VU zurnalistika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 14:45:45 | Nuoroda
Kai suzinosit, kada siemet stojamieji, praneskit. Taip pat pasidalinkit patarimais ir nuomonemis, kiek siuo metu si specialybe perspektyvi ir kokie sansai ja baigti.
Žinutė parašyta: 2011-06-24 13:51:29 | Nuoroda

Sveiki visi, kurie bandys stoti į žurnalistiką šiemet. Turiu vieną ir svarbiausią klausimą - kaip ruošiatės šitam stojamajam? Kadangi šiemet pokalbis pakeistas į testą, manau, kad yra kažkoks būdas pasiruošti labiau nei pokalbiui. Kokios jūsų mintys? Kurią dieną laikysite?  :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-24 14:53:13 | Nuoroda

 Hey. Šita tema ir man aktuali, norėčiau ir aš sulaukti nuomonių. Kada jums motyvacinis? :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-06-24 15:52:35 | Nuoroda

Hmmm.. dar ir toks yra? :D

Žinau, kad yra stojamasis, sudarytas iš testo ir rašto dalies, o apie motivacinį girdėjau tik stojant į filologijas, dėl pedagoginio. :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2012-02-13 23:52:53 | Nuoroda

Gal yra čia tokių, kurie šiemet bandys stoti į žurnalistiką? :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-02-23 21:53:16 | Nuoroda

Yra. :D

Žinutė parašyta: 2012-03-01 10:17:32 | Nuoroda

Yra, yra. Ką galvoja šiemet stojantys? Kuriuo numeriu kėtinat rašyti? Ir išvis, gal kas jau netyčia žino kada stojamieji?

Žinutė parašyta: 2012-03-03 20:36:13 | Nuoroda

Pirmu numeriu rašysiu, o tu? Temų nežinau, bet tikriausiai be balandžio pradžios jos ir nebus paskelbtos. Šiaip tai labai bijau stojamojo. Tikriausiai labiau nei pačių egzaminų :D

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-04 23:13:14 | Nuoroda

 Aš taip pat pirmu numeriu rašysiu. Stojamųjų kaip ir nebijau, tik pikta, kad nebėra pokalbio. O ar jau turit kokių publikuotų savo straipsnių? Kiek žinau juos vertins kaip motyvacija stojant.

Žinutė parašyta: 2012-03-05 19:31:39 | Nuoroda

4 ar 5 turiu. Bet nėra jie tokie superiniai tai net nežinau ar vis tiek verta prisegti. Gal blogiau nebūtų... Tik va kaip dėl to prisegimo ten nelabai supratau. Ar reikia rašyti leidinio pavadinimą, numerį, psl ar kokį internetinį adresą prisegti, bet jei nėra internetinio ta kaip ir kopiją laikraščio daryti ar ką :? Šaunuolė, kokia, kad nebijai. Man tai vis nekrenta mintis iš galvos, o jei nepraeisiu. :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-07 20:10:04 | Nuoroda

 Aš tai savo straipsnelius dedu į aplankalą, užrašau leidinį ir datą kada publikuotas. Nežinau, kaip ten į juos reaguos,visgi čia tik bandymai. :) O dėl stojamųjų - jei labai bijosi, tai tik pakiš koją. Reikia susikaupt ir nieko nebijot :)

Žinutė parašyta: 2012-03-08 20:22:28 | Nuoroda

Tai taip. Bandysiu :) O tai tu visą tą aplanką ir siųsi paštu? Aš mačiau ten lyg ir yra ta internetinė forma, kurią užpildžius galima nusiųsti, tik va ir nelabai suprantu kaip ten tuos failus prisegti reiktų. Beje rašyti straipsniai mokyklos laikraščiui irgi skaitosi? :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-03-10 15:35:33 | Nuoroda

 Kad net nežinau. Galvoju, gal kada pasiskambint ir visko pasiklaust. Bus aiškiau.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą