Klausimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:35:21 | Nuoroda

Sveiki, turiu toki klausimeli : savo stojimu sarase 1 nr. parasiau ktu eksporto inzinerija (prancuzu k.), ir manau jog 99%, kad ten istosiu, bet dabar persigalvojau ir tikrai nenoriu ten studijuoti, tai jei ten istoju ar imanoma "atsisakyti" studijavimo ir stoti per papildoma priemima? ir dar vienas klausimas: jei tarkim priema mane i eksporto inzinerija, ar kitos mano sarase parasytos specialybes vis dar dalyvauja konkurse? ta prasme, jei is saraso istoju i pvz. 4 specialybes ar galima pasirinkti bet kuria ?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:36:49 | Nuoroda

Negali pasirinkt bet kurios. Į kurį pirmiau iš eilės įstoji, tik į tą ir kviečia.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:37:18 | Nuoroda

Nepavydėtinoj situacijoj atsidūriai...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:39:42 | Nuoroda
Driukaz rašė:

Sveiki, turiu toki klausimeli : savo stojimu sarase 1 nr. parasiau ktu eksporto inzinerija (prancuzu k.), ir manau jog 99%, kad ten istosiu, bet dabar persigalvojau ir tikrai nenoriu ten studijuoti, tai jei ten istoju ar imanoma "atsisakyti" studijavimo ir stoti per papildoma priemima? ir dar vienas klausimas: jei tarkim priema mane i eksporto inzinerija, ar kitos mano sarase parasytos specialybes vis dar dalyvauja konkurse? ta prasme, jei is saraso istoju i pvz. 4 specialybes ar galima pasirinkti bet kuria ?

 Visų pirma,, tokiais dalykais reikėjo domėtis prieš prisirašant nesamonių. Tiagi, viskas. Pamiršk. Dabar gali nebent atsisakyti studijų univere ir keliaut i kolegija. Žinoma, dar palauk.Gal  visgi ten neįstosi.

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:41:24 | Nuoroda

o įstojus atsisakyti, ir po to per 3 turą bandyt įstot sumažėja šansai iki minimumo, nebent stoji į mokamą ir jau neturės reikšmės, o kai mokamas tai gal pavyktų 3 ture įstot į jau norimą, bet tikrai kebli situacija

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:46:58 | Nuoroda

Nu man irgi panasi situacija, o jeigu tam kitam ture bandai vel is naujo stot i mokama aisku, tai kokie sansai? labai mazi? i univera?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą