VGTU kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:12:17 | Nuoroda

O aš irgi mokausi informatiką A lygiu, bet vietoj programavimo mokiausi duomenų bazes, šiek tiek. O šiaip tai nesuprantu, koks gali būt žaidimas su wordu, exceliu? Tipo neįeina į 11-12 klasės kursą? Jau per lengvos programos? Kreipiuosi į Mają, nes tavo pasisakymas kažkaip durnai nuskambėjo man.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:14:39 | Nuoroda
Louris rašė:

Vat vat, man panašiai, nežinau ko noriu... O šis variantas atitiko mane :]  

 Aš kažkaip įvairiapusiškai jaučiuosi. Mokykloje esu labiau tiksliukė, nesipykstu su matematika. Bet šiaip noriu kažkokios kūrybiškos specialybės, visada buvau kūrybiška, bet pernelyg to nelavinau. Reikėjo nuo mažens griebtis į menus. Man rodos, tai turėjo būti man skirta  

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:24:42 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
Bet šiaip noriu kažkokios kūrybiškos specialybės, visada buvau kūrybiška, bet pernelyg to nelavinau

 Stulbinami panašumai mūsų   Aš iš pradžių buvau pagalvojęs, kad toliau imsiuos su programavimu ir būsiu vienas iš geresnių programerių, bet pagalvojau, kad ne man sėdėt prie to kompo ir kurt tas programas, kurias vistiek koksnors vaikiūkštis nuripins :] Tad ir užsimaniau kūrybiškesnio dalyko. 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-12 15:51:12 | Nuoroda

Į programą aišku įėjo.padarydavom tuos darbus semestro pabaigoj patys ir atsiskaitydavom taip.pklausinėdavo dar ten teorijos ir užskaitydavo.mokykloj stengėmės daryti tai ko tikrai nemokam.o tau ką power pointas ir wordas labai jau sunkios programos?

Žinutė parašyta: 2009-05-12 16:48:37 | Nuoroda
(Maja) rašė:

Į programą aišku įėjo.padarydavom tuos darbus semestro pabaigoj patys ir atsiskaitydavom taip.pklausinėdavo dar ten teorijos ir užskaitydavo.mokykloj stengėmės daryti tai ko tikrai nemokam.o tau ką power pointas ir wordas labai jau sunkios programos?

 Ne. Bet nesu ten kažkokia profė, nežaidžiu su jom, o dirbu  Šiaip nepasakyčiau, kad pas mus visi puikiai dirbtų ir gautų gerus labai pažymius, tai man ir keista, kad kažkas viską sugeba, nebereikia to mokytis, tobulintis.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-12 16:52:21 | Nuoroda
Louris rašė:
Saulėgrąža rašė:
Bet šiaip noriu kažkokios kūrybiškos specialybės, visada buvau kūrybiška, bet pernelyg to nelavinau

 Stulbinami panašumai mūsų   Aš iš pradžių buvau pagalvojęs, kad toliau imsiuos su programavimu ir būsiu vienas iš geresnių programerių, bet pagalvojau, kad ne man sėdėt prie to kompo ir kurt tas programas, kurias vistiek koksnors vaikiūkštis nuripins :] Tad ir užsimaniau kūrybiškesnio dalyko. 

 Oj, tas programavimas... Pasiėmiau informatiką A lygiu, 10 klasėj neblogai sekėsi programavimas merginų grupėje, galvojau, gal visai nieko, reikia tobulintis. Atėjus į 11 buvau pilnom ašarų akim, iki kiek nebenorėjau to tęsti  Nei patiko, nei sekėsi, iš vis nervinti pradėjo. Šaunu, kad kažkam tai sekasi

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-13 14:37:07 | Nuoroda

Na labai idomi specialybe :) is pradziu buvo keista, kad diegia VGTU, o ne pvz, VU, bet seip VGTU labai keicia dabar kiek zinau, nebera toks atgrasus ir baisus :D Labai netgi galvoju stoti.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-13 14:50:37 | Nuoroda
Louris rašė:
Saulėgrąža rašė:
Bet šiaip noriu kažkokios kūrybiškos specialybės, visada buvau kūrybiška, bet pernelyg to nelavinau

 Stulbinami panašumai mūsų   Aš iš pradžių buvau pagalvojęs, kad toliau imsiuos su programavimu ir būsiu vienas iš geresnių programerių, bet pagalvojau, kad ne man sėdėt prie to kompo ir kurt tas programas, kurias vistiek koksnors vaikiūkštis nuripins :] Tad ir užsimaniau kūrybiškesnio dalyko. 

 Nu įdomu, kas čia per žmonės sustos, įdomu...

Žinutė parašyta: 2009-05-13 22:14:23 | Nuoroda
mindgrinder rašė:
Louris rašė:
Saulėgrąža rašė:
Bet šiaip noriu kažkokios kūrybiškos specialybės, visada buvau kūrybiška, bet pernelyg to nelavinau

 Stulbinami panašumai mūsų   Aš iš pradžių buvau pagalvojęs, kad toliau imsiuos su programavimu ir būsiu vienas iš geresnių programerių, bet pagalvojau, kad ne man sėdėt prie to kompo ir kurt tas programas, kurias vistiek koksnors vaikiūkštis nuripins :] Tad ir užsimaniau kūrybiškesnio dalyko. 

 Nu įdomu, kas čia per žmonės sustos, įdomu...

 Panašu į nelabai malonų komentarą

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-18 19:04:31 | Nuoroda

 O jeigu as istorijos egzo nepasirinkes tai isot visiskai neimanoma?

  • Informacinės technologijos / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-05-18 19:54:50 | Nuoroda
Tokenn rašė:

 O jeigu as istorijos egzo nepasirinkes tai isot visiskai neimanoma?

 Istorijos koeficientas didziausias,taip kad teoriskai neimanoma.

Žinutė parašyta: 2009-05-18 20:03:31 | Nuoroda

Na, visu pirma, sios studijos yra apie kurybiniu industriju valdyma, ju esmes, veikimo supratima. Tai nereiskia, kad jei esu kurybiskas, tai iskart man ir tinka :) Kazkodel kai kalbama apie technlogijas visi masto, kad tai sudetinga ir neikandama, o kai isgirsta zodi "kurybinis" is kart galvoja, kad tai legva ir gaunasi savaime, na bet taip nera. Mokslas irgi buna be galo kurybiskas, vien uztenka kokios fizikos ar mechanikos paziureti bandymus, ooj kiek idomiu dalyku, ir kramtosi jie ne taip sudetingai. o pvz studijuojant kurybines industrijas jau prireiks platesnio suvokimo, gebejimo ir papilstyti, ir paplaukioti ir tttt. vat tokia mano nuomone :)

Žinutė parašyta: 2009-05-18 23:00:38 | Nuoroda

Aš tai ir nesitikiu, kad čia lengva bus ir kad viskas patiks  bet pagalvoju apie ateitį, apie tai, kad studijos apima kūrybinius verslus, kad galbūt tai tikrai būtų mano bilietas į sėkmingą ateitį. Hm. Galų gale, neturiu kito varianto kol kas  kur stoti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-18 23:23:58 | Nuoroda

Sveiki ;]

tai kaip supratau mokantis informatika b lygiu istot imanoma,ane? ;)) ;DD

Žinutė parašyta: 2009-05-19 08:49:52 | Nuoroda

Aha, informatikos tik metinio pažymio bereikia :) 

Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:25:05 | Nuoroda

Kad ir kaip gaila bebūtų...  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:38:19 | Nuoroda

Louri--> Einam streikuot? ;D 

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:43:59 | Nuoroda

Kažkaip negalvojau apie tokią profesiją anksčiau, bet dabar sudomino. :) Tuo labiau, kad iš infu tiru 10, nors ir B lygis :D, o ir laikau visus tuos, kurių reikia - ista, anglų, lt - valstybiniai.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 19:06:24 | Nuoroda

Išprotėj - čia tas pats būtų kaip kad šiandien su Šemetos nuvertimu. Norėjo dauguma, atėjo mažuma... :/ Ir dbr puiki proga pasireikšti tiem, humanitariukam čia... Nors galiu duot 80 proc. kad pusė sustojusių, eis lauk po pirmo pusmečio, nes neištems arba neras to, ko tikisi, o tikisi daug. Žiūrėsim. Bet galim eiti streikuot :D

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-19 19:09:20 | Nuoroda

Na jei jau aš per tą savo varganą istorkę įstosiu-niekas neišvarys manęs iš ten ;D 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą