroda

 "Įskaitą gavo 84 asmenys – t.y. 52, 2 proc. laikiusiųjų."

   Hm. Tik 84, įsivaizdavau, kad tiek stojančių, tiek išlaikiusių daugiau bus... O gal kas žinot kiek bus priimta į pirmakursius? 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą