Chemija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:25:20 | Nuoroda

Aš į kmu mediciną :) gal gi pavyks,jei minimalus balas nepakils labai stipriai... Jei buvo 18.48,kaip manot ar gali pakilt iki 18.78 kokių? 
Mano KB bus kažkur 18.82,jei biologijos 90%

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:59:00 | Nuoroda

aš tai manau, kad visko gali būt, pakilimą sunku prognozuot, bet faktas, kad kasmet vis didėja, priklausomai nuo to, kaip išlaikomi egzaminai. šiemet, susidaro įspūdis, kad tikrai daug žmonių, orientuotų į biomedicinos kryptį, gavo gerus ir lietuvių, ir chemijos rezultatus :}

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:12:35 | Nuoroda

Blemba,bet dabar pasikapsčiau giliau ir radau,kad 2008 metais minimalus KB į mediciną buvo 17.85 ............ Eina sau :( Kaip galėjo taip pakilt?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:27:33 | Nuoroda

del tu tasku ir galutiniu rezultatu ir man neaisku, surinkau 35 tsk, taisem su mokytoja, o gavau 31%, nors man sake tiketis iki 20%, pasiskaiciau kad kiti surinke apie 50 tasku gavo panasiai kaip ir as, tai taip iseina kad vienos uzduoties taskai yra svaresni uz kitu uzduociu taskus? nors ten paskutiniu lapu net nebedariau, nes man per sudetingi atrode su tais polimerais, uzdaviniu tik viena padariau.

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-07-08 20:51:25 | Nuoroda

zmones , gal zinot kada bus biologijos ir chemijos egzaminu vertinimo sistema?;) 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:19:50 | Nuoroda

Sveiki :) Gal zinote kiek siemet i medicina bus mokamu vietu? :)  ir kiek pernai :) idomu ar nepadaugejo  :D

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:34:53 | Nuoroda
Egle11 rašė:

Ginta kiek tasku surinkai?

 Net nežinau,nes kažkaip neskaičiavau.Žinau,kad labai nervinausi egzamino metu,gal dėl to neišlaikiau dar tokių žioplų klaidų padariau,net iš pačio egzamino išėjau tokia nervuota.Kažkaip ramiai reagavau,kaip pasakė auklėtojas,kad neišlaikiau,nes kažkaip nujaučiau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:00:29 | Nuoroda

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:12:41 | Nuoroda
Greta- rašė:
Zuvedra rašė:

tai negi i odontolohija nera norinciu ???????

 Aš pirmu numeriu parašiau. Tikiuosi mano noras išsipildys (:

 O jums nebuvo abejoniu ar medicina, ar odontologija rinktis? Pati vis abejoju, nors parasius pirmu nr i oodonologija. Ir beje kur rasete pima VU ar KMU?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:14:53 | Nuoroda
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

Mano nuomone,chemija nera toks mokslas,kuriam reikia buti super protingu,kad pasiektum geru rezultatu.Logikos taip pat cia reikia minimaliai..Kas liecia teorija,tai, pagal mane, esme cia  yra tavo sukauptu ziniu baze (o ji turi buti tikrai ne menka) ir ju taikymas praktiskai (nu toks ten ir taikymas,dogmatiskai vos ne).O uzdaviniuose reikia supratimo kas ir kaip vyksta,t.y pripilu ta,ispilu ta,ziuriu kiek liko ir pns.Bet gi kiekvienas skirtingai tas zinias priima:vienam reikia daugiau laiko,kitam maziau..tai cia nebent ir pasireiskia tie vadinami gabumai.O seip aisku,apmaudu,kai tikiesi ir tikrai esi vertas  daugiau,o gauni maziau.. ka darysi,gyvenimas ziaurus,bet jis tuom nesibaigia..

Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:17:55 | Nuoroda
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

 As irgi padariau ta pacia klaida, kad per daug mokiausi ir pries egzus nepailsejau, todel irgi gavau maziau negu tikejausi.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:25:44 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

 As irgi padariau ta pacia klaida, kad per daug mokiausi ir pries egzus nepailsejau, todel irgi gavau maziau negu tikejausi.

 O aš jei bučiau prieš egzus nesimokius, tai įtariu sau vietos nebučiau radus. :D Ir taip atsimenu, būdama su draugais vis pagalvodavau (jei nlb linksma nuotaiką būdavo), kad gal geriau dabar pasimokyčiau. :D Nemoku šiaip paaiškyti, tiesiog jaučiau sau pareigą mokytis, nors kelias dienas prieš egzaminą. :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-09 09:52:48 | Nuoroda
infyou rašė:
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

Mano nuomone,chemija nera toks mokslas,kuriam reikia buti super protingu,kad pasiektum geru rezultatu.Logikos taip pat cia reikia minimaliai..Kas liecia teorija,tai, pagal mane, esme cia  yra tavo sukauptu ziniu baze (o ji turi buti tikrai ne menka) ir ju taikymas praktiskai (nu toks ten ir taikymas,dogmatiskai vos ne).O uzdaviniuose reikia supratimo kas ir kaip vyksta,t.y pripilu ta,ispilu ta,ziuriu kiek liko ir pns.Bet gi kiekvienas skirtingai tas zinias priima:vienam reikia daugiau laiko,kitam maziau..tai cia nebent ir pasireiskia tie vadinami gabumai.O seip aisku,apmaudu,kai tikiesi ir tikrai esi vertas  daugiau,o gauni maziau.. ka darysi,gyvenimas ziaurus,bet jis tuom nesibaigia..

 

Aš tai manau priešingai, chemija nėra lengvas dalykas, neužtenka viską iškalti,reikia ir suprasti ką mokaisi, kaip ir matematikoje o tai padaryti, jei neturi gabumų tikrai yra sunku.žinoma mokyklinis kursas nėra labai sunkus,yra daug teorijos, tačiau vien kalimas gauti gerų rezultatų nepadės.o va biologiją, mano nuomone, gali išmokti kiekvienas, reikia tik daug skaityti ir domėtis.

 

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-09 10:57:49 | Nuoroda

Na,man tai nebuvo abejoniu,ka pasirinkti :) Visad svajojau odontologija,todel pirmu nr ir ipaisiau i kmu,nes i vu be sansu ten man . O jei abejojat,tai verciau pamastykit,ar isvis ta sriti norit studijuoti,nes cia stoja jau apsiprende ir nedejojantys zmones.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-09 11:05:53 | Nuoroda

Mane dabar dauguma atkalbinėja, tipo geri rezultatai, nestok į farmaciją, stok į mediciną ar panašiai. Nervina..

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-09 11:09:14 | Nuoroda

Jei nenori,tai net nekreipk demesio i tas klabas,nes pakui susigadinsi gyvenima istojusi ten,kur nenori .

 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-09 11:12:57 | Nuoroda

Tai ir nekreipiu, tik įdomus mąstymas aplinkinių, laiko mediciną tokia jau prestižine specialybe, o net nesusimąsto, kad tiek daug vargęs paskui gali likti nieko nepešęs Žinau, ir tas farmacininko įvaizdis Lietuvoje nekoks, nuvertintas ir panašiai, na bet tikiuosi viskas po truputį susitvarkys

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-09 11:16:06 | Nuoroda
aminorugstis rašė:
infyou rašė:
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

Mano nuomone,chemija nera toks mokslas,kuriam reikia buti super protingu,kad pasiektum geru rezultatu.Logikos taip pat cia reikia minimaliai..Kas liecia teorija,tai, pagal mane, esme cia  yra tavo sukauptu ziniu baze (o ji turi buti tikrai ne menka) ir ju taikymas praktiskai (nu toks ten ir taikymas,dogmatiskai vos ne).O uzdaviniuose reikia supratimo kas ir kaip vyksta,t.y pripilu ta,ispilu ta,ziuriu kiek liko ir pns.Bet gi kiekvienas skirtingai tas zinias priima:vienam reikia daugiau laiko,kitam maziau..tai cia nebent ir pasireiskia tie vadinami gabumai.O seip aisku,apmaudu,kai tikiesi ir tikrai esi vertas  daugiau,o gauni maziau.. ka darysi,gyvenimas ziaurus,bet jis tuom nesibaigia..

 

Aš tai manau priešingai, chemija nėra lengvas dalykas, neužtenka viską iškalti,reikia ir suprasti ką mokaisi, kaip ir matematikoje o tai padaryti, jei neturi gabumų tikrai yra sunku.žinoma mokyklinis kursas nėra labai sunkus,yra daug teorijos, tačiau vien kalimas gauti gerų rezultatų nepadės.o va biologiją, mano nuomone, gali išmokti kiekvienas, reikia tik daug skaityti ir domėtis.

 

 Man kas skaudziausia,kad dejau tiek pastangu,o viskas perniek... savo svajones-medicinos siekiau nuo 2 metuku... ir skaudu,kad per banduomuosius man sypsojosi sekme,surinkdavau tarp 70-90 tasku,o va per tikraji egzamina sekme nuo manes nusisuko... dar mano vykdytoja tokia vista buvo... suklydau perrasynedama i svarasti,susijaudinau,nezinojau galima ar ne braukti,paklausiau jos,o ji sako "as nieko nezinau" ir nuejo... tai nebraukiau,isvedziojau atsakyma ten per lankas... krc....

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-07-09 11:17:32 | Nuoroda

Stok stok į mediciną :))))

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-07-09 11:17:54 | Nuoroda
Novilė rašė:
Artas1991 rašė:
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

 As irgi padariau ta pacia klaida, kad per daug mokiausi ir pries egzus nepailsejau, todel irgi gavau maziau negu tikejausi.

 O aš jei bučiau prieš egzus nesimokius, tai įtariu sau vietos nebučiau radus. :D Ir taip atsimenu, būdama su draugais vis pagalvodavau (jei nlb linksma nuotaiką būdavo), kad gal geriau dabar pasimokyčiau. :D Nemoku šiaip paaiškyti, tiesiog jaučiau sau pareigą mokytis, nors kelias dienas prieš egzaminą. :D

 As taip pat vis apie moksla galvodavau :D baiges egzaminai ir galvoju "ka dabar beikt? gal biologija paskaitynet" :D ir kai mokiausi iki 5 ryto ta chemija visada beveik ir taip mazai gavau,tai....

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą