bio 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-07 19:31:17 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

 Seniai apsisprendei į mediciną? Kodėl? :) Labai smalsu :)

 na mazdaug pradejau galvoti apie tai nuo vienuoliktos klases, bet jau vaikysteje atlikinejau skrodimus :D. Beto gydytojo profesija viena is prestiziskiausiu ir perspektyviausiu, (atrodo 4 ar 5 vietoje). Materialiai, darbas neblogai apmokamas, nebent maziau is pradziu. Reikalaujantis stipriu ,saltu nervu, kuriu as turiu ;D. Dar nebloga itaka padare visi tie filmai apie medicina "Hausas", "Deksteris" ir kiti, nors zinau, kad jie nelabai atitiks tikrove.

Žinutė parašyta: 2009-03-07 22:03:41 | Nuoroda

Gendaki, kas taui vaikystėje davė atlikinėti skrodimus? Ar ne žmonėms atlikinėjai?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-08 00:46:52 | Nuoroda

sokoladinis---> o kodel tik planas B? planas A turbut VU?;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-08 10:46:05 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Laikom tuos pacius egzaminus,kaip matau:) o tu matieka a lygiu turi? As i kineziterapija noriu.. o tu?

 As daug kur noriu...Pvz i :slauga,kineziterapija,vet.medicina,akuserija,biomedicinine diagnostika O matieka turiu B lygiu,tik kad pamokos man vyksta su A lygiu... O tu?Matieka A lygiu ar B? Ir tu tik i kineziterapija nori?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-08 12:32:32 | Nuoroda

Markiziene------> ne,mano normai neapsiriboja vien tik kineziterapija..meginsiu visur...ir i slauga,ir i kineziterapija..kur galesiu ten rasysiu tuos prasymus..gal net i gydomaja medicia,bet per daug naivu tiketis,kad istosiu:P o matieka mano tik b lygiu..ir tai vos patempiu ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-08 12:32:50 | Nuoroda

t.y norai ;D

Žinutė parašyta: 2009-03-08 12:37:54 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Gendaki, kas taui vaikystėje davė atlikinėti skrodimus? Ar ne žmonėms atlikinėjai?

Gaila, bet ne zmonems ;DD. Niekas man neleido, tai slaptai tekdavo. Esu isskrodes varles, pele, visokiu vabzdziu, dar atsimenu pauksti kazkoki teko, norejau ir suni kaimynu skrosti, bet pagalvojau, kad gauciau neblogos pylos ir truputi pagailo.

 

Muuuuu, as asmeniskai kmu renkuosi del to, kad labiau pazistu Kauna,,  nes tai specializuotas universitetas, ir del studijavimo kainos (man siek tiek maziau gautusi)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-08 14:38:06 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Markiziene------> ne,mano normai neapsiriboja vien tik kineziterapija..meginsiu visur...ir i slauga,ir i kineziterapija..kur galesiu ten rasysiu tuos prasymus..gal net i gydomaja medicia,bet per daug naivu tiketis,kad istosiu:P o matieka mano tik b lygiu..ir tai vos patempiu ;D

 Matke ir as vos patempiu Bet ka jau padarysi... Istosim kazkur vistiek...

Žinutė parašyta: 2009-03-08 15:32:02 | Nuoroda

Nebijokit VBE laikyti, juk rizikuoti verta, ypač, kai yra galimybė perlaikyti.

Pats irgi labai mėgstu Biologiją, tik gal kas turit visų metų, ar blogiausiu atveju jau senesniu nei 2008 metų vertinimo instrukcijas?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-08 15:45:50 | Nuoroda

Markiziene----> na,reik tiketis, kad istosim kur nors;) duok,skype savo,pasnekesim placiua ta stojimo tema;]]]

Žinutė parašyta: 2009-03-08 17:01:33 | Nuoroda
Gendakis rašė:

Gaila, bet ne zmonems ;DD. Niekas man neleido, tai slaptai tekdavo. Esu isskrodes varles, pele, visokiu vabzdziu, dar atsimenu pauksti kazkoki teko, norejau ir suni kaimynu skrosti, bet pagalvojau, kad gauciau neblogos pylos ir truputi pagailo.

 Na, žmogų skrost tikrai daug įdomiau. Man dar katę teko skrost, bet labai prastą peilį turėjau, tai sunku buvo.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-08 20:50:22 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Markiziene----> na,reik tiketis, kad istosim kur nors;) duok,skype savo,pasnekesim placiua ta stojimo tema;]]]

 Mano skype BrigitaGaf

Žinutė parašyta: 2009-03-09 02:25:08 | Nuoroda

@R.V.U.
@Gendakis

Matau esat patyre skrodikai - po egzaminu ketinu vaziuoti i rimta zukle, reikes darbo jegos sutvarkyti laimikiui  ziurekit i tai is mokslines puses - tikrai nepakenks truputi pasipraktikuot... Be to, Europos sajungoje ichtiologai, -manai, ir -andrai labai paklausus

Žinutė parašyta: 2009-03-09 14:54:16 | Nuoroda

sokoladini, o kur ketini važiuot žvejot? Aš irgi mėgstu pažvejot. Jei kokios didesnės žuvys, tai būtų įdomu papjaustyt (pavyzdžiui rykliai, banginiai ).

Žinutė parašyta: 2009-03-09 21:19:53 | Nuoroda

@R.V.U.

Is esmes, jei nori praktikos, tai koks skirtumas kokia zuvis - man svarbu, kad svariai isvalytum

Zvejojamos - zuvys, banginiai - medziojami

@Muuuuu

Bijai, kad iki karviu prieisim?

Žinutė parašyta: 2009-03-09 22:17:52 | Nuoroda

 Skirtumas toks, kad organai didesni ir aiškiau viskas matosi. Tas pats, kaip, tarkim, žmogų ar katę skrost (būtent šiuos miniu, nes pats juos skrodęs esu, tai žinau, kurį įdomiau). Todėl įdomiau didesnes žuvis būtų paskrost. Nors, iš kitos pusės, su mažom irgi būtų naudinga praktika, nes reikia daugiau kruopštumo. Bet aišku žuvis darinėjant nieks ten nežiūri to kruopštumo ir nereik jo. :) Taip taip, banginiai medžiojami. Atsiprašau už terminų sumaišymą. Na, bet gali bandyt ir sužvejot kokią meškeriukę pasiėmęs. Aš, aišku, juokauju.

Bet taip ir neatsakei į klausimą mano. Tai vis dėl to, kur ten planuoji važiuot žvejot?

Žinutė parašyta: 2009-03-10 13:18:08 | Nuoroda

@R.V.U.

Bene rimciausios zuvys Lietuvoj - karpiai. Vieta - netoli Vilniaus rajono ribos

Žinutė parašyta: 2009-03-10 18:32:57 | Nuoroda

As irgi noriu zvejoti , tik karpiu nelabai megstu. Karta isdarinejant, skrandyje radau sauja besiranganciu gyvu kirmelaiciu

Žinutė parašyta: 2009-03-10 18:32:59 | Nuoroda

As irgi noriu zvejoti , tik karpiu nelabai megstu. Karta isdarinejant, skrandyje radau sauja besiranganciu gyvu kirmelaiciu

Žinutė parašyta: 2009-03-25 23:07:48 | Nuoroda

kaip manot ka siais metais gali idet tokio sudetingesnio? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą