Lt iskaita,tema mokslas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-11 13:35:24 | Nuoroda

O kodėl internete neieškot? Taigi pilnas internetas įdomiausios informacijos. Mano nuomone, šiais metais bus potemių, bent šiek tiek susijusių su LHC, genų inžinerija, mokslo padariniais gamtai ir žmonijai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-11 16:08:23 | Nuoroda

būčiau labai dėkingas, jeigu kasnors bruksteltų man kokią nors universalią įzangą ar dar kažką tokio. ;) skype ID: julykaz

lauksiu jūsų žinučių. ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-11 17:56:41 | Nuoroda

Sveiki :) Noriu, kad mane pagelbėtumėte, gal kas galit įmesti apie žiniasklaidą, būčiau labai dėkinga. Mano el.past. ar i mano skype idutele95

Žinutė parašyta: 2009-04-11 19:11:41 | Nuoroda

sveiki kas galit pagelbet apie moksla rasykit i email

Žinutė parašyta: 2009-04-11 21:39:19 | Nuoroda
arbuze rašė:

Sveiki :) Noriu, kad mane pagelbėtumėte, gal kas galit įmesti apie žiniasklaidą, būčiau labai dėkinga. Mano el.past. ar i mano skype idutele95

 Ne į tą temą pataikei.

Žinutė parašyta: 2009-04-11 21:45:31 | Nuoroda

Ko jūs visai taip rūpinatės dėl tų įskaitų? Juk tai nevertas jūsų streso ir laiko dalykas. Geriau tą laiką, kurį skiriate įskaitos ruošimuisi, skirtute egzamino ruošimuisi. Juk, norint ją išlaikyt, tikrai nereikia papildomo ruošimosi. Nueikit nesiruošę, pašnekėkit ir tikrai išlaikysit. Ar jums būtinai reikia 10 gaut? Svarbu tik išlaikyt...

Žinutė parašyta: 2009-04-11 22:09:25 | Nuoroda

As tai galvoju, paskaitysiu antradieni keleta moksliniu tiklalapiu, kad tureciau  siek tiek nauju ziniu. Del izangos, tai nemanau, kad yra universali izanga, kuri tiktu visoms temos. Del sukciavimo ir isankstinio temu suzinojimo, tai man tikrai tas neiseis, nes atsakineju vienas is pirmuju :D

Žinutė parašyta: 2009-04-12 08:36:26 | Nuoroda

Man taip pat nepasisekė šiuo atveju, nes aš taip pat iš savo temos einu pirma.. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-12 18:47:38 | Nuoroda

 Man mokytoja patare, kad izangai galima pasakoti kas yra mokslas apskritai, bandysiu.

Žinutė parašyta: 2009-04-12 19:22:38 | Nuoroda

Va kokį įdomu straipsnį radau... Šitą straipsnį bus galima pritaikyt, jeigu bus potemių susijusių apie tai, kad mokslas palengvina arba veda žmoniją prie didesnių bėdų (pasiskaitykit ten komentarus). www.technologijos.lt/n/straipsnis?name=s traipsnis-7090&;l=0

Žinutė parašyta: 2009-04-13 12:45:52 | Nuoroda

ejau mokykloj kaip ir bandomajai iskaitai sneket, tai sekesi neblogai, na zinoma, tik as pati ruosiausi issirinkus potmee, tai lengva. manau, per likusias dieneles izanga reikia susigalvoti gera ir pasidometi dar papildomai apie moksla..

tik kol kas su ta izanga nesiseka :)

Žinutė parašyta: 2009-04-13 15:51:23 | Nuoroda

sweiki, na as irgi kalbesiu apie moksla :) informacijos lyg ir truputi turiu, bet niekaip negaliu susikurti izangos kuri tiktu apytiksliai daugumai potemiu. Tai gal galetumete padeti, gal yra tokiu kurie jau tas iazangas turi ir galetu man atsiusti    zinoma jei ka ir as galesiu pagekbeti

Žinutė parašyta: 2009-04-13 20:27:00 | Nuoroda
iSsvajota rašė:

sweiki, na as irgi kalbesiu apie moksla :) informacijos lyg ir truputi turiu, bet niekaip negaliu susikurti izangos kuri tiktu apytiksliai daugumai potemiu. Tai gal galetumete padeti, gal yra tokiu kurie jau tas iazangas turi ir galetu man atsiusti    zinoma jei ka ir as galesiu pagekbeti

 pati su tuo paciu vargstu :)

Žinutė parašyta: 2009-04-13 23:18:01 | Nuoroda

na as irgi sita tema pasirinkau, bet kazkaip net nesiruosiu daug, tokiuos kad kaip ir 10 klas4je bus nesunku, istikro i iskaitas ziuriu kiek atmestinai, net pati save del to smerkiu, na bet ka jau padarysiu kad tokia prigimtis

Žinutė parašyta: 2009-04-13 23:25:09 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi kalbėsiu mokslo tema. Pradžiai žadu apibūdinti mokslo sąvoką lt.wikipedia.org/wiki/Mokslas, tada užsiminti apie pažangą ką nors ir jau sukti potemės link, pvz., ar ta pažanga naudinga ar žalinga ir pan.
Šiandien skaitinėjau www.technologijos.lt/ įvairiausius straipsnius, kurie man pačiai būtų įdomūs, tada ir atsakinėti įdomiai, daugiau "užsidegimo" kalboje bus :D
Aš labiausiai domėjausi klimato atšilimu, šios problemos sprendimo būdais, genų inžinerija/GMO, mokslo reforma iš delfi jaunimo sodo ir studijos.lt,  IT įtaką žmonių bendravimui ir pan. :)
Atsakinėsiu paskutinė arba priešpaskutinė ir tikiuosi iki įskaitos sužinoti potemes, taigi nesinervinu :)


 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 13:39:50 | Nuoroda

tie, kurie ryt snekes, gal nori pasidalinti potemem? po iskaitos, jei atsiminsit, kokios potemes jums buvo, parasykit, manau daug kam pagelbes labai.

as pati einu sneketi 11.50 , tai grizus parasysiu, kokios potemes man buvo :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 13:42:31 | Nuoroda

sveiki, mano draugei reik pagalbos sia tema. kokios nors info ar pan. Labai buciau dekinga jeigu jai padetumet :}} ACIU is anksto. CIa jos skype: lauranzn

Žinutė parašyta: 2009-04-14 14:44:25 | Nuoroda
enkatsu rašė:

sveiki, mano draugei reik pagalbos sia tema. kokios nors info ar pan. Labai buciau dekinga jeigu jai padetumet :}} ACIU is anksto. CIa jos skype: lauranzn

 Patark jai pagooglint, ten viską įmanoma surast.

Šiaip jei norit geresnių balų iš įskaitos, nesižavėkit tais kažkieno sumestais konspektais. Vertintojai lb greitai pajunta, kad visi tokius pat argumentus duoda. Kaip čia kažkas jau minėjo, geriau kliautis "Iliusuotuoju mokslu", Scientific American ir naujesniais bio/chem/fzikos vadovėliais. Patikėkit, ten tiek visokio gėrio yra :)

 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 16:48:39 | Nuoroda

Imesit cia kas potemes mokslo? Nes einu 13h tai manau turesiu laiko ir pasiruosti =)

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-04-14 16:50:13 | Nuoroda
DJManas rašė:

Imesit cia kas potemes mokslo? Nes einu 13h tai manau turesiu laiko ir pasiruosti =)

 as 11:50 einu, tai galesiu grizus parasyti, kokios man pasitaike.

butu gerai,kad kiti ryte parasytu irgi :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą