patarkit dėl LKA. prasau :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-15 19:54:00 | Nuoroda

Sveiki, esu abituriente ir 2009 mąstau apie stojimą į LKA. šiaip manau kad turėčiau įstoti nes + dar stojamieji balai ir pan. Tai va, tik mane truputį gązdina ta kasdienė rutina apie kurią pasiskaičiau LKA tinklapyje. Norėjau paklasti gal kas žinot ar is pažįstamų ir pan. ar net yra taip kad čia yra baigusių LKA ir gali papasakoti, kaip ten kas iš tiesų? kaip su savaitgaliais (ar kiekvieną iš jų galima gryžti į namus)? ir išvis, kas būtų naudinga žinoti?. ačiū :)

Žinutė parašyta: 2008-11-05 19:11:47 | Nuoroda

Jei dar įdomu, tai galiu papasakoti tai, ką pati žinau :)

Žinutė parašyta: 2008-11-05 21:13:04 | Nuoroda

Papasakok

Žinutė parašyta: 2008-11-06 20:52:39 | Nuoroda

rasyk GricVaida[eta]gmail.com ir klausk, kas konkreciai domina:) Nezinau, nuo ko pradet pasakot :)

Žinutė parašyta: 2009-12-02 17:22:45 | Nuoroda

kiekviena savaitgali tikrai negryzi, priklauso nuo budejimu bei nuobaudu, beto esu girdejas dar nuo vidurkio priklauso ar tave isleis ar ne:) o siaip keli pazystami ten studijuoja ir sako kad jei kyla bent kokia abejone taij tikrai nestok:))) o kaip matau tau kyla, pagalwok apie tokius suvarzymus taij tikrai ne kiekvienam:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą