Medicina VU ir KMU 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-25 12:12:41 | Nuoroda

studijuoju KMU, vat baigiasi pirmas semestras, kuris buvo visai neblogas, džiausiuos, kad esu čia dabar ju ir aš galiu pasidalinti konspektais ar šiaip naudinga informacija :) pamenu, kad šitą forumą lankiau labai dažnai praeitą vasarą ir žinau, kad pagalba iš studijuojančių labai svarbi. ačiū man padėjusiems ir esu pasiruošus patart ir padėt kaip galiu fuxams :)

Žinutė parašyta: 2009-01-25 13:34:27 | Nuoroda

ar lietuviu ir chemijos egzaminu rezultatai yra labai svarbus, jei laikai biologijos ir matematikos valstybinius? :)

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-01-31 23:11:12 | Nuoroda

Sveiki, gal mazdaug prognozuojate, koks galetu buti siap metais ninimalus balas i nemokamas studijas. Papasakokit kaip gyvenat kmu, daznai buna atsiskaitymai?

Žinutė parašyta: 2009-02-12 21:43:20 | Nuoroda

Sveiki)

Norejau paklausti, kiek reik moket per metus KMU MF? kokie egzaminai siemet buvo privalomi? koks praeimo balas (siemet)? ar sunku? koki egzamina geriau laikyti matekos b ir che a arba atvirksciai?

girdejau, kad kmu ziaurus chemikas, kad daug per chemija isskrenda, ar tiesa?

Aciu, aciu, aciu :)

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2009-02-19 22:09:12 | Nuoroda

Nuo 10,000 iki 14,000

Žinutė parašyta: 2009-02-19 22:13:56 | Nuoroda

Nuo 10.000 iki 14.000 litu. Su egzais viskas tas pats. Del praejimo balo patariu maziau sukti galva, viskas priklausys kaip siais metais abiturientai islaikys egzus.. egza laikai koki nori, nors ir visus valstybinius. Sekmes.

Žinutė parašyta: 2009-02-25 23:34:21 | Nuoroda

aciu)))

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2009-02-28 12:58:52 | Nuoroda

Įdomu...kodėl tokia tendencija, kad tiek daug medikų šiais metais busimųjų? Kartais pasiklausau kaip kalba, tai atrodo, pinigai yra pagrindinis rodiklis.Kai kalbama apie žmogaus sveikatą ar apskritai žmogų, neturėtų pinigais dominuoti...nors matyt  visuomenė formuoja kitokią nuomonę :)

Žinutė parašyta: 2009-03-01 15:26:18 | Nuoroda

mediku buti ne taip lengva, kad dirbtum is idejos ir geru noru;]] kaip ir bet kuris kitas darbas, jis turi buti apmokamas ir netgi apmokamas geriau, nei yra dabar. o be to, gydytojas visada reikalingas, kad ir kokia krize bebutu, stai viena priezasciu, kodel taip isaugo norinciuju skaicius.

Žinutė parašyta: 2009-03-01 15:44:27 | Nuoroda
uzsimigdziau rašė:

o be to, gydytojas visada reikalingas, kad ir kokia krize bebutu, stai viena priezasciu, kodel taip isaugo norinciuju skaicius.

 Tai norinčiųjų skaičius išaugo todėl, kad gydytojai yra visada reikalingi? Neįsižeisk, bet nusišneki... Šiūkšlių išvežiotojai irgi visada reikalingi, "kad ir kokia krizė bebūtų", bet kažkodėl ten nėra norinčiųjų antplūdžio. O medikų deficito tikrai nesijaučia.

Žinutė parašyta: 2009-03-01 18:44:19 | Nuoroda
uzsimigdziau rašė:

mediku buti ne taip lengva, kad dirbtum is idejos ir geru noru;]] kaip ir bet kuris kitas darbas, jis turi buti apmokamas ir netgi apmokamas geriau, nei yra dabar. o be to, gydytojas visada reikalingas, kad ir kokia krize bebutu, stai viena priezasciu, kodel taip isaugo norinciuju skaicius.

 Žinoma, kad mediko atsakomybė yra didelė, todėl ji ir turi būti įvertinama.Kita vertus, kur darbas lengvas? ir kur atsakomybės mažai? Bet aš kalbėjau ne apie tai, o apie prioritetus.Kad žmonės renkasi, ten kur daugiau uždirbt planuoja.

Žinutė parašyta: 2009-03-05 23:57:14 | Nuoroda

Jei visi stotų iš pašaukimo, tai visai kitas požiūris į viską būtų, nuo mokytojo iki mediko. Deja, taip nėra. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-26 16:04:44 | Nuoroda

Skaitinėjau, žiūrinėjau ir iškilo toks klausimas: "Kokiu lygiu rinktis matematika?", skaičiuoklė rodo, kad A, B, S matematikos lygiai duoda vienodą balų skaičių. Gal skaičiuoklė nepakeista ar aš kažko dar neperskaičiau, ar vis dėl to nėra skirtumo tarp A ir B kursų?

Žinutė parašyta: 2009-04-26 16:58:41 | Nuoroda

Prie A lygio pažymio pridedamas 1 balas, o prie B lygio nepridedama.

Žinutė parašyta: 2009-04-26 16:59:54 | Nuoroda

O jei tu į mediciną galvoji stot, tai manau jau suprantama, kad matematiką daug naudingiau mokintis A lygiu.

Žinutė parašyta: 2009-04-27 22:31:55 | Nuoroda

Kad stojant į VU nereikia tai žinau, bet ir studijuojant nereik?

Žinutė parašyta: 2009-04-27 22:50:01 | Nuoroda

Na tiesiogiai gal ir nereik, bet apskritai matematika lavina analitinį mąstymą :) Egzo galima ir nelaikyt, bet pasimokyt A lygiu dėl savęs tikrai neblogai būtų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą