Mokymosi būdai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:43:00 | Nuoroda
Unikaliausias budas mokytis, yra mazdaug O1::52 nakties metu, kai zinai, kad dar liko 50psl, pries tave garuoja atsales puodelis kavos, o tu versdamas kiekviena puslapi keiki visus iseiles bet tik ne save, o tada nueini i paskaita, atsisedi ir bandai prisiminti, kad ismokai, aisku nieko neiseina, tada paimi ir sukuri savaip ir kaip visada gauni 10....o cia tai gyvenimo azartas, aisku, po kolio paskui tris dienas miegi, kad nuo akiu maisiukai dingtu....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 20:43:43 | Nuoroda
kaip gali garuoti atsales puodelis kavos?
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:22:12 | Nuoroda
hmm, velnias as negeriu kavos tada pas mane garuos arbatos puodelis
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:13:51 | Nuoroda
Visa gyvenima (t.y. 12 metu) knygas susimesdavau tik is ryto, o mokytojai man galva glostydavo uz nuostabius laimejimus egzams ruostis pradejau pora dienu pries kiekviena ir kas? Neblogai islaikiau Taciau keikiaus, kai supratau, kad galejau DAUG eriau o vat man bus problema univiere ismokti mokytis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 21:38:22 | Nuoroda
Mane tai programavimo egzui labai gerai paruose vienos kompiuteriu mokyklos destytojas jauciu teks pas ji ir studinimo metu eit grieztai rekomenduoju: www.kompiuteriukursai.lt zymiai pigiau uz korepetitorius... ir naudos man atrodo daugiau bent jau priverte mokytis, kai taip norejau tinget
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą