!SOS! DEL SOCIALINIU MOKSLU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:52:11 | Nuoroda
Na siemet labai daug mano draugu, klasioku stos i vakarines arba neakivaizdines studijas, nes, bent jau kiek zinau, jie nori ie mokytis, ir dirbti. Nznau, manau, man butut aip per sunku, nes pirmi metai, norisi viska pazint, susipazint ir t.t... Bet istikruju vakarines studijos yra taip pat gerai kaip ir dienines. Is viso, verta gerai pagalvoti, ar apsimoka eit i dienini mokama, jei yra vakarinis mokamas (juk ir dirbt galima).. Na, cia aisku mano asmenine nuomone, kurios klausei
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:16:04 | Nuoroda
na as vgtu mokiaus dieniniam skyriuj, tai kartais paskaitos baigdavosi 19h, tai beveik tas pats kas vakarinis.. bet siaip tai gal bandysiu i dienini, nes dirbt pirmais metais neplanuoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:22:55 | Nuoroda
Na vakariniame studijos gal kiek kitaip vyksta. Ir ne visa diena Daug negaliu pasakyt, nes pati nedaug zinau Bet jei stojant praso mazesnio balo, nei i dienini, vadinasi, studijos kazkiek skiriasi, nors baigimo diplomas tas pats
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:26:51 | Nuoroda
Praktiskai, studiju kokybe ta pati, tik, aisku, dieniniame yra geriau, manau. Bet jei balai neisnesa, o labai labai nori Na, verta pagalvoti.. Man paciai, tikiu, kad butu daug apmastymy...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 17:50:50 | Nuoroda
kleckiuke tu is pasvalio? as tai pasvaliete
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 18:10:59 | Nuoroda
Zinau, kad is Pasvalio Tu Perskaicius tavo kreipimasi i studijos.lt lankytojus supratau, kad cia Tu =)) O tu mane tai pazysti—KleCke
Žinutė parašyta: 2013-07-13 21:38:39 | Nuoroda

Norėčiau patarti nestoti į Socialinių Mokslų Kolegiją. Akivaizdu kad pelno siekianti organizacija.. Visur ir visada ras kaip pasipelnyt iš studentų kišenių, priima bet ką, gali pora procentų egzamine tesurinkti.
Pati baigiau SMK teisės specialybę Vilniaus filiale, bet tikrai niekam nepatarčiau ten mokytis. Na dėstytojai geri, bet kalbant apie vadovybę ir nelabai kažką išmanančią administraciją..... ;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą