error code: 1001
VU GMF GEOGRAFIJA 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-23 20:46:30 | Nuoroda

Sveiki, planuoju šiais metais stoti į geografiją. Gal netoliese yra bendraminčių? Man įdomi tiek studijuojančių, tiek planuojančių studijuoti nuomonė. :)

Žinutė parašyta: 2012-04-26 12:47:39 | Nuoroda

Aš planuoju stotį į Geografijos Magistrantūrą.. Ir taip pat ieškau bendraminčių ar tų, kurie jau studijuoja/yra baigę šią specialybę.. atsiliepkit kas :)

Žinutė parašyta: 2012-05-09 21:41:44 | Nuoroda

Atkeliu temą, gal atsiras turinčių ką papasakoti. :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 13:29:27 | Nuoroda

Sveiki,aš ir norėčiau studijuoti geografija,bet turizmą.VU pažiurėjau tai tik nuo 3 kurso.Gal galit patarti ar sunku (VU) geografija studijuoti ir ar įdomu...,butu idomi jūsų nuomone.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 14:21:16 | Nuoroda

Aš šiaip daug skaičiau ir kalbėjau su studentais apie šitas studijas. Tai sakė įdomu ir praktika labai smagi būna.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 15:11:59 | Nuoroda

Aš ir daug skaičiau ir taip pasakojo,kad šaunu ten,bet įdomu ar sunku patekti ir kokiu egzaminu reikia..A dar gal žinote ar čia tiesa ar ne,kad yra sutudijų susijusiu su fizika,nes ji man..kaip pasakius..nelabai.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 19:13:17 | Nuoroda

Nuo šių metų reikia Matematikos, Lietuvių ir Geografijos egzaminų ir pažymio (Istorijos arba Fizikos). Patekt manau nelabai sunku, nes minimalus konkursinis balas 2011 buvo 15,6 ;D Sakė fizikos būna, bet labai minimaliai manau :) Aš pati fizikos jau pora metų nesimokiau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 19:15:09 | Nuoroda
tautvydasas rašė:

Aš planuoju stotį į Geografijos Magistrantūrą.. Ir taip pat ieškau bendraminčių ar tų, kurie jau studijuoja/yra baigę šią specialybę.. atsiliepkit kas :)

O ką tu bakalauro baigęs? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 22:18:47 | Nuoroda
sviesusrytas rašė:
tautvydasas rašė:

O ką tu bakalauro baigęs? :)

Baigiau KU geografiją. Tai įdomu būtų pabendrauti su planuojančiais studijuoti magistrantūroje kažką panašaus. Ko tai nieks čia neapsireiškia :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 22:20:11 | Nuoroda

Ačiū už informacija,bet aš manau į mokama vieta būtų galima įstoti ir be matematikos,nes aš laikiau geografija,lietuvių,anglų ir istorija(laikysiu),tai manau stengsiuos papulti,nes žiauriai noriu ten.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 23:01:04 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat norėčiau stoti į vu geografiją. Tačiau yra vienas niuansas kuris verčia susilaikyti nuo šių studijų, Neperspektivu!?

Žinutė parašyta: 2012-06-12 13:16:13 | Nuoroda
ne2rnas rašė:

Sveiki, aš taip pat norėčiau stoti į vu geografiją. Tačiau yra vienas niuansas kuris verčia susilaikyti nuo šių studijų, Neperspektivu!?

Šiuo metu sunku pasakyt kažką, nes juk dirbsime tai tik po mažiausiai 4-6 metų. O šiaip manau kadangi labai plati specialybė tai ir darbo spektras gali būti platus, jei tik pats būsi perspektyvus. Kaip sako nėra neperspektvių specialyių, yra neperspektyvūs žmonės. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 13:17:11 | Nuoroda
Slow__ rašė:

Ačiū už informacija,bet aš manau į mokama vieta būtų galima įstoti ir be matematikos,nes aš laikiau geografija,lietuvių,anglų ir istorija(laikysiu),tai manau stengsiuos papulti,nes žiauriai noriu ten.

Šiaip matematika pats pagrindinis egzaminas, tai nebūčiau tokia tikra, kad taip galima. Pasidomėk. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 13:22:38 | Nuoroda
sviesusrytas rašė:
Slow__ rašė:

Šiaip matematika pats pagrindinis egzaminas, tai nebūčiau tokia tikra, kad taip galima. Pasidomėk. :)

Kiek žiūrėjau tai ir su dviem šimtukais tavo balas be matematikos būtų tik apie 11-12. Tai nemanau...

Žinutė parašyta: 2012-06-22 12:59:15 | Nuoroda
sviesusrytas rašė:
sviesusrytas rašė:
Slow__ rašė:

Kiek žiūrėjau tai ir su dviem šimtukais tavo balas be matematikos būtų tik apie 11-12. Tai nemanau...

Kaip tą nelemtą balą pačiam daug maž pasiskaičiuot? 

Žinutė parašyta: 2012-06-23 00:22:14 | Nuoroda
Trancas rašė:
sviesusrytas rašė:
sviesusrytas rašė:
Slow__ rašė:

Kaip tą nelemtą balą pačiam daug maž pasiskaičiuot? 

http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle čia, suradus norima specialybę

Žinutė parašyta: 2012-06-23 18:59:17 | Nuoroda

Reiks rašyt antru numeriu geografiją. :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:32:21 | Nuoroda

Sveiki! Geografiją rašiau pirmu numeriu. Jau seniai svajoju studijuoti šį dalyką. Kaip išsilaikėt egzaminus? Labai bijau, kad matematika viską sugadins. Nors paprastai geografai nėra matematikai ;D Tuo ir guodžiuosi. ;D Aš iš matematikos gavau 23, lietuvių - 92. Tikiuosi geografijos egzamine nepridariau daug klaidų, dar laukiu rezultato.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:14:25 | Nuoroda

Lt ir matematiką prastai išlaikiau :D žiūrėsiu kaip bus su geografija :)

Žinutė parašyta: 2012-06-29 11:19:05 | Nuoroda
Ingridak rašė:

Sveiki! Geografiją rašiau pirmu numeriu. Jau seniai svajoju studijuoti šį dalyką. Kaip išsilaikėt egzaminus? Labai bijau, kad matematika viską sugadins. Nors paprastai geografai nėra matematikai ;D Tuo ir guodžiuosi. ;D Aš iš matematikos gavau 23, lietuvių - 92. Tikiuosi geografijos egzamine nepridariau daug klaidų, dar laukiu rezultato.

Lietuvių ištrauks laisvai manau, o kaip geo sekėsi? Sunku buvo tau?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą