studentu pazymejimai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:00:42 | Nuoroda
bet jei tik uzsisakai pazymejima juk nereikia LSP numeri irasyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:12:04 | Nuoroda
nu zinau kad del sp bet nepasiteiravau ar reikia nete dar kazka pildyti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:27:10 | Nuoroda
Ar as gerai viska supratau ir pataisykit mane jeigu klystu: uzsiregistruoji ir suvedi savo duomenis toje svetaineje, po to palauki kol aukshtoji mokykla kurioje mokinies patvirtins tave,atspauzdini savo anketa, pasirenki banko padalini ir tinkama tau laika, prie atspauzdintos anketos priklijuoji savo foto ir su ta anketa kulniuoji i ta banko padalini susimoki. Po to rugsejo pradzioje gali jau atsiimti ta savo pazhymejima ( kur atsiimi? aukstojoj mokykloj gal? ) a taip viskas vyksta?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:29:44 | Nuoroda
Atsiimti taip pat banke, kol nepradejo gaminti intike pasirenki kuriam banke noresi atsiimti rugseji
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:49:49 | Nuoroda
Gal kas zino kada univerui reikia pateikt savo saskaita i kuria pervedines stipendija? As noriu pasidaryt mokejimo kortele SEB ISIC, norint ja uzsisakyt reikia ateit i banka su studento pazymejimu, bet jei ji padarys tik rugseji tai taip iseina, kad as negaliu uzsisakyt tos mokejimo korteles, kad man ja padarytu pries rugseji ir nekiltu problemu su stipendijos pervedinejimu ... Jei ka netaip supratau parasykit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 13:53:11 | Nuoroda
Nueik į artimiausią SEB banką (jame ir reikia užsisakyti ISIC SEB) ir pasiteirauk kaip tokiu atveju daryti. Gal tu gali tiesiog atsidaryti sąskaitą SEB ir jos numerį pasakyti savo univerui, o kai gausi studento pažymėjimą, tada ir gamintis SEB ISIC. Juk, kad gautum kortelę, reikia ir banko sąskaitos Kitas variantas, nueik į savo univerą ir iš raštinės pasiimk raštą, liudijantį, kad ten studijuosi ir su juo eik į SEB. Bet kuriuo atveju, prieš tai SEB arba Zig zag (jis yra pagrindinis ISIC administratorius, bet jame negamino banko kortelių) išsiaiškink kokių dokumentų reikia, norint gauti SEB ISIC. Kuriems iškart gali kilti klausimas, kas tas SEB ISIC, atsakau, kad ISIC yra studento arba moksleivio tarptautinė nuolaidų kortelė, kuri metams kainuoja 30Lt ir suteikia naudotis daugybe nuolaidų. SEB ISIC, tai nuolaidų kortelė ir SEB banko kortelė viename, jos kaina tokia pati. Daugiau informacijos: www.isic.lt http://www.seb.lt/lt/wcp/templates/seba ... key=seb.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 14:29:07 | Nuoroda
Kaip del studento pazymejimo tiems, kurie istojo i vakarini?
Žinutė parašyta: 2008-08-01 14:43:08 | Nuoroda
O tai stipendijai reikia specialią sąskaitą atsidaryt, negalima pervedinėt į tą kuria visą laiką iki šiol naudojaus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 14:57:08 | Nuoroda
galima i bet kokia kortele
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 15:01:27 | Nuoroda
O kada cia reikia uzregistruoti saskaitos rekvizitus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:27:44 | Nuoroda
norejau paklaust, gal kas zinot...kokios privilegijos suteikiamos su studento pazymejimo? kazkaip nesidomejau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:52:24 | Nuoroda
na pati nlb daug zinau bet ka tvirtai galiu pasakyti - vieshajam transportui suteikiamos nuolaidos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:53:20 | Nuoroda
Ir netik viešajam
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:56:39 | Nuoroda
aciukas nors ir uz tiek
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 17:18:31 | Nuoroda
Nuo to laiko, kai studento pažymėjimas tapo saugesnis nuo padirbimo atvejų ir turi magnetinę juostelę, imta nuolaidas teikti įvairiose parduotuvėse, taip pat teikiama klubuose.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:41:46 | Nuoroda
o kas nors planuoja isigyti tarptautine ISIC kortele? ar apsimoka ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 20:32:07 | Nuoroda
Esu dirbęs su šiomis kortelėmis, jas man padarydavo nemokamai. Bet ISIC esu panaudojęs vos kelis kartus. Bent prieš 2-3 metus dauguma prekybos vietų net nebuvo informuoti, kad turi teikti nuolaidą tokių kortelių turėtojams. Taip nutikdavo dėl nuolatinės darbuotojų kaitos, o įmonės administracija neinformuodavo naujai atėjusių darbuotojų, kad teikia nuolaidą ISIC turėtojams. Kaip dabar, tiksliai nežinau, nes jau ten nebedirbu. Faktas tik tas, kad dabar jie jau sutvarkė šitas problemas ir tokių atvejų gerokai sumažėjo. Nepamirškime, kad ISIC kainuoja 30Lt metams, tai reikia gerai pamąstyti, ar apsimoka. Jei jūs tikrai dažnai lankotės kavinėse, dažnai leidžiate laisvalaikį boulinge, biliarde, tuomet ISIC apsimoka. Be to, su ISIC gaunate gerus pasiūlymus Zig zag kelionių agentūroje.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 10:38:52 | Nuoroda
traukiniu ir autobusu bilietam visoje lietuvoje 50%
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 12:45:27 | Nuoroda
man kai uzsiregistravau neatsiunte prisijungimo kodo ar ten numerio kazkokio kuriuo prisijungti reikia... neduoda spausdinti anketos, ir NEISMETA JOKIO UZRASO "palaukite kol patvirtins koordinatorius"... jau 3 dienos praejo... nzn ka daryt...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 12:52:53 | Nuoroda
norejau paklausti ar nunesus anketa i tam tikra banga atsimti reikia taip pat jame ar galima ir kitame? ir dar per kiek laiko nuo nunesimo anketos ji mazdaug pagamina?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą