VU STATISTIKA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 18:26:38 | Nuoroda
Sveiki.gal yra studijuojanciu ir galinciu placiau papasakoti apie sia specialybe.Na pvz:kokios yra perspektyvos, ar baigus sia specialybe galima susirast gera darba, ar sunku mokytis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 19:37:34 | Nuoroda
Visų pirma turi nepamiršti, jog studijuosi MIFe. Čia ne eko fakas ir ne pedagoginis. Bimbinėt progų nebus. Teks pratintintis džiaugtis gavus pitaka. O perspektyvos ? Naudotis cv.lt ir pan manau moki, paieškok, kiek reikia žmonių su statistiko išsilavinimu. Žvilgtelk ir į stat.gov.lt pasiūlyus darbui. Šiaip studijuot gana idomu ir statisttikai pasižymi ta savybe, kad jie mife viena draugiškiausių chebrų. Pats esu tik kolega jiems, tai lb daug nepripasakosiiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:32:51 | Nuoroda
o kaip manot, ar imanoma i statristika istot jeigu matke tik 78 islaikiau,o lietuviu 94? sia akimirka visai susigundziau cia stot nes taip rimtai skamba
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:51:20 | Nuoroda
siaip va kadangi fdm nepretenduoju, nes nesu baigus jaunuju matematiku mokyklos, o i ekonometrija nezinau, ar istociau, tai mane irgi statistika domintu kad mif'e sunku jau atsiklausiau iki kaulu smegenu - sita zinau bet siaip domina, kokia ten aplinka ir zmones ir su kokiais balais ten patenkama zinoma
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:59:33 | Nuoroda
Rutala, o kaip tu egzus islaikei?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:15:18 | Nuoroda
matke 100, lietu 85 nu dar prancu 96 ir ista 90, bet ten stojant gi nereikia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 11:48:39 | Nuoroda
as ir noreciau gal stoti i statistika bet man idomu kaip po to bus su darbo perspektyvom, ar ne teks uz 800 lt statistikos departamente art?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 11:50:50 | Nuoroda
Ka tik pats pabaigiau tris kursus sios specialybes liko dar metukai ir viskas pirmam kurse buna sokas, kai sedi ir nieko nesupranti apie ka kalba eina nes sules matke ne kiek nenesa i aukstaja matieka, po triju metu baigiu jau uzmirst daugybos lentele nu mokytis tikrai nera lengva, nes mife isvis nera lengva ta pitakiuka ikrapstyt bet siaip ti laiko semestro metu yra pakankamai pabimbinet, tik sesijos metu po to tenka smarkiai pasedet prie knyguciu perspektyvos pabaigus nu manau, jei geru dedziu tetu turesi ti gausi gera darba bet siaip ti bet ka pabaigtum darbo iskart gero nelabai gausi teks pora meteliu padirbet uz ta minimuma, kol kazka pramoksi ir galesi jau auksciau kopt karjeros laiptais sekmes stojimuose
Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:38:31 | Nuoroda

 Sveiki :) Radau cia sena tema, tai naujos nekursiu.. Pasigirkit kas siais metais cia istojot? :)

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:11:57 | Nuoroda
Trik rašė:

 Sveiki :) Radau cia sena tema, tai naujos nekursiu.. Pasigirkit kas siais metais cia istojot? :)

 Aš įstojau. :)

Norėjau į ekonometriją, bet pritrūko ten balo... :/

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:36:51 | Nuoroda

Na ka, busim kursiokai :) 

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:48:12 | Nuoroda
Trik rašė:

Na ka, busim kursiokai :) 

 Tai jau tikriausiai.

Įdomu kur daugiau busimų kursiokų. Žinau, kad dar anksti, bet vistiek. :)

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:33:31 | Nuoroda

Prisidedu prie jūsų, taip pat įstojau į statistiką :) Norėjau į ekonometriją, bet nepavyko, tad turbūt po pirmo semestro mėginsiu persinešti krepšelį.

Važiuosite į fuksų stovyklą? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:04:56 | Nuoroda
Neringa.K rašė:

Prisidedu prie jūsų, taip pat įstojau į statistiką :) Norėjau į ekonometriją, bet nepavyko, tad turbūt po pirmo semestro mėginsiu persinešti krepšelį.

Važiuosite į fuksų stovyklą? :)

 Aš tai tikrai norėčiau į fuksų stovyklą, juk įdomu.

O kaip ten dėl to krepšelio persinešimo? Turiu galvoje kokios sąlygos?

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:34:18 | Nuoroda
GytisB rašė:
Neringa.K rašė:

Prisidedu prie jūsų, taip pat įstojau į statistiką :) Norėjau į ekonometriją, bet nepavyko, tad turbūt po pirmo semestro mėginsiu persinešti krepšelį.

Važiuosite į fuksų stovyklą? :)

 Aš tai tikrai norėčiau į fuksų stovyklą, juk įdomu.

O kaip ten dėl to krepšelio persinešimo? Turiu galvoje kokios sąlygos?

 Aš irgi noriu į stovyklą, tik dar nežinau į kurią važiuoti, pirmą ar antrą.

Pacituosiu, ką gavau parašiusi laišką: "Studijų krepšelį galima persinešti ne anksčiau kaip baigus pirmą semestrą. Tam semestrą turite baigti laiku, t.y. po sesijos, neturite turėti akademinių skolų ir turite raštu kreiptis į fakultetą, į kurį norite pereiti, ne vėliau kaip likus 10 d. iki naujo studijų semestro pradžios."  Tačiau kitur radau, kad priklauso nuo pačio fakulteto, tai taip ir likau iki galo nesupratusi... Jeigu dar nesi pasirašęs sutarties, pasidomėk universitete, nes aš šiandien buvau, tik pamiršau paklausti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:03:23 | Nuoroda

O didelės eilės šiandien buvo? 

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:12:38 | Nuoroda
Audra rašė:

O didelės eilės šiandien buvo? 

Eilės buvo tik prie notaro (ir gana nemažos), kad patvirtintų atestatą, tačiau kadangi dirbo 4 asmenys, eilė judėjo gana greitai. Pasirašant sutartį ar norint užpildyti prašymą dėl bendrabučio laukti nereikėjo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:38:57 | Nuoroda

as irgi zadu studijuoti statistika :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:24:47 | Nuoroda
Neringa.K rašė:
GytisB rašė:
Neringa.K rašė:

Prisidedu prie jūsų, taip pat įstojau į statistiką :) Norėjau į ekonometriją, bet nepavyko, tad turbūt po pirmo semestro mėginsiu persinešti krepšelį.

Važiuosite į fuksų stovyklą? :)

 Aš tai tikrai norėčiau į fuksų stovyklą, juk įdomu.

O kaip ten dėl to krepšelio persinešimo? Turiu galvoje kokios sąlygos?

 Aš irgi noriu į stovyklą, tik dar nežinau į kurią važiuoti, pirmą ar antrą.

Pacituosiu, ką gavau parašiusi laišką: "Studijų krepšelį galima persinešti ne anksčiau kaip baigus pirmą semestrą. Tam semestrą turite baigti laiku, t.y. po sesijos, neturite turėti akademinių skolų ir turite raštu kreiptis į fakultetą, į kurį norite pereiti, ne vėliau kaip likus 10 d. iki naujo studijų semestro pradžios."  Tačiau kitur radau, kad priklauso nuo pačio fakulteto, tai taip ir likau iki galo nesupratusi... Jeigu dar nesi pasirašęs sutarties, pasidomėk universitete, nes aš šiandien buvau, tik pamiršau paklausti :)

Būtų neblogai visiems į tą pačią sulėkt, susipažint. :)

Tai, būsimi statistai, gal kokį skype chat'ą bendrą ar ką apšilimui? :)

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:18:41 | Nuoroda

as uz! :) tai gal tada kiekvienas savo kontaktus palikit :P

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą