turiu klausimą
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-22 20:01:54 | Nuoroda

sveiki,

aš dabar mokausi 10kl ir už 2savaičių reiks pasirinkt dalykus 11klasėje. Šiaip norėčiau studijuoti teisę ar kžką panašaus, bet pastebėjau, kad reikia matematikos, kuri, deja, man nelabai sekasi, metinio pžymio. Gal kas žinot, kas geriau: pasiimti A lygį ir turėti 4 ar B lygį ir turėti maždaug 8 ar 9? kaip yra naudingiau?

Žinutė parašyta: 2009-04-22 20:47:50 | Nuoroda

 Visada A lygis yra geriau nei B

Žinutė parašyta: 2009-04-22 21:26:40 | Nuoroda
dzaulis rašė:

sveiki,

aš dabar mokausi 10kl ir už 2savaičių reiks pasirinkt dalykus 11klasėje. Šiaip norėčiau studijuoti teisę ar kžką panašaus, bet pastebėjau, kad reikia matematikos, kuri, deja, man nelabai sekasi, metinio pžymio. Gal kas žinot, kas geriau: pasiimti A lygį ir turėti 4 ar B lygį ir turėti maždaug 8 ar 9? kaip yra naudingiau?

 Žinoma, kad geriau būtų turėti B lygiu 8 ar 9 nei A lygiu 4. Skaičiuojant konkursinį balą prie A lygio metinio pažymio pridedamas 1 balas, o prie B nieko. Taigi B lygiu turėt 8 - tas pats kas A lygiu turėt 7.

Tik jei stotai į teisę, tai studijuojant reikėtų matematikos ir tai, kad mokinsiesi B lygiu, neišeis tau į naudą.

Žinutė parašyta: 2009-04-23 18:00:34 | Nuoroda

Jei tik pajėgi, visada matematika A geriau nei B. O 12 klasės pabaigoj manau galima susitarti ir tą geresnį pažymį gauti jei egzo nelaikai.

Žinutė parašyta: 2009-04-28 13:33:10 | Nuoroda

Aisku metini geriau A turet, bet kiek zinau stojant i teise matematika nesudaro dideles reiksmes, imamas tik metinis pazymis..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą