VPU PSICHOLOGIJA - subjektyvi patirtis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:08:57 | Nuoroda
as studijuoju vpu psichologija. baigus galima dirbt tik mokykloj mokyt, bet net ne konsultuot vaikus. tam reikia magistro. baigus vpu bakalaura i kitus universu magistra nepriima. nesvarbu ka sako vpu vadovybe, paklauskit vu dekano,, mru. as klausiau, pati kalbejau. nera sansu. todel visiem, kuriem nepasiseks egzai ir nori i psichologija rimtai, siulau arba pralaukt metus ir perlaikyt egzus, arba pastudijuot vienus metus ir pereit i kita univera kursu zemiau. vpu yra tragedija. vos keli normalus destytojai, mokymosi kokybe baisi. tai mano subjektyvi nuomone. tikiuosi padejau. sekmes
Žinutė parašyta: 2008-05-21 18:49:54 | Nuoroda
Aciu, tikrai labai padejai apsispresti
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:53:51 | Nuoroda
tiesiog atsimenu kokie klausimai buvo man iskile kai stojau, kokiu atsakymu ieskojau. na bet nera padeties be iseities. pati kitais metais jau nebesimokysiu toj makalynej. jei kas turit kokiu klausimu klauskit, pamenu tuos jaudulio laikus. patarsiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:39:42 | Nuoroda
o kaip pavyzdziui VPU baigus filologija? Tikriausiai taip pat tas "pedagoginis" apriboja galimybes?
Žinutė parašyta: 2008-05-23 17:39:11 | Nuoroda
suprantat, dalykai gali but panasus bet skirtis kreditu kiekis ir programos. kreditai, tai to dalyko verte. ir per 4 metus jus didele tikimybe kad surinksit vpu tu kreditu maziau, nei vu ar kitus. nes paprasciausiai gali but programos per menkos. taciau del filosofijos teikciau daugiau vilciu. siulyciau nueit i vu ir vpu tinklapius, susilygint programas, o dar geriau, paskambinkit i vu ir paklauskit, ar baigus vpu bakalaura filosofijos priimat i magistra, gal yra kokie metai islyginamuju. labai maloniai atsako ir paaiskina. nes kartais realia situacija tik paskambinus, pakalbejus suzinai. sekmes
Žinutė parašyta: 2008-06-03 15:40:02 | Nuoroda
kas manot kad studiju sekme priklauso tik nuo studento klystat. as esu pasipiktinusi, pasislykstejusi vpu psichologijos studijomis. meluoja, sakydami kad su vpu bakalauru i magistra priims bet kur. klystat. buvau pati, klausiau, ne viena baigusi jau irgi ejo i vu, mru - niekas nepriima, nes kreditai, dalykai skiriasi. toks laiko gaisimas cia. pereisiu i mru. man geda kad cia laika svaisciau. yra keli geri destytojai, juos labai gerbiu, bt apie visa kita pagalvojus norisi verkt. studijuoju labai rimtai, daug skaitau. bet i paskaitas ateini kazko naujo suzinot, jei dest zino maziau uz tave, skaito paskaita is speros.lt atspausdintu lapu tai as manau kad neverta net sedet tokioj paskaitoj, o lankomuma zymio, kazkoks liudnas cirkas. nuosirdzai niekam nepatariu. turiu daug pazistamu nusivylusiu, apdegusiu del to vpu. niekas jo negerbia, nevertina. ir yra priezastis - studiju kokybe baisi.sekmes visiems.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 16:13:22 | Nuoroda
labai aciu, as taip norejau suzinoti kuo skiriasi psichologija vpu ir pvz vu.. taciau db zinosiu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 16:27:07 | Nuoroda
silvercloud, stosi i psichologija???
Žinutė parašyta: 2008-06-03 16:34:21 | Nuoroda
pagaliau,kazkas pasake tiesa:)
Žinutė parašyta: 2008-06-03 17:45:42 | Nuoroda
Labai gerai, kad atsiranda zmoniu, kurie pasako tiesa, nes paklausus vpu apie kokia nors studiju programa jie visi tvirtina, kad tai yra vienintele ir nepakartojama studiju programa ir kad veliau bet kur rasit darba dekui tau labai uz tai , kad mus apsvietei dabar reikes sturmuoti mru arba vu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:00:11 | Nuoroda
meema, visa gyvenima( nors jis pakankamai trumpas )norejau i teise, bet pastaruoju metu apsigalvojau ir nutariau, kad reik pabandyt ir psichologija...cia kaip atsargine profesija jei nepasiseks su istorija
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:13:00 | Nuoroda
Zinai silvercloud mano situacija lygiai tokia pati
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:18:13 | Nuoroda
likimo draugai(-es)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:19:08 | Nuoroda
o pas mane nera jokio atsarginio varianto - arba psichologija, arba virve ant kaklo
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:54:36 | Nuoroda
O psichologija stosi i vu ar mru? gal busim kursiokes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:57:16 | Nuoroda
jei manes klausi tai 1 vu 2 vdu 3 mru, ziuresim kaip dievulis duos jei ka, susisieksim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:06:02 | Nuoroda
as taip pat pirmoj vietoj VU rasysiu gal koleges busim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:09:47 | Nuoroda
gal pusmeciais pasidalint norit???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:19:47 | Nuoroda
galetu buti ir gersni tie semestrai... istorija 7, anglu 8, lietuviu 8, matieka 6. jauciu i vu istoti be sansu bet vistiek bandysiu laime, gal pavyks.... kokie tavo semestrai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:23:11 | Nuoroda
lt, anglu 10, matke, iste 9 bet nemanau kad i vu istosiu irgi...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą