Slauga
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-05 21:21:03 | Nuoroda

Sveiki. Kaip jaučiatės?  Kokios nuotaikos vyrauja?  Aš tikiuosi, kad per daug nesijaudinate. :))
Taigi, aš galvoju studijuoti slaugą.Gal yra taip pat pretenduojančių į ją? 

Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2012-06-06 08:34:47 | Nuoroda

Labas :) zinoma yra bendraminciu ;)p  as galvoju slauga tik apie akuserija, kadandi slauga issisakoja i bendr. slaug. ir akuserija, bet manau jei ten nepakliusiu gausiu į slauga eit :)

Nuotaikos dar normalios kadangi egzu dar nematem, nera ko nusivilt dar :D

Žinutė parašyta: 2012-06-07 13:08:46 | Nuoroda

Tai labai malonu, kad yra žmonių, kurie nori rinktis tokią sunkią ir atsakingą specialybę. :)
Aš, tai nenoriu į akušerija, nors girdėjau, kad pradžioje mokslų, būtent nuo akušerijos ir prasideda. :)
Na taip, nuotaikos geros, bet kai pasižiūri kokio sunkumo egzaminus duoda, tai nei nežinau,kur dėtis. Atrodo mokaisi 12 metų, bet išlaikyti negali. Labai paradoksalu.

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:37:34 | Nuoroda

Aš visai norėčiau,bet kartais viltis miršta,kad čia įstosiu :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:39:31 | Nuoroda
Ginta rašė:

Aš visai norėčiau,bet kartais viltis miršta,kad čia įstosiu :)

 Dar norėjau pridėti nors mokausi profesinėje mokykloje slaugytojo padėjėjos darbą,tai vis tiek baimė neįstoti :D O šiaip kaip bus taip,tiesiog reikia mažiau nervintis :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:54:01 | Nuoroda

Tai svarbiausia, jog yra noras! :) O kai nori ko nors ,tai tikrai gali pasiekti, tik žinoma, reikia tam ir pastangu. Tačiau manau,kad tikrai įstosi. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:56:26 | Nuoroda
Indrė:) rašė:

Tai svarbiausia, jog yra noras! :) O kai nori ko nors ,tai tikrai gali pasiekti, tik žinoma, reikia tam ir pastangu. Tačiau manau,kad tikrai įstosi. :)

 O jei ką kitais metais žadu perlaikyti egzaminus....Tik truputį baisu dėl tų programų pakeitimų,bet tikiuosi žiauriai nepasikeis :) Egzaminas kaip kokia loterija...tas pats manau ir sustojimu :)

Žinutė parašyta: 2012-06-08 13:41:08 | Nuoroda
Ginta rašė:
Indrė:) rašė:

Tai svarbiausia, jog yra noras! :) O kai nori ko nors ,tai tikrai gali pasiekti, tik žinoma, reikia tam ir pastangu. Tačiau manau,kad tikrai įstosi. :)

 O jei ką kitais metais žadu perlaikyti egzaminus....Tik truputį baisu dėl tų programų pakeitimų,bet tikiuosi žiauriai nepasikeis :) Egzaminas kaip kokia loterija...tas pats manau ir sustojimu :)

 Taip, keičiasi programa truputį. :) Bet  tik iš to pusės,kad reikia daugiau kažko mokėti, jau ten nieko nebeprigalvos :) Tik va, lietuvių labai keičiasi, liks tik literatūrinis rašinys.
Pritariu,kad egzaminai kaip loterija arba moki arba ne. :) Įdės, tai ką mokeisi, išlaikysi gerai, o jei įdės, tai ką moki silpnai, tai gal ir išlaikysi, bet svarbiausia nenukabinti nosies. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:31:25 | Nuoroda

Et nežinot kur lendat panos ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 18:47:42 | Nuoroda
klykianti.ausra rašė:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 19:27:35 | Nuoroda
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugą, ir praėjus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesčiau, nes čia tikrai chaosas, o ir specialybė Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimą..

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:02:00 | Nuoroda
klykianti.ausra rašė:
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugą, ir praėjus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesčiau, nes čia tikrai chaosas, o ir specialybė Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimą..

 Kodėl manai,kad sugaišai laiką?  Sunku, ar nėra tvarkos atsakomybės iš dėstytojų pusės ar valdžios?
Pritariu,kad nevertinama, o apskritai,kas Lietuvoje vertinama? O gi niekas, jaunų žmonių Lietuvai nereikia :)
Nežinau ar tai pašaukimas ar ne, tačiau nori padėti žmonėms, mane būtent tai traukia link šios specialybės :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:46:50 | Nuoroda
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugą, ir praėjus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesčiau, nes čia tikrai chaosas, o ir specialybė Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimą..

 Kodėl manai,kad sugaišai laiką?  Sunku, ar nėra tvarkos atsakomybės iš dėstytojų pusės ar valdžios?
Pritariu,kad nevertinama, o apskritai,kas Lietuvoje vertinama? O gi niekas, jaunų žmonių Lietuvai nereikia :)
Nežinau ar tai pašaukimas ar ne, tačiau nori padėti žmonėms, mane būtent tai traukia link šios specialybės :)

 Laiko nesugaišau, medicina man aktualu, tik va ne ta pakraipa. Dėl sunkumo tai žiūrint koks dalykas, yra sunkesnių, yra lengvesnių čia kaip ir visur, dėstytojai ir likusi valdžia, na ten sistemos tikrai nėra, atsakomybės ir nepasakyčiau, kad užtenka. Kalbant apie specialybės vertinimą, tai šiuo metu seselės nelabai skiria nuo sanitarės ar vos ne valytojos, siunčia visur kur tik įmanoma ir jei kas visada išsikrauna ant tavęs. Dėl noro padėti žmonėms tai laikinas reikalas, kai stojau aš ir labai norėjau padėti žmonėms, bet kolegija vis labiau tą norą šalina iš manęs.

Žinutė parašyta: 2012-06-30 13:47:30 | Nuoroda
klykianti.ausra rašė:
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugą, ir praėjus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesčiau, nes čia tikrai chaosas, o ir specialybė Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimą..

 Kodėl manai,kad sugaišai laiką?  Sunku, ar nėra tvarkos atsakomybės iš dėstytojų pusės ar valdžios?
Pritariu,kad nevertinama, o apskritai,kas Lietuvoje vertinama? O gi niekas, jaunų žmonių Lietuvai nereikia :)
Nežinau ar tai pašaukimas ar ne, tačiau nori padėti žmonėms, mane būtent tai traukia link šios specialybės :)

 Laiko nesugaišau, medicina man aktualu, tik va ne ta pakraipa. Dėl sunkumo tai žiūrint koks dalykas, yra sunkesnių, yra lengvesnių čia kaip ir visur, dėstytojai ir likusi valdžia, na ten sistemos tikrai nėra, atsakomybės ir nepasakyčiau, kad užtenka. Kalbant apie specialybės vertinimą, tai šiuo metu seselės nelabai skiria nuo sanitarės ar vos ne valytojos, siunčia visur kur tik įmanoma ir jei kas visada išsikrauna ant tavęs. Dėl noro padėti žmonėms tai laikinas reikalas, kai stojau aš ir labai norėjau padėti žmonėms, bet kolegija vis labiau tą norą šalina iš manęs.

 Aktualu, bet ne ta sritis. Suprantu, na tai galbūt todėl ir nėra prie širdies slauga.:) Iš tiesų niekur nėra lengva, mokytis tenka, o ypač medicinoje, čia jau tokia sfera,kad privalai mokytis.,kad kažką suprastum ir žinotum. :) O dėl to valdžios ir dėstytojų, taip ir kitose mokyklose, tik vienose jie žmogiškesni ir supratingesni, o kitose jiems vienodai. Kaip jos vertinamos Lietuvoje nežinau, tačiau žinau,kad užsienyje seselės labai vertinamos. :) Na, namanau,kad man jis dings, nes nuo pats vaikystės mėgau rūpintis žmonėmis, ir jai po 12 metų noras nedingo, tikiuosi,kad nedings ir dabar. Nors gal realybė kitokia. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-12 11:51:26 | Nuoroda

koks KB jusu? Mano 14,7 :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-07-16 14:04:14 | Nuoroda

 Sveikos :) na gal man irgi pavyks pakliuti i slauga :)

konkursinis balas kolkas 14.08  Meldziuosi kad i VF'a istociau...

Seip yra klausimelis. Kol dar nebuvo atnaujitas KK puslapis, prie slaugos aprasymo rode studiju programos kryptis (vaiku slauga, bendroji, anestezijos ir pan. tiksliai neprisimenu :) ). nejaugi jas panaikino? Ar kazka pakeite? del sito man siek tiek neaisku. Gal kas zinote is cia :) butu malonu suzinot, nes kazkaip norejosi anestezijos krypti rinktis ir dabar, pakst, nei ji kur parasyta nei ka :(

Žinutė parašyta: 2012-07-16 16:51:36 | Nuoroda
kika0125 rašė:

 Sveikos :) na gal man irgi pavyks pakliuti i slauga :)

konkursinis balas kolkas 14.08  Meldziuosi kad i VF'a istociau...

Seip yra klausimelis. Kol dar nebuvo atnaujitas KK puslapis, prie slaugos aprasymo rode studiju programos kryptis (vaiku slauga, bendroji, anestezijos ir pan. tiksliai neprisimenu :) ). nejaugi jas panaikino? Ar kazka pakeite? del sito man siek tiek neaisku. Gal kas zinote is cia :) butu malonu suzinot, nes kazkaip norejosi anestezijos krypti rinktis ir dabar, pakst, nei ji kur parasyta nei ka :(

 Ak jau radau :) Po to galima podiplominese studijose rypti pasirinkt :)

Žinutė parašyta: 2012-07-17 14:32:20 | Nuoroda
kika0125 rašė:
kika0125 rašė:

 Sveikos :) na gal man irgi pavyks pakliuti i slauga :)

konkursinis balas kolkas 14.08  Meldziuosi kad i VF'a istociau...

Seip yra klausimelis. Kol dar nebuvo atnaujitas KK puslapis, prie slaugos aprasymo rode studiju programos kryptis (vaiku slauga, bendroji, anestezijos ir pan. tiksliai neprisimenu :) ). nejaugi jas panaikino? Ar kazka pakeite? del sito man siek tiek neaisku. Gal kas zinote is cia :) butu malonu suzinot, nes kazkaip norejosi anestezijos krypti rinktis ir dabar, pakst, nei ji kur parasyta nei ka :(

 Ak jau radau :) Po to galima podiplominese studijose rypti pasirinkt :)

 Aš manau,kad nepanaikino. :) Gal tiesiog vėliau galėsi pasirinkti krypti.

Žinutė parašyta: 2012-07-23 14:31:26 | Nuoroda
Indrė:) rašė:
kika0125 rašė:
kika0125 rašė:

 Sveikos :) na gal man irgi pavyks pakliuti i slauga :)

konkursinis balas kolkas 14.08  Meldziuosi kad i VF'a istociau...

Seip yra klausimelis. Kol dar nebuvo atnaujitas KK puslapis, prie slaugos aprasymo rode studiju programos kryptis (vaiku slauga, bendroji, anestezijos ir pan. tiksliai neprisimenu :) ). nejaugi jas panaikino? Ar kazka pakeite? del sito man siek tiek neaisku. Gal kas zinote is cia :) butu malonu suzinot, nes kazkaip norejosi anestezijos krypti rinktis ir dabar, pakst, nei ji kur parasyta nei ka :(

 Ak jau radau :) Po to galima podiplominese studijose rypti pasirinkt :)

 Aš manau,kad nepanaikino. :) Gal tiesiog vėliau galėsi pasirinkti krypti.

Va kaip tik radau :)  

Žinutė parašyta: 2012-08-05 08:28:38 | Nuoroda

 nejaugi daugiau nebus slaugytoju?

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą