Lietuviu pakartotine sesija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 07:16:02 | Nuoroda
Lietuviu kalbos pakartotine sesija 17 diena jejgu nezinau rezultatu, is kur man zinoti ar man rejkes pakartotines ar ne? Kas nors is jusu tikisi perlaikyt?;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 07:51:33 | Nuoroda
Jei tu laikei pagrindines sesijos LT VBE, tai perlaikyt reiks (jei reiks) ne birzelio 17, o liepos 2
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 08:08:31 | Nuoroda
rejskia kai buna pakartotine sesija, tai laikai mokyklinius egzus, taip?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 08:34:23 | Nuoroda
Jei neislaikai valstybinio, laikai mokyklini
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 09:10:00 | Nuoroda
Reik tikėtis,kad tokio "šposo" neprireiks..
Žinutė parašyta: 2009-06-12 15:55:01 | Nuoroda

sveiki, man toks klausimas pasistojo. jei as perlaikau lietuviu vbe pakartotines sesijos metu, tai yra birzelio 12 d. ir as ji neislaikau arba maziau surenku nei turejau aksciau. tada teks mokyklini perlaikyti liepos kazkelinta ar galesiu pasirinkti kad senesni rezultata paliktu?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 16:04:11 | Nuoroda
vycas0722 rašė:

sveiki, man toks klausimas pasistojo. jei as perlaikau lietuviu vbe pakartotines sesijos metu, tai yra birzelio 12 d. ir as ji neislaikau arba maziau surenku nei turejau aksciau. tada teks mokyklini perlaikyti liepos kazkelinta ar galesiu pasirinkti kad senesni rezultata paliktu?

 Tu VBE perlaikyt negali. Jei laikei pirma kart VBE, antra kart perlaikyt gali tik MBE. Antrasis VBE turas skirtas tiems, kas del ligos negalejo laikyit pirmaji karta ir eksternams.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-17 18:56:17 | Nuoroda
PsicLt rašė:
vycas0722 rašė:

sveiki, man toks klausimas pasistojo. jei as perlaikau lietuviu vbe pakartotines sesijos metu, tai yra birzelio 12 d. ir as ji neislaikau arba maziau surenku nei turejau aksciau. tada teks mokyklini perlaikyti liepos kazkelinta ar galesiu pasirinkti kad senesni rezultata paliktu?

 Tu VBE perlaikyt negali. Jei laikei pirma kart VBE, antra kart perlaikyt gali tik MBE. Antrasis VBE turas skirtas tiems, kas del ligos negalejo laikyit pirmaji karta ir eksternams.

 Biški kai ko nesupratau, jeigu pvz.šiais metais laikiau lietuvių VBE ir rezultatu esu nepatenkintas, tai kitais metais VBE perlaikyt negalėsiu?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 19:53:30 | Nuoroda
Splatt rašė:
PsicLt rašė:
vycas0722 rašė:

sveiki, man toks klausimas pasistojo. jei as perlaikau lietuviu vbe pakartotines sesijos metu, tai yra birzelio 12 d. ir as ji neislaikau arba maziau surenku nei turejau aksciau. tada teks mokyklini perlaikyti liepos kazkelinta ar galesiu pasirinkti kad senesni rezultata paliktu?

 Tu VBE perlaikyt negali. Jei laikei pirma kart VBE, antra kart perlaikyt gali tik MBE. Antrasis VBE turas skirtas tiems, kas del ligos negalejo laikyit pirmaji karta ir eksternams.

 Biški kai ko nesupratau, jeigu pvz.šiais metais laikiau lietuvių VBE ir rezultatu esu nepatenkintas, tai kitais metais VBE perlaikyt negalėsiu?

 Aisku, kad galesi :) Susimoki pinigelius ir pirmyn. Kalbejau, kad siais metais laikius VBE, perlaikytas egzaminas bus skaitomas kaip MBE

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:58:38 | Nuoroda
PsicLt rašė:
Aisku, kad galesi :) Susimoki pinigelius ir pirmyn. Kalbejau, kad siais metais laikius VBE, perlaikytas egzaminas bus skaitomas kaip MBE

 kaip cai suprast? taip, as esu externas. praeitais metais uz lt gavau 54. o jei siais metais gaunu kokius 62 tai man paraso 6 kaip mokyklini? nesamone cia

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą