Del viko barako
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-03 08:50:12 | Nuoroda

na bent jau man tai niekas neskambino pernai metais nuvaziuoji su daiktais i ta bendrbuti kuris priklauso tavo fakultetui ir viskas jeigu paveluosi ir nebus vietu tai cia jau tavo problema bet tokiu atveju man rodos ikisa kur nors i kitai kolegijai ar univerui priklausanti baraka kuris yra arciausiai nesijaudinkit, tikrai turesit kur gyvent tiesiog nelaukit paskutines dienos ten vaziuoti Jeigu turit galimybe, tai keturios dienos pries rugsejo pirma tik nuvaziuokit ten, kad paskirtu kambari ir tuo paciu geresne patalyne pasiimsit

Žinutė parašyta: 2010-08-20 01:46:04 | Nuoroda

bent as kai skambinau del bendrabucio sake kad 29 diena reikia su dokumentaisir nuotrauka nuo ryto but ir turet nuoma uz 2 menesius

Žinutė parašyta: 2010-08-20 15:30:52 | Nuoroda

29diena, ir dar sekmadieni...na nezinau, as skambinau, tai sake, kad apgyvendin su grupiokais kartu, tai vadinas daug maz tau kambarys paskirtas, ir manau tas vaziavimas pora dienu anksciau yra nesamone

Žinutė parašyta: 2010-08-21 00:36:03 | Nuoroda
daybreakxx rašė:

na bent jau man tai niekas neskambino pernai metais nuvaziuoji su daiktais i ta bendrbuti kuris priklauso tavo fakultetui ir viskas jeigu paveluosi ir nebus vietu tai cia jau tavo problema bet tokiu atveju man rodos ikisa kur nors i kitai kolegijai ar univerui priklausanti baraka kuris yra arciausiai nesijaudinkit, tikrai turesit kur gyvent tiesiog nelaukit paskutines dienos ten vaziuoti Jeigu turit galimybe, tai keturios dienos pries rugsejo pirma tik nuvaziuokit ten, kad paskirtu kambari ir tuo paciu geresne patalyne pasiimsit

 kazin ar galioja taisykle, kas pirmesnis tas gudresnis vietu uztenka patikek...

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą