PERSTOJIMAI (Ar didele rizika?)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:18:28 | Nuoroda

Sveiki, noreciau patarimo is tu kurie zino ka sako, ne is oro. Aciu.

Taigi esu istojusi pirmu numeriu i Su *** spec. M. Bet deja esu nelabai patenkinta, ir persigalvojau perstoti i klp. Tiesiog ten mano draugai, gimines, ir seip tam turiu savu priezasciu. Tai kaip manote mielieji, ar man verta pasinaudoti pakartotinu priemimu, nebusiu apsirikusi. Labai bijau likti ant ledo, nebepatekti neikur, ir pamesti tai kas jau buvo rankose, o balai nera labai ir ispudingi.

Gal yra bendraminciu ar zmoniu kurie susidure tai pat su cia ganetinai kvaila, bet gyvenime daug ka nureiskiancia situacija? Lauksiu nuomoniu, butu gerai sulaukti jau parejusiu sia gyvenimo audra. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:19:34 | Nuoroda

na as ir galvoju bandyti i antra tura.... bet kazkaip dar galvoju... bijau kazkaip:D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:39:21 | Nuoroda

I VF antram ture patekti yra labai mazas sansas patekt, nes juos isdalino visiem geriausiems. Praktiskai butu sansas tik tada, jei i kuria studiju KRYPTI (ne specialybe) stotu maziau zmoniu, nei yra krepseliu (taip nebuvo, deja, siais metais) arba jei kasnors gaves VF jo atsisakytu (kas irgi nelabai tiketina, ypac kazkurioj butent specialybej, kurios tu nori) . Mano protu, jei neistojai per pagrindini i VF, tai per antra tura nelabai ir imanoma..

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:36:44 | Nuoroda

As apie VF maziausiai ir galvoju, nes zinau, akd patekti ten sunokaka. O kaip Tu M? ar ten tai pat sunku?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:37:28 | Nuoroda
kelgrita rašė:

As apie VF maziausiai ir galvoju, nes zinau, akd patekti ten sunkoka. O kaip Tu M? Ar ten tai pat sunku patekti?

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:37:51 | Nuoroda
kelgrita rašė:
kelgrita rašė:

As apie VF maziausiai ir galvoju, nes zinau, akd patekti ten sunkoka. O kaip su M? Ar ten tai pat sunku patekti?

 

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:07:50 | Nuoroda

o jei balai leidzia studijuot vf vistiek per pakartini istot i vf neimanoma?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:27:03 | Nuoroda

Skirtumo nera. Yra nustatytas vietu skaicius, kurio virsyti negalima. Be to, patikekit, krepselius zmones tikrai issidalino, kiek ju buvo :) Jei ir liks, tai minimaliai...

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:31:53 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Skirtumo nera. Yra nustatytas vietu skaicius, kurio virsyti negalima. Be to, patikekit, krepselius zmones tikrai issidalino, kiek ju buvo :) Jei ir liks, tai minimaliai...

 as tikiu, kad jie isdalinti cia taip kvailai gavosi, net negalvojom, kad su mokykliniais egzaminais, kurie nera labai gerai islaikyti galima istot i vf, pasirodo buvo galima.nors man atrodo, kad nesamone taip, krepseliai skirti geriausiem, o juos gaut, galima sakyt, uzteko bent mokykla lankyt

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:40:51 | Nuoroda

Cia jau reformos kalte... Nevienodas labai konkursas buvo :) Nevienodai krepselius paskirste. Fiziniams ar tai technologiniams krepseliai nuo ~12kb prasidejo, socialiniams 3-4KB daugiau reikejo. Zodziu... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:29:26 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Cia jau reformos kalte... Nevienodas labai konkursas buvo :) Nevienodai krepselius paskirste. Fiziniams ar tai technologiniams krepseliai nuo ~12kb prasidejo, socialiniams 3-4KB daugiau reikejo. Zodziu... 

 fiziniam ir technologinam greiciau nuo ~10kb

Žinutė parašyta: 2009-07-24 22:07:05 | Nuoroda

aš ir įstojau į šiaulius edukologiją, ir dbr pati nelabai aš ten noriu, dėl atstumo, dbr mielai traukčiau į MRU teisę kokią. aš patekau į mokamą, bet bijau likt ant ledo, kad poto niekur neistosiu, o į kolegiją nenoriu

  • Informacinės technologijos / MBE 7
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / MBE 8
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą