Kaip sekesi lietuviu valstybinis egzas??komentarai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:50:58 | Nuoroda
Nium ir kaip sekesi??kokie komentarai?emocijos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:02:09 | Nuoroda
pati valstybini laikiau, tai nelengvas sakyciau, bet visgi ne mokyklinis, tai nera ko tiketis to lengvumo kaip bus taip, svarbu tas kosmaras baiges ) o kaip jums? kiek tikites gaut? beje, gal zinot kada ir kur bus galima suzinot rezus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:39:19 | Nuoroda
atsakymai bus tik po mėnesio šeip labai sunki teksto suvokimo užduotis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:52:36 | Nuoroda
rasinio temos buvo palyginus lengvos...bet teksto suvokimas tai tikrai ziaurus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:56:39 | Nuoroda
Man asmeniskai rasinio temos nebuvo labai sunkios,bet teksto suvokimas, tai baisu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 18:32:33 | Nuoroda
Eina jie rutu skint su tokiu egzaminu!!!! Kas cia per nesamone, zmogus atsedejes tris valandas su tuos rasiniu, privalo rasyt ta nesveika teksto suvokima... Man teksto suvokimas, buvo tikrai sunkus ir tikrai visai mano mokyklai, kurie laike valstybini..tuo tarpu mokyklinis dziaugesi ziauriai lengvomis uzduotimis..Bent jiems pasiseke Na, pasidziaukim, kad jau baiges ta nesamone
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 14:01:42 | Nuoroda
Na man skaitymo testo 1 uzduotys buvo sunkus ir taip pat gramatikos 1 uzduotys(nors ir buvo mazas). Keistai,bet rasiniu temos nebuvo lb sunkus)) Na palauksim, paziuresim)))) Man svarbiausia apskritai islaikyt, o kiek balu tai jau antras dalykas......nes net 1 balas valstyb. geriau negu 10 mokykl.))))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą