Vartotojo Mirt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-02 23:13:57 | Nuoroda

rugsėjo 1 dieną gausite pažymas, kad esate studentai, kurios visą rugsėjo mėnesį galios transporto išlaidoms.

bet kai pamatysit kad lsp pagamintas kuo greičiau užsisakykit jį atsiimt, nes eilės didelės susidaro ir kiti tik spalio gale atsiima.

Žinutė parašyta: 2012-08-04 20:02:20 | Nuoroda

kartoju antrą kartą, patvirtins jus, nesiparinkit. visvien negausit be rugsėjo galo, kai sakau galo turiu omeny 25d+ :D 

Žinutė parašyta: 2012-08-05 13:07:44 | Nuoroda
Edgaraseif rašė:

O kaip su perstojim tęsiant studijas nuo ten kur baigei?

Negi mūsų valdžia suinteresuota,kad studentai kuo ilgiau nebaigtų studijų,o jie iš biudžeto mokėtų kuo daugia už jų mokslą?

 

pvz. baigiau pirmą kursą, kaip žinom kai kuriose specialybėse pirmi kursai būna labai panašūs ar net kone vienodi, taigi noriu pereiti į specialybę, kurios pirmas kursas skyrėsi vienu ar dviem dalykais nuo manosios,bet toliau studijuoti antrajme. Perstoti noriu,nes antras ir trečias kursai ir jų dalykai man labiau prie širdies.

Taigi, kaip galėčiau įgyvendinti šį sumanymą?

 nu tai jei neturi skolų ir ten skiriasi tik 2 ir mažiau dalykais, tai kreipkis į dekanatą ir rašyk prašymą kol ne naujas semestras.

Žinutė parašyta: 2012-08-05 13:10:08 | Nuoroda
\agne/ rašė:

man visiškai susisuko smegeninė :D 
mano bėda tokia: svajonių specialybė - psichologija (VDU). Kad į ją patekčiau man pritrūko 0,02 balo.
Taigi įstojau į KK buhalterinę apskaitą, kurią rašiau, remdamasi prognozėmis, jog buhalterių nuolat reikės. Tačiau net nepradėjusi mokytis jaučiu, jog nebūsiu laiminga, nors kas žino?
Taigi pradedu galvoti taip: o jeigu sesiją mokysiuos apskaitą ir stebėsiu save ar noriu toliau tęsti karjerą su ja, ar ne, o po to, jei man iš tiesų šis mokslas nelips, galėsiu bandyti stoti iš naujo į psichologiją vf? 
Ar tai įmanoma? pinigų už mokslą neturiu, paskolų imti nenoriu... Dar mąstau apie matematikos egzo perlaikymą, nes jis viską gadina man.

 jei nemėgsti matiekos ar kažkas tokio, tai lieva stot į šiek tiek matematinę specialybę. ir manau kad laiminga gal nebūsi, o perstot gali kitamet, jei 3 etapui šiemet vietų nebeliko jau. tai kitamet gali ir egzą persilaikyt ir stot iš naujo :) svarbiausia vf būnant buhalterijoj neprisidaryt skolų ir pabaigt semestrą ar metus ir tada išeit, nereiks mokėt.

Žinutė parašyta: 2012-08-05 14:13:08 | Nuoroda

ką čia pasakot? kiekvienos specialybės kiekvieno dalyko kiti dėstytojai. :)

Žinutė parašyta: 2012-08-05 14:18:24 | Nuoroda

į ką tu čia įstojai? :) 

barakai arba saulėteky arba baltupiuose, nuo baltupių iki vieno fako 5min, iki kito 55min, nuo saulėtekio iki vieno 45min iki kito 40min. koks skirtumas, priprasi :D

Žinutė parašyta: 2012-08-10 09:18:00 | Nuoroda

lsp privalomas