Įstaigų administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-31 17:09:09 | Nuoroda

Gal yra sukurta fb administratorių grupė? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-01 15:23:09 | Nuoroda

Taip, Erikaeri, yra sukurta įstaigų administravimo grupė fb ;)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:57:35 | Nuoroda

 Sveiki, administratoriai :)

Ruoškit savo matematines žinias, nes jų tikrai prireiks. Šiaip, kiekvieną pusmetį bus bent po vieną sunkesnį dalyką :) dėstytojai draugiški, ir lengvai sukalbami, ypač šios studijų programos vaikinams, kadangi jų mažuma :) ir dar, ruoškitės mokytis vokiečių kalbą :)

Žinutė parašyta: 2012-08-09 15:56:08 | Nuoroda

Papasakokit kas nors daugiau apie sia profesija, dalykus, kokie sunkumai buvo, ar per egzus galima nusirasyti :), matematikos tai bijau siek tiek, nes su ja nelabai draugavau :), bet labai noriu studijuoti, mokytis ir igyti daugiau ziniu sioje srityje, turetu buti idomu.

Žinutė parašyta: 2012-08-14 19:02:51 | Nuoroda

 Drąsūs visada nusirašo. Galima pas visus ir visada,tik reikia mokėt. Dalykai bendri- mikro-makroekonomika,ekonomika,statistika,dokumentų valdymas ir taip toliau :) viskas surašyta programoje. Mokytis nėra sunku,bet kartais reikia pasistengti. Pirmas kursas tikrai lengvas, o vėliau jau kiekvienas savaip įsivažiuoja į studijas. Matematikos nėra ko bijot - ten, kur matematika,reikia lankyti paskaitas bent jau pradžioje, vėliau jau kaip nors išsisuksi,jei mokėsi pagrindus, o juos dėsto pirmom paskaitom visada :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-26 22:26:26 | Nuoroda

Labas visiems kurie istojo į įsteigų administravimą. Aš taip pat čia įstojau  

O kur butu galima fb rasti administratoriu grupę?  

Žinutė parašyta: 2012-08-27 17:21:25 | Nuoroda

Staskis, pakviesk  mane FB Justina Alėjūnaitė, pridėsiu prie grupės :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-27 22:30:24 | Nuoroda

Pakviečiau jau tave  

Mano fb Stasys Petrauskas  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą