ar galima butu istoti ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:51:46 | Nuoroda

Ar galima butu istoti i LKKA rekreacija ir turizmas, nelaikius geografijos? Laikyti egzaiminai yra Matematika M, Istorija V, Anglu V, Lietuviu V.  domina ir mokamas ir nemokamos studijos. 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:59:45 | Nuoroda
keglis rašė:

Ar galima butu istoti i LKKA rekreacija ir turizmas, nelaikius geografijos? Laikyti egzaiminai yra Matematika M, Istorija V, Anglu V, Lietuviu V.  domina ir mokamas ir nemokamos studijos. 

 beja geografijos is vis neturejau jau nuo 10 klases.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:16:30 | Nuoroda

Kur būtų galima stoti, kad būčiau užtikrinta, jog įstosiu į vf nl universitete socialinėje arba humanitarinėje srityje? Domintų tokios sritys, kur nebūtų daug matematikos (nes man ji sunkoka) ir kad būtų gan perspektyvi ir ne ypač nuobodi specialybe. Patarkit. :)

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:20:30 | Nuoroda
eliviz rašė:

Kur būtų galima stoti, kad būčiau užtikrinta, jog įstosiu į vf nl universitete socialinėje arba humanitarinėje srityje? Domintų tokios sritys, kur nebūtų daug matematikos (nes man ji sunkoka) ir kad būtų gan perspektyvi ir ne ypač nuobodi specialybe. Patarkit. :)

 Na tai atsiverti www.lamabpo.lt/BP_studiju_programos_2009a.pdf ir žiūri ties soc. mokslais kur nori. Iš kur kiti gali žinoti kas tau nuobodu, o kas ne. Dėl perspektyvų irgi.. Nesuprantu tokių klausimų, kaip galima tikėtis konkretaus atsakymo. Čia juk pagrinde abiturientai lankosi...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą