Kas stos į MRU? Bendraukime čia :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:44:45 | Nuoroda
finans eko dvf buvo 17.03, tai vf gal koks 17.30 neaisku koks auksciausias balas buvo..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:45:55 | Nuoroda
Abituriente---> labai sunku nuspeti siemet, bet manau isliks labai panasus, nes daug kam su LT egzaminu nepasiseke, o jis turi tokia pat reiksme kaip ir istorijos taigi turetu islikti kazkas panasaus, be abejo noreciau, kad kristu jis siek tiek dbr rasau ir galvojau ka pirma parasyti is ju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:46:24 | Nuoroda
aisku.. tai i VF man istot be sansu ;///
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:47:27 | Nuoroda
nefertyte - bent jau as suprantu taip, jog prasyme irasai visus norimus univerus ir specialybes, ir vezi ji i bet koki univera, kuris dalyvauja bendrajam priemime alginute - bandyt visada verta, jei siais metais kris balas, tuome sansu atsiras
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:49:01 | Nuoroda
Baguvix - parasyk pirmiau tiesiog tai, kuri sritis labiau traukia, ir tiek. As pvz pirmenybe teiksiu teisej ir muitines veiklai nei grynai teisei, nes kazko vien tik kalimas manes nelabai traukia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:49:50 | Nuoroda
Abituriente_ o kur tu zadi stot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:54:12 | Nuoroda
Abituriente---> na bet su 15.8 KB kazin ar galiu galvoti, kad istosiu i pilnai mokama
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:55:54 | Nuoroda
alginute - rasysiu visas MRU teises Baguvixas - as tai rasysiu tiek vf, tiek m, nors man irgi nemazai truksta.. jei prasyme lieka vietos, kodel gi neparasyt o vdrug istosi , netiki stebuklais?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:58:01 | Nuoroda
Abituriente---> stebuklais tikiu, nes reikia tiketi na be abejo, bet as rasysiu pirmais nr visas teises ir VF ta tik sakau ar verta uzimti vieta jeigu nera sansu istoti va kas kankina mane
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:59:31 | Nuoroda
tai tu ka nors dar rasysi be teises? as tai pvz rasysiu tik teises, tai man vietos dar liks. jei truksta tau vietos kitom specialybem, tai tada joa, reikia gerai apsvarstyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:05:31 | Nuoroda
Tai as rasysiu ten 5 6 7 nr ekonomika, plitikos mokslus, tai nzn net ka cia bepadarius idomiau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:09:18 | Nuoroda
aa.. nu jo tada. be politikos mokslams irgi reikia pakankamai aukstu balu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:15:04 | Nuoroda
Zinau, bet meginti reikia kazkaip, nes kolegijos duru varstyti nesinori
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:19:12 | Nuoroda
Negi nėra tokių, kurie nori į teisę ir penitencinę veiklą? Aš tai ją pirmu nr rašysiu. Tai galvojau, kad gal bendraminčių surasiu Nes manęs daugiau kažkaip niekas netraukia. O šiaip tai manau, kad šiais metais kris stojimo balas, nes daugumai nepasisekė su lietuvių, o ji lb svarbi yra. Tad manau, kad tikimybė padidės įstot.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:20:53 | Nuoroda
su 17,22 i Finansu ekonomika VF imanoma?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:24:15 | Nuoroda
eliksai, nemanau.. as su savo KB 17.47 jau net nebesitikiu istoti i VF, nebent. I DVF manau tikrai dar gal papultum... Nors cia pagal visas tendencijas, visi prognozuoja, jog i MRU FE bus labai didelis konkursas siais metais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:24:52 | Nuoroda
O tu gal gali issamiau apie ta teise ir penitencine veikla papasakoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:28:48 | Nuoroda
Gal galit paaiskinti kaip ten i teise ir muitines veikla stojant reikia gauti teritorines muitines atsiliepima? ta prasme ji israso paprastai ar turi buti dalyvaves ju programose kokiose?
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:32:08 | Nuoroda
Na, kas liečia teisę ir penitencinę veiklą, tai ją studijuojant esi orientuotas į darbą kalėjime. Žinoma, lankstinuke rašo ir tai, kad gali dirbti teisingumo ministerijoje ir t.t. Bet pačioje studijų programoje, tai įeina ir psichiatrija, ir psichologija, ir politologija, ir kriminalistika, ir prevencinė veikla. Na, praktika tai atliekama pataisos įstaigoje, kurioje susipažįsti su visa sistema. Praktikos metu reikia aprašyti nuteistojo charakteristiką. Bemdrauti su kaliniais ir t.t. Man tai yra labai įdomu. Ir taip intriguojančiai skamba. O beto, teoriškai įgauni dvigubą specialybę, nes baigus galima dirbti ir pataisos įstaigose ir teisinį darbą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:33:28 | Nuoroda
netgi_as - aš svarsčiau apie penitencinę veiklą, tuo labiau kad balai ten žemesni, bet pagalvojau, kad nelabai traukia dirbt su kaliniais Baguvix - aš tai nežinau kaip ten su tais visais dokumentais. Dėl lietuvių egzo tai, tiesą sakant nepažįstu nė vieno kuris susimovė, nemanau kad dėl to labai keisis konk. balas, nes kas gerai mokės, tas gerai ir išlaikė.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą