Noriu sužinoti ......?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:31:45 | Nuoroda

Čia galite klausti apie tai ko negalite rasti kitur forume :)

Aš pradėsiu pirma:

Labai įdomu kur būtų galima bandyti įstoti išlaikius geografiją, matematiką ir lietuvių. Visi egzaminai mokykliniai.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:34:40 | Nuoroda
Laurytt rašė:

Čia galite klausti apie tai ko negalite rasti kitur forume :)

Aš pradėsiu pirma:

Labai įdomu kur būtų galima bandyti įstoti išlaikius geografiją, matematiką ir lietuvių. Visi egzaminai mokykliniai.

 Jei gerai atrodai, gali bandyt stot i vestuvinius batelius, jei prastai, teks stoti i maxima, jei neistosi ne i viena is siu, treciu numeriu stok i karvasudi.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:37:19 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Laurytt rašė:

Čia galite klausti apie tai ko negalite rasti kitur forume :)

Aš pradėsiu pirma:

Labai įdomu kur būtų galima bandyti įstoti išlaikius geografiją, matematiką ir lietuvių. Visi egzaminai mokykliniai.

 Jei gerai atrodai, gali bandyt stot i vestuvinius batelius, jei prastai, teks stoti i maxima, jei neistosi ne i viena is siu, treciu numeriu stok i karvasudi.

Prašyčiau reikštis tik tokiems žmonėms kurie tikrai gali patarti. Šitokie savo kultūros ir išprusimo stokos demonstravimai niekam neįdomūs

Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:40:27 | Nuoroda
Laurytt rašė:

Čia galite klausti apie tai ko negalite rasti kitur forume :)

Aš pradėsiu pirma:

Labai įdomu kur būtų galima bandyti įstoti išlaikius geografiją, matematiką ir lietuvių. Visi egzaminai mokykliniai.

 o kur uzsienio kalba? kazin ar ka gero imanoma sumastyt, nelabai nusimanau apie kolegines ir profesines studiju programas...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:42:40 | Nuoroda

Tai vat, kad kvailai padarė nepasiėmus užsienio kalbos. Pati niekur nerandu kur būtų galima su šitokiais rezultatais įstoti, todėl ir kreipiausi patarimo.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:53:34 | Nuoroda
Laurytt rašė:

Tai vat, kad kvailai padarė nepasiėmus užsienio kalbos. Pati niekur nerandu kur būtų galima su šitokiais rezultatais įstoti, todėl ir kreipiausi patarimo.

Yra zmones, kurie gali studijuoti, ir yra tokie, kurie negali. Kas jums ikale i galva, kad zmogus po vidurines privalo kazkur stoti? Savo egzaminu pasirinkimu zmogus aiskiai pademontravo, kad mokslu jam jau gana, tad palikit ji ramybeje ir leiskit gyventi savo gyvenima.

Vienintelis budas kazkur istoti, mano manymu, tai po metu perlaikyti egzaminus. Jei stoti norisi bet kur, kad tik istoti, tai ar tikrai reikia ta daryti?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:58:05 | Nuoroda

Galvojau aš ir apie perlaikymą, tačiau šis variantas netinka:(

Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:59:53 | Nuoroda
Laurytt rašė:

Galvojau aš ir apie perlaikymą, tačiau šis variantas netinka:(

 Jei netinka vienintele protinga iseitis, butu idomu suzinoti kodel...

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:01:57 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Laurytt rašė:

Čia galite klausti apie tai ko negalite rasti kitur forume :)

Aš pradėsiu pirma:

Labai įdomu kur būtų galima bandyti įstoti išlaikius geografiją, matematiką ir lietuvių. Visi egzaminai mokykliniai.

 Jei gerai atrodai, gali bandyt stot i vestuvinius batelius, jei prastai, teks stoti i maxima, jei neistosi ne i viena is siu, treciu numeriu stok i karvasudi.

 @ sokoladinis

o cia tai ziaurus sarkazmas, gal netgi jau groteskas

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:03:11 | Nuoroda
vycas722 rašė:
sokoladinis rašė:
Laurytt rašė:

Čia galite klausti apie tai ko negalite rasti kitur forume :)

Aš pradėsiu pirma:

Labai įdomu kur būtų galima bandyti įstoti išlaikius geografiją, matematiką ir lietuvių. Visi egzaminai mokykliniai.

 Jei gerai atrodai, gali bandyt stot i vestuvinius batelius, jei prastai, teks stoti i maxima, jei neistosi ne i viena is siu, treciu numeriu stok i karvasudi.

 @ sokoladinis

o cia tai ziaurus sarkazmas, gal netgi jau groteskas

 Uztat kiek prasmes

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:17:31 | Nuoroda

Apibendrinimui. Mokykliniai egzaminai reikalingi tik tam, kad butu galima surinkti egzaminu minimuma isvengiant valstybiniu. Aciu dievui, nuo kitu metu jie naikinami. Kiekvienas mastantis zmogus supranta, kad istoti i kazka su mokykliniais - neimoma. Nebent nori moketi uz moksla, kurio tau nereikia. Jei nenori mokytis, niekas nevercia.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:20:10 | Nuoroda

Aš kritikos neprašiau -  prašiau patarimo. Tai ką jūs išvardinote, aš ir pati puikiausiai suprantu. Jei padėti negalit geriau išvis nesireikškit.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:26:18 | Nuoroda
Laurytt rašė:

Aš kritikos neprašiau -  prašiau patarimo. Tai ką jūs išvardinote, aš ir pati puikiausiai suprantu. Jei padėti negalit geriau išvis nesireikškit.

 Paduok mane i teisma uz naudojimasi zodzio laisve. Tai kodel netinka perlaikymas?

Juk galima irasyti 16 koleginiu programu, tai tegu suraso tai kas patinka ir tiek. Vistiek niekur neistos. Realiausia butu palaukti kol bus paskelbta informacija apie likusias laisvas vietas, ir tuomet rinktis is to kas yra, taciau klausimas, ar jai tiks tai kas liks. Paskui vel ateisi cia is aiskinsi, kad jai netinka tai kas liko ir sakysi, kad egzaminu perlaikymas - ne iseitis. Stai kai niekur neistos, tai tuomet atrodys, jog visgi puiki mintis tas perlaikymas.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:27:29 | Nuoroda

Tiesa, i pedagogini gali stoti, bet vietos - tik mokamos.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:30:02 | Nuoroda

Labai dėkui už tokį vertingą patarimą. Bet norėčiau pamatyti ką kiti gali pasiūlyti.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:31:25 | Nuoroda

Tai pedagoginis tik vienas variantas, įdomu būtu sužinoti ar galima įstoti kur nors kitur:)

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:33:11 | Nuoroda

O kodel netinka perlaikymas? Noreciau suzinoti bent viena racionalu argumenta.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:38:12 | Nuoroda

Aš nesuprantu, kodėl nepažystamas žmogus taip domisi kito nepažystamo žmogaus sprendimais.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:41:18 | Nuoroda

Vienas nepazistamas zmogus praso kito nepazistamo zmogaus patarimo. Antrasis nepazistamas zmogus duoda patarima pirmajam, taciau sis ji atmeta ir negali paaiskinti kodel. Tau tai neatrodo keista?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:45:05 | Nuoroda

Neatrodo, nes pirmojo žmogaus patarimas buvo labai savotiškas - vestuvinai bateliai, Maxima ir karvašūdis. Keista, kad tas žmogus ir toliau turi įžūlumo dalinti patarimus.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą