KTU ziniasklaidos inzinerija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-02 15:00:15 | Nuoroda
kazkada maciau kad tokia tema yra, bet dbr nerandu... taigi, ten studijuoju, esu pirmakurse antram semestre ir galiu jums papasakoti kas ten per dalykai dedasi ir t.t.galiu pasakyti, kad pirmam semestre dar nera taip sunku kaip antram.. aisku pirmam semestre baisu buvo man braizyba, chemija (ypac), o dbr antram ir info ir aisku chemija daug sunkesne ir braizyba, dar prisidejo fizika. Ktu, mano nuomone, yra sovietinis univeras, nes te lankomumus labai ziuri, griezta ir svarbiausia, kad destytoju-kirviu yra pakankamai daug.. nezinojau, kad sunku sitoj specialybej mokytis bus, nes galvojau kad bus idomu, o dbr manau, kad jau ne tap idomu, nes del to sunku mokytis, nes cia inzinerija ir vien del sio zodzio visos braizybos, chemijos, fizikos ir t.t.
Žinutė parašyta: 2010-05-23 18:45:40 | Nuoroda

Dekui už informaciją! Galvojau apie šias studijas. Bet jau nebegalvosiu dįl tų chemijų ir fizikų ir kirvių

Žinutė parašyta: 2010-05-29 12:32:24 | Nuoroda

as irgi galvoju apie sia specialybe...gal zinot kokios perspektyvos cia studijuojant?

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 63
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą