Informatika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:59:12 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Tai ar yra IT studijuojanciu SU? Arba norinciu ten istoti? 

 as stosiu, bet ne pirmu numeriu.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:52:08 | Nuoroda

Aš norėčiau studijuot informatika. MAtieka visada sekesi neblogai, bet per velai susimasciau apie valstybini informatika, nors puikiai ismanau html, php jaa programavima. Ar man yra vilciu istot i VU informatika.Lietuviu tikiuosi bent vieno procentelio.

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 26
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:55:55 | Nuoroda
agripa rašė:

Aš norėčiau studijuot informatika. MAtieka visada sekesi neblogai, bet per velai susimasciau apie valstybini informatika, nors puikiai ismanau html, php jaa programavima. Ar man yra vilciu istot i VU informatika.Lietuviu tikiuosi bent vieno procentelio.

 Kiek žinau, įstoti į VU informatiką visada buvo labai lengva. Kaip yra šiemet, nežinau.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:15:18 | Nuoroda

Kiek pats girdejau, beveik joks universitetas nesurenka visu galimu vietu i IT.  Aisku, su zemais ivertinimais negausi nemokamo mokslo.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:11:17 | Nuoroda
SpiriT rašė:
yikes rašė:

Ar yra kas nors į ką būtų galima šiemet orientuotis pagal balus?

Pvz man, norėtųsi į Programų sistemas VU.

Praeitų metų minimalus praeinamas balas vf - 14.68, šiemet, pagal savo prognozes turėčiau tarp 17.62 ir 19.20 (LT egzo atitinkamai 1%-80% čia).
Kokie šansai man įstot į šią spec. šiemet [vf]? 

 Nezinau, kur ziurejai, bet 2008 metais paskutinio istojusio i PS buvo 1679, taigi siemet jei pernelyg dideliu permainu su krepseliu nebus tai bus apie 17. Gana gerus sansus turi ten istot, na jei i PS nepavyks, tai i informatika 100%. Na, bent as ir taip planuoju ;) Gal veliau tapsim bendrakursiais ;) Gal bandom daryt skype chat'a stojanciu i MIF'o IT studijas?

 Galim. Įmesk mane, skype: unique_yikes

  • Informacinės technologijos / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:31:03 | Nuoroda

informatikai, priimsite ir mane? :) taip pat bandysiu stoti i kokia nors informatika vilniuje, taigi smagu butu suzinoti, kas ir kaip kitiems.. ;) skype nick'as: persiku.megeja :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:41:40 | Nuoroda

Visi i Vilniu, i Kauna... O kas i Siaulius?  

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:07:18 | Nuoroda

Neatmetu ir aš galimybės stot i informatiką Vilniuj. Tik yra problema, kad nelaikiau jos. Gal žinot, ar užskaito bent jau metinį pažymį į konkursinį balą stojant?

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:47:27 | Nuoroda

Gal dabar, kai krizė, sunkiau rast darbą ir pan., mažiau žmonių ruošiasi keltis studijoms į Vilnių? :)

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:17:52 | Nuoroda

o i KTU cia niekas neketina? negi visu akimis cia tas VU baisus stebuklas? :D as VU PS irasiau tik 3 vietoj, VU informatika 4. pats univeras man kazkaip ne itin patinka. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:54:28 | Nuoroda
*varna rašė:
Donnatas rašė:

<...> Gaunamos informacijos tikrai manau pakanka, o beje sios srities vien universitete klausydamas neismoksi, kadangi reikia paciam tuo dometis ir bandyti mokintis. As pilnai sutinku kad yra universitetu kuriu lygis yra tikrai ausktesnis bet VDU dar jaunas sitoje srityje todel nereikia nieko noret, o kas nori kazka ismokt, o ne tik pasiimt tai ka duoda paskaitose manau VDU galima tai padaryti, ka siulo ir kiti universitetai :)

 Tai gal gali paaiškinti, kodėl reikia stoti į VDU, jeigu yra universitetų, kurių lygis tikrai aukštesnis?

 Na, as tikrai niekam nepersu VDU, tiesiog sakau, kad cia studijuoti smagu, tikrai smagus destytojai, su jais visada gali rasti kompromisa, tikrai nereikia ju bijoti, kadangi jie ziuri i studentus kaip i kolegas. Gaunamos informacijos pakankamai, pazangumas tikrai geras. Nesu studijaves kituose universitetose todel negaliu apie juos nieko pasakyti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:55:52 | Nuoroda
tituska rašė:
Donnatas rašė:

Studijuoju VDU verslo ir taikomaja informatika :) kolkas neturiu nusiskundimu, studijos man patinka ir manau, kad visai verta rinkris sita universiteta :)

 Ar lb aukstu balu reikia norint istoti i nemokama vieta? ;]

 na tikrai manau nedidelio balo reikia:) mano buvo apie 24 berods ir istojau 30 numeriu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:57:48 | Nuoroda

kas ruosiates studijuoti VDU informatika rasykite skype: aktezas . Imesiu i pagrindini chata galesite susipazinti su informatikais :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:12:09 | Nuoroda

"o i KTU cia niekas neketina? negi visu akimis cia tas VU baisus stebuklas? :D as VU PS irasiau tik 3 vietoj, VU informatika 4. pats univeras man kazkaip ne itin patinka. :)" tuom stebuklas, kad daug iš Vilniaus. Į MRU galėčiau su dviračiu važinėt :D
 

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:18:24 | Nuoroda

labai dauk zinojau asmenu kas gailejosi istoje i VDU. kaip ten yra nezinau, bet kalbu kiek girdejau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:19:32 | Nuoroda

Tfu ne VDU o KTU :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:51:11 | Nuoroda

a gal kas kokios informacijos apie VU Informacines technologijas turit? galvoju rasyt ten nr1, butu idomu ka nors suzinot, nes beveik niekur ner jokios info. Taip pat VU informatika domintu,  nr2 rasysiu :> tarp kitko, kokie balai jusu, norinciu stot i ivairias informas. Mano tai gaunas 17, 46, galvoju gal dar pavyktu ir VF vieta gaut ^^

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-01 18:30:37 | Nuoroda
Donnatas rašė:
*varna rašė:
Donnatas rašė:

<...> Gaunamos informacijos tikrai manau pakanka, o beje sios srities vien universitete klausydamas neismoksi, kadangi reikia paciam tuo dometis ir bandyti mokintis. As pilnai sutinku kad yra universitetu kuriu lygis yra tikrai ausktesnis bet VDU dar jaunas sitoje srityje todel nereikia nieko noret, o kas nori kazka ismokt, o ne tik pasiimt tai ka duoda paskaitose manau VDU galima tai padaryti, ka siulo ir kiti universitetai :)

 Tai gal gali paaiškinti, kodėl reikia stoti į VDU, jeigu yra universitetų, kurių lygis tikrai aukštesnis?

 Na, as tikrai niekam nepersu VDU, tiesiog sakau, kad cia studijuoti smagu, tikrai smagus destytojai, su jais visada gali rasti kompromisa, tikrai nereikia ju bijoti, kadangi jie ziuri i studentus kaip i kolegas. Gaunamos informacijos pakankamai, pazangumas tikrai geras. Nesu studijaves kituose universitetose todel negaliu apie juos nieko pasakyti :)

Tiesiog progsis laikomos prestiziskiausios IT studijos Lietuvoj. Kaip ten is tikruju yra niekas tiksliais nepasakys, nes studiju kokybes mes nekaip ivetinti tinkamai nesugebesim, nesgi nerasim studento, kuris butu ir ten ir ten studijaves. As pasirinkau VU, nes man Vilnius daug arciau ir labiau pazistamas miestas, kazkaip net ir nesidomejau pernelyg kitais univerais.

  • Informacinės technologijos / VBE 69
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-01 18:32:34 | Nuoroda
*auris* rašė:

a gal kas kokios informacijos apie VU Informacines technologijas turit? galvoju rasyt ten nr1, butu idomu ka nors suzinot, nes beveik niekur ner jokios info. Taip pat VU informatika domintu,  nr2 rasysiu :> tarp kitko, kokie balai jusu, norinciu stot i ivairias informas. Mano tai gaunas 17, 46, galvoju gal dar pavyktu ir VF vieta gaut ^^

 Mano 19.48

Pagal praeitu metu duomenis i informacines technologijas ar informatika turetum gana lengvai istoti

  • Informacinės technologijos / VBE 69
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-01 20:45:26 | Nuoroda

na tikiuosi tavo tiesa bus :> dabar tereikia apsispresti kuri parasyt number 1 :D

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą