pinigines storis :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 21:48:30 | Nuoroda
haha, mamka moka kelis šimtus per metus privalomajam, kuris ir man galioja. tai kai tu tada lopas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 22:16:58 | Nuoroda
Kai padarysi avarija busi tu lopas, nes jei esi iki 23m, o toks ir esi, automobilis turi buti draustas su prierasu, kad ji vairuos asmuo iki 23m tada ir kaina iskart kyla, jeigu kaip sakiai mama moka 200lt, reiskia turi moketi bent 500, nes jei tu vairuoji reik draudimo kaino dauginti is 2,5. Zodziu atsargiai vairuok, nes jei ikalsi i nauja mersa koki tai draudimas padengs tik 50% sumos, kitaip sakant jei kalsi i S klase reiks namus parduot.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 00:05:31 | Nuoroda
500 per metus tai ne šimtas su viršum per mėnesį, kai chamo atveju keli šimtai tai ne du šimtai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 00:16:24 | Nuoroda
Mokykloje nesimokei lietuviu? Zodis "keli" reiskia 2-3.
Žinutė parašyta: 2008-08-22 02:15:07 | Nuoroda
Xamas rašė: "Kas dėl to sportinio vairavimo, tai nereiktų tapatinti iškart su avarijomis. Jei mašina žeminto profilio padangų, žemesnės bazės, ir yra stabili, tikrai tu tų avarijų taip lengvai nepadarysi . Ir esu beveik tikras, kad kaip ir aš, taip ir dauguma turėdami galingesnį variklį, tikrai kartais neatsispirs pagundai kartais kiek paspausti(bent jau taip būna beveik visad, kai duodu vairuot kam kitam). Be abejonės gal čia yra "Tylenių Bobų"(antras žodis - vyr. vardas), tačiau kam nėra svetimas šioks toks adrenalino noras, tas turėtų suprasti." Rašai, kaip koks mažas vaikas Pakaks būti tokiu arogantišku, yra čia šitam forume kur kas labiau pasiturinčių asmenų nei tu, tačiau jie nesišvaisto tokiom pagyrom Beje, kokį "nedyzelį" pats vairuoji? Šiaip nauji dyzeliai yra gerai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 23:24:27 | Nuoroda
Dyzeliai ir buvo daugiausiai gaminami ir perkami kaip pigesnio kuro alternatyva. Jeigu gerai prisimenu, prieš 3-4 metus dyzelis buvo net ~40 proc. pigesnis, be to dar ~30-40 proc. taupesnis. Taip kad dyzeliu važinėt per dyzelinių mašinų bumą buvo ~70-80 proc. pigiau, dabar, kai dyzelis brangus tapo, žmonės vėl labiau pradeda ieškoti ekonomiškesnių benzininių variantų, nes visgi dyzelinės mašinos yra brangesnės. Dyzelinis variklis pats saugiausias sprogimo atveju, nes dyzelis taip nesioksiduoja kaip benzinas. Tačiau, dauguma, ieškančių galingesnio automobilio perka būtent benzą, nes galia tikrai nėra dyzelio akcentas(be abejonės yra išimčių, ypač apie tuos kurie dar ir čipuoja turbo dyzelius). O su kuom kas važinėja, tai bet kas kiek labiau nusimanantis automobliuose, pamatęs keletą parametrų, gali pasakyti koks tai automobilis(kalbu apie tuos, kurie iki 2000m pagaminti). Vytautas88: Rašai, kaip koks mažas vaikas Galiu ir už vaiką pabūt, jei tau nuo to geriau... Man tik įdomu būtų sužinot kuo didelis vaikas skiriasi nuo mažo. O gal tau visi kurie mėgsta sportišką vairavimą yra vaikai? Jei jau taip, tai atsiprašome, tamsta brandusis, kad užgavau Jūsų interesus apie uolų įstatymų laikymąsi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 20:29:46 | Nuoroda
niekada nemaniau kad taip bus bet deja visko pasitaiko siam pasauli. apie draudimo kainas xamas sake teisybe. ant manes registruota 1.9l auto menesiui apdraust IF'e (biski paderinus ir patekus i drausmingu vairuotoju sarasus) kainuoja apie 130lt men. seniau draudziau ergo tj buvo netoli 180lt/men. o seesam'e (turbut ( tiksliai nepamenu)) metam vasaros pradzioj kai klausiau man paskaiciavo apie 1800lt/metam. taip kad siais laikais masina islaikyt kainuoja DAAAAUUUUG brangiau negu ja nusipirkt P.S. baikit mana temoj offtopint
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 00:23:55 | Nuoroda
Bet šiaip pagalvojus - bauda 400Lt. Tai su sąlyga kad nenubaus daugiau 3 kartų, pigiau atsietų važinėti be draudimo Nu ir su sąlyga, kad pats niekam neįvažiuosiu
Žinutė parašyta: 2008-08-25 01:00:04 | Nuoroda
Xamas> taip ir nepasakei kokią auto vairuoji
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 16:55:28 | Nuoroda
Greiciausiai sena kregzde.
Žinutė parašyta: 2008-08-25 17:47:23 | Nuoroda
Su 183kW? Įdomu kas čia per auto, iki 2000 metų ėjusi su būtent tokia galia. Gal kokia reta amerikoniška, nes aš tokios nežinau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 19:33:24 | Nuoroda
~3l bendzas ir gaunasi kazkas apie 180kw
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 19:39:08 | Nuoroda
nuo litražo ne tiek ir daug priklauso, mazdos rx8 su 1,3 varikliais turi panašiai tiek kilovatų.
Žinutė parašyta: 2008-08-25 19:50:49 | Nuoroda
Nea, Xamas nurodė tikslią galią (183kW), o motoro tūris čia išvis ne prie ko. Ir anas mazdos motoras neįsipaišo, nes ten Vankelio rotorinis motoras.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 23:24:17 | Nuoroda
as snekejau apie kregzde kuria minejau ankstesniame pranesime, bet matau jum reik viska kartot as turiu galvoi 330i
Žinutė parašyta: 2008-08-26 00:35:15 | Nuoroda
"Kregždė" (E36) trilitrinį motorą turėjo tik M versijoj, jo galia 210kW, o galingesnė versija M GT su trilitriniu motoru turėjo 217kW.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 04:38:35 | Nuoroda
Jei Gyveni Barake ir esi jau sugeres su kaimynais tai pinigines gali bus ir liesa As asmenishkai labai puikiai pragyvenu uz 100lt per savaite cia atskaicius trulo menesini, autobuso bilietus namo, mokescius ir pns. Tik maista reik gamint.... o kai su pinigais blogai tai nieko esu ir su 12lt per savaite pragyvenes barake alkanas neliksi... galima ir i kina nueit ar taip kur... ir isgert pirmai savaitei daugiau pasiimk... kokius 300... reiks knygas pirkt... degtine ir kitus priedus prie islikimo plano.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 13:03:31 | Nuoroda
"..degtine ir kitus priedus prie islikimo plano" << neblogas planas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 13:20:07 | Nuoroda
Fuxai kas i 16 baraka? Darysma naujoku supazindinima
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą