2008m. Matematikos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:38:16 | Nuoroda
caciau, kaims valda (nieko prieš kaimiečius čia tik toks posakis ) Šiaip, kai pagalvoji, Lt vbe juokas lyginant su matieka
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:43:53 | Nuoroda
As manau kad laikys VBE vien tik matematines galvos tai man bus sakes per ji kaip jus jauciates matematikoj?Gerai ar nlb?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:46:22 | Nuoroda
Turint omeny tai, kad man tik spetyn iišėjo, tai galima teigti, kad prastai man sekasi... Moku išvis gal kokiem 5 . Eisiu į matematiką tikėdamasi gauti nedaug.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:47:50 | Nuoroda
Ievce, o aš kaip tik kažkaip optimistiškai nusiteikus, kad susirinks nemažai džiumbrų, kaip mano keli klasiokai, su silpnais ketvertais pasirinkę valstybinius, ir dėl to mes gausim daugiau procentų Matematika man pačiai nėra arkliukas, bet reikia, verkiant reikia gero balo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:50:32 | Nuoroda
Na as vis 8 istempiau metiniam...bet ziurint koks uzdavinys papuls...viena galiu issprest, o kito niekaip nesuprasiu (tos pacios rusies) Na as irgi noreciau, kad tie, kas turi mazus ivertinimus laikytu...gal jie galvoja : va, galesiu parlaikyt tai renkuosi VBE...tai butu geeeeerai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:52:30 | Nuoroda
Man atrodo, gali mokytis dvylkametų, matrmatiką išmanyt puikiai, turėt neblogą pažymį, bet per egzaminą vistiek gali nepasisekt. Visos užduotys skirtos ypatingai mąstantiems matematiniams protams. Ko norėt, jei mūsų olimpiadininkas, kengūrų prizininkas, fizikų olimpiadų prizininkas, žodžiu super galva tik 89 tegavo ? Ar įmanoma surinkti šimtą ? Nežinau, čia tik neeiliniam mokiniam....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:18:00 | Nuoroda
Matieka moku gerai, ankstesni valstybiniai tikrai pasirode nesunkus, tikrai imanoma 40 tsk surint, mano tikslas minimum 90 Matieka - tai mano geriausias sansas daugiasia gaut O del 30%, tai cia bullset, 07 metais zmones surinke 19 tsk gaudavo 50 % is VBE, tai jei, jewi ives sita sistema 30 -35% zmoniu neislaikys Kils visuotine panika...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:29:06 | Nuoroda
man tai matke bus kaip loterija,siaip atrodo neblogai suprantu,bet man dazniausiai reikia,kad uzvestu ant kelio.. ir apskritai kartais visai paprasta salyga gali but pateikta taip ,kad skaitysi ir nesuprasi ko ten is taves nori. ir dar zinau viena,kad man tikrai bus mazai 3 val...
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:54:24 | Nuoroda
Zinokit mano matkes korepetitore irgi kazka minejo, jog gali but, kad reiks surinkt apie 30%. bet atseit tada testiniu uzdaviniu bus nemazai panaisiai kaip pilotineje uzduotyje ;P Man tai visai gerai butu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 07:08:48 | Nuoroda
Mano matematikos korepetitore sako ta pati : kad egzas bus panasus i pilotine, bet nesake apie tuos 30%...reikia pasiskaityt egzaminuose.lt vertinimo instrukcija turbut
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 13:23:42 | Nuoroda
na mums ir sako kad 30% reikia, bet manau cia tik mokytoju skatinimai kad geriau islaikytumeme, labiau pasistengtumeme
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 20:03:00 | Nuoroda
10–oj klasėj buvau gavus daugiausia iš šūlės, o db tai nusivažiavau per tuos du metus, jei gaučiau bent 20 proc. būtų gerai pas mus nemažai dundukų laiko, tai gal numuš ta ribą per egza visi tokie per lietuvą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 20:39:50 | Nuoroda
Svarbiausia egzamine stenktis pabandyt sprest visus.Mokat,nemokat,ka nors vistiek parasykit.Svarbu nepalikt tuscio uzdavinio.Man bent padejo.Klaust is ko mokytis yra taip TUPA Mokytis reikia is VISKO.Nes viskas gali buti.Beje,pats metiniam turejau 4,A lygiu.Maliau daug sudo,nesimokiau Bet pries egzus gana stipriai pasimokiau,prisiminiau viska,ir nei daug nei mazai - 44%.Tikejausi aisku daug maziau,bet cia pasirode net su kaupu Ai dar,yra ten kazkokios knygutes,su egzaminu bilietais..tai patariu jas visas issprest..tikrai i bloga neiseis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 20:41:53 | Nuoroda
kiek tik ko nesprendžiau... vistiek nesiseka, must nesu matematiška...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 20:42:27 | Nuoroda
Gal kas zinot ar ten visiem testo uzduotys buna ta pacia tvarka sudeliotos ir ar testo atsakymai irgi tokia pacia tvarka? Nebuna skirtingai ismetytos raides? Ar keli variantai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 20:44:30 | Nuoroda
buna ismetyti tam kad nesusizvalgytume, bet lapo virsui buna parasytas grupes numeris 1,2 ir t.t.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:11:42 | Nuoroda
Aš Vaidoto Mockaus knygutę sprendžiu, joje 30 bilietų dviem variantais, tai visai nebloga, manau pravers. O dabar žadu visus egzus išsinagrinėti, tik nežinau kaip seksis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:12:55 | Nuoroda
buna ismetyti tam kad nesusizvalgytume, bet lapo virsui buna parasytas grupes numeris 1,2 ir t.t. O kiek tu grupiu buna?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:30:25 | Nuoroda
->>pinas<<- tik dvi jos ir buna
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:32:34 | Nuoroda
bet labai maži tie skaičiukai buna nurodantys grupę keik žinau. ne kiekvienas įžiūrės.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą