VU ekonomika 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 01:30:45 | Nuoroda

patekt tai patekom į ekonomiką, o dabar bus dar vienas konursas į dieninį pakliūt ;]

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-23 01:36:02 | Nuoroda

man atrodo, kad tie, kurie vf įstojo, tai turėtų dieniniam mokytis (ta prasme užtekt turėtų vietų), nebent patys norėtų vakariniam/neakivaizdiniam. bet aišku čia tik gandas, taigi nenoriu per daug įtikinėti;D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 01:52:42 | Nuoroda

a nu va tikrai, vū tinklapy pažiūrėjau.

jei vf įstojai, tai ramu, kad pakliūsi į dieninį. o jei m ir nori į dieninį, tai.. gali būt bėda:D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 09:30:50 | Nuoroda

na ka, kursiokai, susitiksime rugseji :))) ruoskites aukstajai matkei  na, tikiuosi eko dieniniame nebus daug moksliuku  nors visi mes cia tokie

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:16:45 | Nuoroda
Trendy rašė:

beje kilo naujas klausimas. kaip del pirmosios studiju imokos? kada ja reikia sumoketi uz 1 semestra? 

 tau viska pasakys gi, kai vesi dokumentus.. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:18:19 | Nuoroda
jarver rašė:

na ka, kursiokai, susitiksime rugseji :))) ruoskites aukstajai matkei  na, tikiuosi eko dieniniame nebus daug moksliuku  nors visi mes cia tokie

 tai gal dar susitiksim anksiau, fuxu stovykla dar laukia ;DD

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:43:09 | Nuoroda
Trendy rašė:
Karlo rašė:

Trendy>> blem, man čia vienas neiškumas. Kaip tu su tokiais balais įstojai į ekonomiką, nors ir mokamą ? Tikrai neklysti? Būtų gerai pamatyt tai, ką gavai į elektroniį paštą :] 

 Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: ekonomika (Vilniuje)
Aukštoji mokykla: VU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: M
Pageidavimo numeris: 3
Konkursinis balas: 17.66

as pati stebiuosi, nesitikejau to. galbut ir esu paskutine is tu 420 patekusiu i vu :) 

 Heh, nu čia geras ;D Tiesiog pačiam pavydas bambą graužia, su 19,6 neįstojau į VF, o ir pagal praeitų metų rezultatus Tau turėtų trūkt labai ir labai daug :]

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:55:28 | Nuoroda

Sveiki! as ir cia istojau i mokama :)( KB 18,48) tik neduok dieve bus vakarines man studijos.. nezinau dabar ka daryt. nenoriu ! :(  

jau dabar pradejau mastyti, kad geriau buciau i mru istojus, bent buciau tikra kad dieniniam, o dabar..

lb pergyvenu, nuraminkit :( ar labai ten didelis konkursas bus del D ir V studiju ? 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:03:47 | Nuoroda

O gal imanoma kazkaip antru turu perstoti i MRU FE ? nes JOKIU BUDU nenoriu i vakarini 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:06:32 | Nuoroda

as ir jau pradejau del to pergyvent, nes labai nenoriu i vakarini :/  Vu saite parasyta, kad is viso i dienines planuoja priimti 170, o i vakarines 90, vf priima 156, tai reiskia, kad tik 14 mokamu dieniniu vietu bus, o kiti i vakarines ;o

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:07:10 | Nuoroda
goodies rašė:

O gal imanoma kazkaip antru turu perstoti i MRU FE ? nes JOKIU BUDU nenoriu i vakarini 

 na galima lygtais, kai buna pakartotinis priemimas... bet nznau.. beto yra labai didele rizika , kad ten vietu laisvu neliks, ir isvis tada niekur neistosi.. beto, jei db atsisakysi univero, tada i kolegines studijas tu pretenduosi.. ir tenistojus, irgi trbt nenoresi.. o per pakartotini... taj nznau nznau...:)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:19:14 | Nuoroda

jei kas norit parasykit skype :  diemetra

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:38:08 | Nuoroda

Sveiki :) Aš irgi įstojau į VU ekonomiką vf. Mano balas buvo 20,3 :) Tai rudenį pasimatysim :)))

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:19:40 | Nuoroda
Nastiona rašė:
jarver rašė:

na ka, kursiokai, susitiksime rugseji :))) ruoskites aukstajai matkei  na, tikiuosi eko dieniniame nebus daug moksliuku  nors visi mes cia tokie

 tai gal dar susitiksim anksiau, fuxu stovykla dar laukia ;DD

 o zinot gal kur jau reik i ja registruotis, nes kiek pamenu, ten iskart po istojimo reik registruotis.. na, bet tikiuosi i gera grupe pateksiu

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:23:35 | Nuoroda
jarver rašė:
Nastiona rašė:
jarver rašė:

na ka, kursiokai, susitiksime rugseji :))) ruoskites aukstajai matkei  na, tikiuosi eko dieniniame nebus daug moksliuku  nors visi mes cia tokie

 tai gal dar susitiksim anksiau, fuxu stovykla dar laukia ;DD

 o zinot gal kur jau reik i ja registruotis, nes kiek pamenu, ten iskart po istojimo reik registruotis.. na, bet tikiuosi i gera grupe pateksiu

 man atrodo kai registruot dokumentus neši, tai iškart ir į stovkę pasakai, kad nori

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:27:22 | Nuoroda
Pikačiū. rašė:
jarver rašė:
Nastiona rašė:
jarver rašė:

na ka, kursiokai, susitiksime rugseji :))) ruoskites aukstajai matkei  na, tikiuosi eko dieniniame nebus daug moksliuku  nors visi mes cia tokie

 tai gal dar susitiksim anksiau, fuxu stovykla dar laukia ;DD

 o zinot gal kur jau reik i ja registruotis, nes kiek pamenu, ten iskart po istojimo reik registruotis.. na, bet tikiuosi i gera grupe pateksiu

 man atrodo kai registruot dokumentus neši, tai iškart ir į stovkę pasakai, kad nori

 aisku  na, bet ten irgi visu nepaima, kazkokia atranka irgi yra

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:31:38 | Nuoroda

Tiesa, da jum klausimelis, ar daug vilnieciu cia stoja?? Vilnieciai atsishaukit!

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:32:22 | Nuoroda
jarver rašė:

Tiesa, da jum klausimelis, ar daug vilnieciu cia stoja?? Vilnieciai atsishaukit!

 atsišaukiu, vilnietė;D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:33:14 | Nuoroda
jarver rašė:
Pikačiū. rašė:
jarver rašė:
Nastiona rašė:
jarver rašė:

na ka, kursiokai, susitiksime rugseji :))) ruoskites aukstajai matkei  na, tikiuosi eko dieniniame nebus daug moksliuku  nors visi mes cia tokie

 tai gal dar susitiksim anksiau, fuxu stovykla dar laukia ;DD

 o zinot gal kur jau reik i ja registruotis, nes kiek pamenu, ten iskart po istojimo reik registruotis.. na, bet tikiuosi i gera grupe pateksiu

 man atrodo kai registruot dokumentus neši, tai iškart ir į stovkę pasakai, kad nori

 aisku  na, bet ten irgi visu nepaima, kazkokia atranka irgi yra

 jo, bet tai čj daugumą paims. tikrai dar ir ne visi norės/galės varyti.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:36:13 | Nuoroda
Pikačiū. rašė:
jarver rašė:

Tiesa, da jum klausimelis, ar daug vilnieciu cia stoja?? Vilnieciai atsishaukit!

 atsišaukiu, vilnietė;D

  puiku, bent zinosiu, kad nors vienas krashtietis bus

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą