Vokiečiu VBE 25d
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-25 18:10:34 | Nuoroda

taigi, noreciau aptarti si egzamina. jei prisijungs moksleiviu laikiusiu vytauto didziojo gimnazijoje 204kabinete D grupej, mielai su jais pasidalinciu mintimis.

Žinutė parašyta: 2009-05-25 18:27:41 | Nuoroda

papasakok placiau kas ten pas jus nutiko?

Girdejau su klausymo kazkokiu bedu iskilo

 

 

Žinutė parašyta: 2009-05-25 18:54:56 | Nuoroda

o taip.iskilo.buvo sumaisyti tekstai klausymo. nec pranese, kad nebuvo sumaisyti, bet as dar viska issiaiskinsiu. 14 zmoniu girdejo juk ta horverstehen. dar pasidomesiu as siuo reikalu.

Žinutė parašyta: 2009-05-25 19:14:21 | Nuoroda

 nors as ir nelaikiau, taciau draugai labai skundesi, kad gerokai per mazai laiko ir ypac uzkliuvo klausymas, nes kalbejo greitakalbe, taip pat ir eiles tvarka sudomino, dauguma nusiteike pakartotinei sesijai...

Žinutė parašyta: 2009-05-25 20:34:57 | Nuoroda

As laikiau valstybini Raseiniuose. Galiu pasakyti, kad kazkas tikrai ne taip su klausimo testu buvo. Pirmiausia, uzstrigo kompaktas (kazkoks brokas), ir siaip is tikro nelabai man aisku buvo... greitakalbe kalbejo, sunku ka ir suprasti... nenustebciau jei ir netaisyklinga tvarka butu buve, nes isvis kazkas ten keistai. O  siaip sunkus egzaminas, bent jau man. na lauksiu rezultatu ir vilsiuos, kad neteks perlaikyti :)

Žinutė parašyta: 2009-05-25 21:10:30 | Nuoroda

As ir siandien laikiau Klaipedoje,jokiu neskalndumu su cd nebuvo,taciau klausimasgan sunkus buvo,greit kalbejo..Laiko uzteko,nzn kodel nepasirode jau lb sunkus,gal del to kad papildmai mokiaus daug,mokykloj stipria mokytoja turejom...tikiuos geriausiu rezultatu... 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-27 14:21:09 | Nuoroda

as irgi laikiau klaipedoje,na broku ir mums neiskilo,bet bent jau man vis viena buvo sunku suprasti ka snekejo,na bet nezinia,gal delto ,kad pati nelabai mokiausi siemet ta kalba :S labai bijau del rezultatu :S

Žinutė parašyta: 2009-05-29 21:40:05 | Nuoroda

nors ir mokiausi nemazai visus metus, tačiau man nebuvo lengvas.

Rezultatus suzinot net kiek baugu, bet esu optimiste ir tikiuos geriausio

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą